Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Mi wycieli wyrostek jak mialam 13 lat... Bolalo jak cholera a ci deb*le wyslali mnie na oddzial polozniczy, zeby zbadal mnie ginek. Ale ryczalam. I z bolu i ze wstydu, bo to moja pierwsza wizyta byla. Zupelnie nie bylam na to gotowa.

    Bol ciagnal sie do prawej nogi, a raczej to bylo takie klucie. I byl to bol ciagly

    W Twoi przypadku Scaarlett moze to byc owulacja, bol jest calkiem podobny, a jak sie przechodzi owulacje z tzw. krwotokiem wewnetrznym to bol potrafi byc bardzo silny.
    Lepiej skonsultuj to z internista albo chirurgiem.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      scarlett a skąd wiesz,że będziesz mieć wyrostek wycinany??za dużo myślisz...znajoma miała,ale za nim jej usuneli to straszny ból brzucha miała taki,że wytrzymać nie mogła całą noc ją bolało...i w końcu pojechala do szpitala i okazało się że to ropny wyrostek i trza było usunąć..
      nacieli ją na pół brzucha- ma bliznę beznadziejną,wcale nie tak nisko tylko pionowa na wyskości pępka i taka jak po cesarce.pewnie w lapę nie dała i zrobili jej na "odpiernicz się" kiedy się obudziła po operacji to myślala,że oszaleje,jej rana na brzuchu nie była zszyta i widziała swoje wnętrzności.nikt jej nie pwiedzial,że to tak będzie wyglądać,bo nie zszywają odrazu po to by jeszcze ropa mogla wylecieć i na żywca ją zszywał koleś po czym pyta sie jej "chce pani mieć 2,3 4 czy 8 szwów" to byl dla niej koszmar
      FROCH

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        nie mówię, że będę tylko chciałabym się upewnić co mnie aż tak bardzo bolało, jak i gdzie boli wyrostek, tylko tyle. i to nie ja nad tym myślałam, tylko m jak zobaczył, że się zwijam z bólu, to stwierdził, że to takie wyrostkowe miejsce może być
        ale miss mi tutaj rzeźnię opisała.. mam nadzieję, że ten przeraźliwy ból już nie wróci..
        Last edited by Scaarlett; 17-03-2010, 10:35.

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Ja na szczescie mam malutka blizne, nisko, w bikini nic nie widac, nie jest wieksza niz 3 cm. Moj wyrostek sie nie rozlal, dzieki Bogu.

          Dlatego lepiej skonsultuj ten bol z chirurgiem Scaarlett.
          Last edited by Promesse; 17-03-2010, 10:36.


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Witam kochane!

            Edzia jesteś WIELKA...silna z Ciebie babka i trzeba brać z Ciebie przykład!!! Dodam tylko,że luzz pomaga i sex staje się lepszy, taki jak kiedyś dziki i młodzieńczy, bo bez podtekstu rozrodczego

            Bajtel jestem z Tobą

            Serce z żalu ściska....k###wa co jest grane? dlaczego tak musi być...

            Ale ciacha tu wklejacie, normalnie dziś będę coś musiała upiec, bo normalnie mi ochoty narobiłyście!!
            Last edited by kaathrina; 17-03-2010, 10:44.
            " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              scarlett Słońce ja tylko napisałam przykład znajomej,bo ja sama nie miałam przeżyć z wyrostkiem w roli głównej,ale wersja promesse jest bardziej optymistyczna więc jakby co jej się trzymaj..
              FROCH

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                promesse jak się ból powtórzy, to na pewno skonsultuję, dzięki wielkie
                Kaathrinka ma rację, jak tylko zapomina się o rozmnażaniu, to seks zmienia sie o 180 stopni mhhhhhmmmmmmmm

                a ja już produkty na sernik z brzoskwiniami zakupiłam będę piec koło piątku

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  gosiek "Jeśli któregoś dnia poczujesz, że chce Ci się płakać.
                  Zadzwoń do mnie...
                  Nie obiecuję, że Cię rozbawię, ale mogę płakać razem z Tobą...
                  Jeśli któregoś dnia zapragniesz uciec, nie bój się do mnie zadzwonić...
                  Nie obiecuję, że Cię zatrzymam, ale mogę pobiec z Tobą...
                  Jeśli któregoś dnia nie będziesz chciała nikogo słuchać.
                  Zadzwoń do mnie.
                  Obiecuję być wtedy z Tobą i obiecuję być cicho...
                  Ale jeśli któregoś dnia zadzwonisz i nikt nie odbierze...
                  Przybiegnij do mnie bardzo szybko.
                  Mogę Cię wtedy potrzebować... " i znów rycze

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Edzia piekne to co wkleilas naprawde. Edziu i Gosiu serce nam wszystkim sie tu kraja z waszego ciepienia, nic nie ulzy tego bolu to trzeba przetrwac, lacze sie z Wami Kochane :*


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      edzia ja teraz beczę nad mielonymi

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Cześć dziewczyny!
                        podczytuje was od jakiegoś czasu i uważam że jestescie wspaniałe.
                        tak wiele przeszłyście ,jesteście tak silne
                        podziwiam Was

                        mój brat starał się o dziecko 2 lata, już chcieli nawet adoptować juz a tu niespodzianka i rok temu urodził im się synek.

                        jak słyszę jak kolejna kobieta porzuciła dziecko to mnie aż szlak trafia że jest tyle pragnących dziecka a Bóg daje je takim ludziom.
                        jestem z wami




                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Edzia piekne slowa, wzruszajace naprawde ;(.

                          MoniaB ja tak samo reagujue na kazda informacje o skrzywdzonych dzieciaczkach to serce mi sie kraje. Wczoraj czytalam, ze jakis "tatus" zasztyletowal swoja 3-letnia coreczke. Nie miesci mi sie to w glowie. Zycie nie jest sprawiedliwe


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            własnie mi sie wszytko "oczyszcz" jak to lekarz by powiedział
                            Brzuch mi chce rozerwac, dziwny ten okres, brunatna maz wymieszana ze śluzem płodnym
                            Normalnie mam dosc zaras cos rozwale z tej niemocy...
                            ŚWIAT OSZALAŁ, nienadanżam

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              edziula takie krwawienie jest normalne moje wyglądało podobnie

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Witam kochane.Nie było mnie 2 dni a tu tyle się zdarzyłoNie wiem co powiedziećJestem z wami moje skarby
                                Ewa
                                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                                3150g.55cm.
                                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X