Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nie no ten to gumowy jest kochana to nic tylko go pogila, jak juz to odrazu ze stalaka hahahah)))
    Cos mi sie wydaje ze go Piotrusiowi gwizdłas


    Uważam za szczęśliwego tego,
    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
    ale podziwiam i szanuję tego,
    który szczęcie stworzył sobie sam,
    który stworzył je silną wola i energią.
    Hippolyte Taine

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Moj m na nocki zaczoł robic takze teraz sama siedze
      Dopiero drugi dzien, i sie przyzwyczajic nie umiem, no i nie ma mnie kto gonic-alez ja ci zazdroszcze.
      Najtrudniej to sie przyzwyczajic.

      No ale ja tez musze zmykac bo jutro wczesna zmiana, takze trzeba z samego rana sie pozbierac i niestety nie bede mogła z wami tu
      porozmawiac

      Miłej nocki Scaarlet, buziaczki




      Uważam za szczęśliwego tego,
      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
      ale podziwiam i szanuję tego,
      który szczęcie stworzył sobie sam,
      który stworzył je silną wola i energią.
      Hippolyte Taine

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Cześć moje Słoneczka :* buziaczek dla WAS z rana.

        U mnie samopoczucie już dziś lepiej. Z przyjazdu m. nici, ale to nie jego wina dopiero wieczorem to jakos do mnie dotarlo, powiedzial mi ze on tez strasznie czekal na ten przyjazd, ze mielismy zaplanowane wszystko i ze jest mu bardzo przyro, pow mi przez tel ze bardzo chcialby juz dzidzie i nosic na raczkach i ze bedzie uczyl maluszka pokazywac mamie paluszek jak mamusia bedzie niedobra rozsmieszyl mnie tym i atmosfera wrocila do normy. Kawka u przyjaciolki tez mi dobrze zrobila. No nic co nas nie zabije to nas wzmocni !!!

        Edzia kochana nacierpialas sie tylko i zawiodlas, ale to tak jak ja wczoraj tez ryczalam bo strasznie rozczarowana sie czulam. A dzis znow spogladam z nadzieja na lepsze jutro i u Ciebie tez wszystko sie pouklada zobaczysz, trzeba tylko dac czasowi czas

        Ana dzieki za wsparcie, a Ciebie to chyba Twoj m. zarazil, nie daj sie chorobsku, walcz bo przed Toba owocne dni, obys chociaz Ty zebrala plon, bo ja w tym miesiacu wypadam z "gry"


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Szukanie odpowiedzi!

          Boże dlaczego na to pozwoliłeś ??????????????????
          /proszę o brak komentarzy,dziękuję/

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            hej moje nastawienie hmm no jestem jakims ewenementem, ale to nie dokonca tak, bo siedzi we mnie ten bol. Po prostu stwierdziłam ze jaks ie zaszyje w domu to nie bede umiała sama sie z tego wyciagnac, wiec od razu musze zaczac zyc
            No i zagoniłam M wczoraj do sypialni alez mu to pasowało, a w jakim szoku był, chybaz 5 razy pytał czy na pewno/na prawde, miałam na waleta przyjsc zeby uwiezył

            Ale ciezar pozostaje na barkach i w serduchu
            postanowilismy ze rezygnuje z pracy, M chce zebym zrobiła sobie przerwe i odpoczeła zregenerowała organizm i psychike, zajeła sie soba
            A poszukała czegos innego lzejszego
            Z reszta lekarz zalecił, zeby sie wyluzowac i otoczenie zmienic, dac odpoczac organizmowi od leków przedewszytkim i myslenia
            Fakt powiedział ze młoda jestem, ale w kontekscie ze na leki mam czas, a na razie powinnam sie cieszyc sexem i o nim myslec, a nie o staraniach, a jak na prawde do wakacji ten luzz nic nie da to bedziemy myslec jesli jajniki same nie podjema pracy

            Tak wiec dziewczyny na LUZZZZ

            dotka
            walnij wszystkim tak jak ja i zwijaj manele jedz do meza
            taki szalony młodzienczy wybryk moze duzo zdziałac!!!
            bajtelku mysle ze czemus to słuzy, ze Bóg nie chciał mnie ukarac, dał mi dowód na to ze jestem płodna, moze po tych hormonalnnych burzach które teraz sa łatwiej zajde w ciaze, moze sie wszytko pozmienia w brzuszku i zacznie pracowac.A po za tym pokazał mi co +w zyciu jest dla mnie najwazniejsze, ze pogon za kasa praca to wszytko nie jest takie wazne, nie wolno nam rezygnowac z zycia i własnej tozsamosci, a ja to zrobiłam, przestałam zyc, cieszyc sie, wpadłam w rutyne, starania były z miłoscia ale i podswiadomie obcykane wszytko. A dziecko to dar od Boga to kwintesencja miłosci dwojga ludzi i to naniej trzeba sie skupiac, aby ten dar otrzymac
            Last edited by edzia7891; 17-03-2010, 07:56.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Dzien dobry dziewczyny,

