Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    olcm jeju tak mi przykro ze musisz to przezywac ale wlasnie oby do 36-37 tyg i bedzie dobrze wazne tez ze dali dla matiego sterydy to napewno urodzi sie zdrowiutki i zakazuje ci jakiegokolwiek lazenia tylko kibelek a mezus niech robi ci jedzonko
    bedzie dobrze!!!!!!!

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
    BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
    .

    Skomentuj

    •    
         

      mamanikosia ale to bylo pozytywne dociecie bo zobaczjaka teraz pracowita kobita jestes

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
      BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
      .

      Skomentuj


        dziewczyny ja mu to powtarzam po kilka radzy dziennie a ten lobuz juz chce i co mu zrobisz:P...najlepsze bylo to jak w nocy przyszla jakas inna pilengniarka niz ta co kolo mnie chodzila..<bo kazdy pokoj ma swoja> i mowi do mnie czy czuje skurcze ze jutro to juz chyba urodze ona nie wiedziala ze ja na podtrzymaniu jestem a ja do niej ze jak to jutro ze ja mam 7 tyg jeszcze to mnie przeprosila ze nie wiedziala i sie zmyla szybciej niz przyszla alescie naskrobaly duzo czytam i czytam ale milo wiedziec ze sie o mnie martwilyscie kochane jestescie....widze ze temat tesciowych byl poruszany:P ja tam nie narzekam bo moja jest daleko..ale zgodze sie z kurczaczkiem..kazda tesciowa to zmija jaka by slodka nie byla...kurczaczku z lista to fajny pomysl trzeba tylko dopisac gosiaczka i emilke...nr telefonow dostalam i wysle wam tez moj...co do naszych mezczyzn to moj siedzi na kompie non stop i wcale nie szuka i nie kupuje rzeczy tylko oglada jakies mecze gra w te gry....mamanikosia ja to taki brzusnio mialam chyba 10 tyg temu ale ty chudzinka ja tam do takich nie naleze to moze dlatego,mamuszka pociesze cie ze ja mam taki sam brzunio...troche sie nameczymy przy porodzie...
        Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







        Skomentuj


          Nitka na kolkę używamy Bobotic(to samo co Espumisan ale tańszy),masowanie brzuszka i suszarka pomaga

          Mój mężulek był u lekarza i też ma anginę. A mały dostał na to uszko antybiotyk w maści i jutro idziemy do laryngologa by jeszcze to obejrzał.Miał przy okazji szczepienie na żółtaczkę,waży 4920g i ma 60 cm No niedługo to mój mąż na to mleko nie zarobi

          A to moi starsi panowie
          Attached Files
          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



          Skomentuj


            kurczaczku jakas pomoc by nam sie przydala bo moj lezy ze skrecona noga a ja z tym brzuchalkiem i jakbysmy sie tak oboje polozyli to nawet nie ma kto "szklanki wody" podac:/ powiedzialam rodzicom w Pl to wiecie co sie teraz dzieje musze dzownic co chwile bo sie martwia..wiecie jak to mamy ale wiecie co ja to sie czuje tak jakby mi nic nie bylo...musze szybko kupic ten wozek bo jeszcze nie daj Boze nie zdarze:/mamanikosia sliczny wozek MLoda jakie fajne malunki mowilam ze zdolna bestia jestes...
            Last edited by olcm80; 06-05-2009, 17:34.
            Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







            Skomentuj


              Nator świetnie cię rozumiem bo u mnie to samo wszystko prawie na godziny,nocka od 20 do 9 z przystawieniem do cyca o 23 i o 5 rano śpi ciągiem,ostatnio spała od 11 do 17 i tylko raz na cyca,staram się co dziennie o tej samej porze wszystko robić prócz cyca bo to raczej kiedy tylko sobie życzy,gorzej jak wyjedziemy do mamy tam licho bierze wszystko,staram się ale nie zawsze wychodzi.

              Jeśli chodzi o wagę to mi do mojej wagi brakuje 2 kg,i już weszłam w swoje spodnie,to chyba dla tego że dostałam silne leki obkurczające macice i już w szpitalu brzuch mi zmalał została tylko skóra a na to dobre są majtki takie rajstopowe z pasem jak się je nosi to skóra się tak nie rozciąga i brzuszek nie będzie potem wisiał.

              a waga mi spada chyba przez anemie i rygorystyczną diete,prawie cały czas na potrawkach tylko mieso zmienia kształt raz pokrojone a raz w kształcie zraza itd.
              Nichol ty jesz normalnie? a mały nie ma kolek jak coś zjesz?bo moja wszystko odpłacze
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Majorka, no nie do konca normalnie. Kanapki z serem zoltym albo szynka drobiowa, do tego pomidor czy ogorek, na obiad ziemniaczki z gotowanym cycem kurczaka, kotleciki z jajka, pieczone paluszki rybne, raz na jakis czas pokusze sie na cos smazonego- ostatnio schab na przykład, ale wyczytalam ze smazone maluchom nie szkodzi, tylko o nasze zoladki chodzi. Poza tym nie jem cytrusow- z owocow tylko jablka i banany, nie jem wzdymajacych potraw, ograniczylam kawe (1 slaba rozpuszczalka pol na pol z mlekiem) i czarna herbate...
                Nie jem tego co w ciazy, czy przed nia (nie mam ani sily, ani czasu, ani ochoty stac tyle przy kuchni), ale tez nie stosuje jakiejs rygorystycznej diety. Krystian raz na jakis czas steka mocniej niz zwykle przy kupce, ale to normalne. Kolek tak czy siak nie ma, ani innych sladow alergii pokarmowej. Podobno jesli do 6 tygodnia kolki sie nie pojawia, to juz ich nie bedzie (podobno).