              Edzia ciesze sie, ze masz takie podejscie do sprawy. Jestes wielka
              Zmiana pracy i otoczenia napewno Ci pomoze, teraz sie zrelaksuj, odpoczywaj i porozpieszczaj meza i pozwol byc rozpieszczana


              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Promesse ma racje, pozwol sie rozpieszczac

                Edziu ja raczej nie pojade bo to daleko i podroz pociagiem pochlania 9h wiec to masakrycznie dlugo, zreszta podroz w ta i spowrotem zajelaby mi 2 dni a samego widzenia zostal by 1 dzionek, tylko tu chodzi o to ze on bedzie zalatany i nie moglby mi poswiecic zbyt wiele czasu i tylko bym sie znow wkurzala, juz wole poczekac az on przyjedzie


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Kawka dziewczynki kawka, do kawki mam dzis ciasto drozdzowe z jablkami ktore mama zrobila.

                  Nie wiecie co z Gizelka? cos ostatnio nic sie nie odzywa


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    cześć kochane dziewczynki! ja się melduję na kawę, m mnie wczoraj wykorzystał, a potem spać nie mogłam hehehe
                    gizelko kochana nasza, napisz do nas, bo sie wszystkie już martwimy!

                    nie mogę dojść do siebie po tym, co się wczoraj u gosi stało, nie wierze, nie jestem w stanie pojąć, do teraz jestem w szoku. gosia chciała bez komentarzy, ale nie można obok tego przejść i nie skomentować, że to jest wielką niesprawiedliwością gosiaku jestem z tobą!

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Ciasto drozdzowe mamusi mniammmm... Zostal jeszcze kawalek ?

                      Ja juz po 3 kawach jestem. Rano podeslali mi jakis glupi tekst do tlumaczenia o dopuszczalnym nacisku na tylne osi tira
                      Najbardziej lubie tlumaczyc jak jest zakret po wlosku Sprawdzcie sobie w slowniku hehe

                      Wczoraj tez sie nawzajem wykorzystalismy z m, hotelowa atmosfera byla sprzyjajaca
                      Dziewczyny chyba zmienie stan cywilny, rodzina m ciagle podpytuje, no i on tez chcialby. Mi papierek do szczescia nie jest potrzebny, ale skoro mamy byc rodzina to tak bedzie lepiej.

                      Scaarlett ten mlotek jest zabojczy hehe

                      Ja tez bylam pewna, ze Bajtelek pisze o Edzi. Nic nie bede pisac, bo slowa tutaj nic nie pomoga.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Promesse ciasteczko dla Ciebie


                        Życze zeby z tej atmosfery hotelowej sie cos zrodzilo
                        No i na ślub też czujemy sie zaproszone hehe
                        A jak jest zakret po włosku tez wiem, ale nie będę tłumaczyć


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Kurde ale wielkie to ciacho wyszlo chyba wszystkie sie najecie tym jednym kawalkiem hihih


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            premesse ale ten zakręt po włosku to podobnie też brzmi w innych językach a po norwesku pojemniczki na truskawki takie po 0,5kg nazwają się k u r f e hehe

                            ja również myślałam,że komentarz bajtela tyczy się edzi
                            przykro mi z tego powodu..
                            FROCH

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Ale smakowicie wyglada, kurde ide do automatu po babeczke. A co mi tam

                              Nawet nie wiesz jak bym chciala, zeby cos sie zrodzilo. Cuda sie zdarzaja

                              Na wesele czujcie sie zaproszone . Musze tylko jakas date wymyslec...

                              Lubie ten "zakret" po wlosku, przynajmniej moge sobie spokojnie poprzeklinac i nikt mi nie powie, ze jestem wulgarna hehe

                              Miss - truskawkowe k u r f e - hahahaha
                              Last edited by Promesse; 17-03-2010, 10:21.


                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                placek jesttttttttttttttttttttttttttttttt.. aż mi ślina podłogę zamoczyła!

                                z włoskiego zakrętu zawsze się śmieję
                                a nie mówiłam promesse, że hotelowy nastrój się wam udzieli i będzie niebo w gębie, ale was naszło jeszcze na śluby hihihihi to niezła była tam atmosfera hahaha
                                dziewczyny,pytanie z innej beczki miała któraś z was wycinany wyrostek? jaki to jest ból, bo ja jestem przerażona, spać nie mogłam, oddychać nie mogłam, tak mnie kuło i promieniowało w prawym boku przez całą noc, już wieczorem to odczuwałam teraz z lekka przeszło..

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X