                Skomentuj

                •    
                     

                  Świetny tekst p. Moniki Staszewskiej- doradcy laktacyjnego. Polecam

                  http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/...0,3855207.html


                  Skomentuj


                    Dziewczyny!!!
                    Wreszcie poznalam plec mojego malenstwa! Tak jak przeczuwalam - to bedzie chlopak! Jestem naprawde szczesliwa bo bardzo chcialam chlopca, moj maz tez. Dzidzius wazy juz 520 g i bardzo sie wiercil. Uciekal gdy lekarka chciala go obejrzec ale udalo sie Ale byly emocje!
                    AMSW, mozesz uzupelnic nasza liste
                    Apropos ruchow - moj dzidzius wierci sie nawet w ciagu dnia. Zaczelo mnie to nawet niepokoic ale lekarz mowi ze ma taki temperament Chyba po tatusiu
                    Tymoteusz - ur. 03.09.09

                    Skomentuj


                      a co tu tak pusto nic od wczoraj ? ja jestem po rozmowie z szefową i jestem w szoku pogratulowała mi nawet się uśmiechała do teraz jestem pełna podziwu jej zachowania a ja tak się stresowałam dziewczyny również przyjęły to świetnie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dziewczyny witam i serdecznie gratuluje sikornik i grygoranna!
                        umnie niesty mał pije mleko sztuczneszwy prwaie juz wypadły ale krocze dalej boli
                        Milenka juz na nami od 20 kwietnia

                        Skomentuj


                          hihi! Kuleczka mi dzisiaj znowu przejechala przez brzuchala pod samą skóra tak sie zastanawiam co ten Mały Rozrabiaka tak mi wystawia ciagle,może to łokiec.... I Piter nacisnał palcem delikatnie brzusia tak zeby Mały zobaczył górkę po swojej stronie tak jak my widzimy po naszej jak on kopie i wiecie jakie mam mądre Dzieciątko? Przypełznął od razu do palca Pitera i go dotykał przez skóre! Mąż przesunał palec w inne miejsce i nacisnął znowu i on znowu dotykal jego palec!!! Ale musial być zdziwiony ze mu coś w "domku" wystaje:]]]]]]] hihihihi!
                          Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                          Skomentuj


                            haha fajnie macie ale faktycznie jak sie musial zdziwic ze mu tu"cos w domku wystaje"....moj sie tak nie bawi tylko jak tatus przylozy reke to chyba czuje i sie wierci....marzy mi sie zeby kiedys maly tak ocisnal raczke albo nozke na brzuchu zeby zrobic zdjecie widzialam kiedys na necie podobne..super
                            Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                            Skomentuj


                              Jest Dobrze!!!!!!!!

                              Kochane!
                              Ja właśnie wróciłam do domu, zaraz po lekarzu pojechaliśmy na zakupy i do moich rodziców - chyba już ostatni raz w dwupacku :P

                              Lekarz po zbadaniu mnie stwierdził, że szyjka już się skraca i jest rozwarcie na jeden palec - wg niego powinnam do niedzieli urodzić!!! Trzymam go mocno za słowo! I powiedział, co mnie szczerze zaskoczyło - że na tym etapie zaleca...współżycie! Żebyście widziały minkę mojego męża, jak mu o tym powiedziałam! Powiedział wtedy do mnie - to bierzemy się do roboty, zaczynamy w połowie wieczornego meczu, potem jeszcze raz po jego zakończeniu. Może uda nam się jeszcze dzisiaj pobudzić Edzię do wyjścia...A ja głupiutka bałam się zbliżenia, a teraz to mnie sam lekarz zmotywował.

                              Zmykam już, bo od jutra mąż idzie na całkiem inną zmianę, pierwszy raz od pół roku i tak dziwnie nam, więc musimy się jeszcze nacieszyć sobą. Od jutra popołudnia i wieczory będę spędzała samotnie, ale chyba tylko do czasu mojego porodu, bo potem mężuś będzie brał kilka dni urlopu...

                              Buziaczki dla Was! Zdrówka i przyjemnego wieczoru życzę...I sypcie się powoli
                              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                              Skomentuj


                                Hej, ja mam termin na 6-8 sierpień i kilka dni temu zamówiłam łóżeczko, pościel, przybornik w sumie na razie takie rzeczy przy łóżeczku...wózek mam już wybrany, sprawdzony przez kilka osób z mojego otoczenia...zastanawiam się tylko jakie ubranka kupić i jak ubierać takiego maluszka w domu czy na pierwszy spacer. Dziecko koleżanki urodzone pod koniec zimy jakos tak łatwo było ubrać, a potem trochę podrosło i można było bardziej poszaleć. To moje pierwsze dziecko więc nie mam doświadczenia, a nie chcialabym ani przegrać ani przechłodzić maluszka ) może masz jakieś doświadczenie w tej kwestii.. proszę ogolnie o radę))

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X