Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    nator ten Nikoli kolega jak sie urodzil to wazyl 4,5 kg a teraz wazy 6,5 kg i jest wiekszy od mojej Nikoli a jest starsza od niego o 2 miesiace
    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.09 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm

    Skomentuj

    •    
         

      Aniamam nadzieję że moja mi dziś w kościele nie odstawi takiego numeru aż się boję

      Madzikwitamy z powrotem fajnie że masz już za soba remoncik ja zaczynam jak tata wróci z wczasów.

      Widzę ze nasze dzieciaczki lecą jednym rytmem i wszystkie już gryzą piąstki i się ślinią ależ to uciążliwe ale żel na dziąsełka pomaga
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Katarzynar super że się wybawiłaś i ze mała była grzeczniutka

        z niecierpliwością czekamy na foteczki

        Sylwia to moja mała też powinna tyle wazyć a ona dopiero 5600 i juz sama nie wiem dlaczego ona nie przybiera może zeczywiście za mało je
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Witam Ja na dziąsełka kupiłam coś takiego
          http://www.allegro.pl/item664149668_...eski_nowy.html
          Wczoraj w Lidl była wyprzedaż i kupiłam ładowarkę do akumulatorków za 46 zł na wszystkie rodzaje baterii ( AAA, AA, C, D). 4 sztuki baterii D do niani, którą Nikoś ma przy łóżeczku http://www.tufi.pl/czytaj_artykul_16...ocna-tufi.html kosztują 20 zł- a działają przez 3 tygodnie. Teraz jeszcze muszę kupić akumulatorki i z głowy
          Ogarniam teraz domek a 12 zmykamy na działeczkę. Dzisiaj mamusia będzie się opalać
          Last edited by sylka76; 13-07-2009, 10:25.
          Kochany Nikodem 2009.04.07.

          [/url][/url]

          Skomentuj


            Majorka to moja teraz tez wazy 5600 moze zwczywiscie malo je a co lekarz mowil na to
            a moze taka jej uroda
            widocznie dba o figure nie martw sie bo przeciez sie smieje i jest grzeczna to nie ma co sobie glowy tym zamartwiac
            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.09 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm

            Skomentuj


              Dzień dobry Ale dzisiaj sobie pospaliśmy, miałam nadzieję że otworzę forum i będzie co czytać a tutaj pustki, dziewczyny co wy robicie całymi dniami Madzia nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę ja to marzę już o wypadku nad morze, ale nie wiem czy w tym roku podołam z pieniędzmi Jeszcze teraz okna u nas będziemy wymieniać specjalnie dla małej, więc trochę tego idzie... Wczoraj raczył przyjechać Mój facet i w końcu raczył mnie przeprosić, nie wiem czy zrobił to szczerze czy tylko dlatego że przez tyle dni sama się nie odzywałam i w końcu mu się zaczęło nudzić Pojechaliśmy wczoraj też do sklepu ale kupiliśmy tylko rożek dla niuni, bo reszta to mi się jakoś specjalnie nie podobała. Amsw ja wczoraj też przez neta kupiłam ale laktator TT, gratis był sterylizator i tam jeszcze jakieś duperele ale napiszę dopiero jak do nas dojdzie, póki co leżę jeszcze w łóżeczku, ale później zamierzam się urwać znowu z domku na chwilę, więc pewnie mnie dzisiaj nie będzie....

              Skomentuj


                hej,
                ja miałam dzisiaj ciężką noc, bolało mnie podbrzusze po lewej stronie i krocze. Myślałam, że już zaczne rodzić, byłam wystraszona i bardzo bolało. Na szczęście po 2 h ból zaczął się zmniejszać i rano już prawie nie bolało. Ale itak planuje cały dzień przeleżeć w łóżeczku, tak na wszelki wypadek. To pewnie po tych chrzcinach, pół dnia albo na siedząco albo na stojąco.
                Postanowiłam pośpieszyć się z kupowaniem reszty rzeczy dla Alicji bo jak by mnie w tym momencie poród złapał to masakra. Ubranka nie poprane, kosmetyków dla malutkiej braak, torby do szpitala brak.
                Co do laktatora to ja chyba też kupie TT ze względu na to, że mam taką butelkę.
                Mam pytanko jaki znacie bezzapachowy żel pod prysznic? Ponoć maluszki nie lubią jak mamy używają zapachowych kosmetyków.
                Miłego dnia dziewczyny, będe czasem zaglądać.
                Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Przenoszona ciąża tydzień, nie oznacza jeszcze tragedii, mam kumpele, która obydwie ciąże przenosiła prawie 14 dni i nic się z dziećmi nie działo. Urodziły się zdrowe i grubaśne )

                  Skomentuj


                    SYLKA też mamy taki gryzaczek nakładam na niego żel albo wkladam do lodówki a żel kupiłam baby Orajel rewelka fakt,że jest od 4 miesiąca,ale wczoraj niuni posmarowałam i nie męczyła sie na starszym synku przetestowałam wszystkiedostepne na rynku i ten jest najlepszy bo jest ze srodkiem miejscowo znieczulającym
                    KATARZYNARfajnie,że imprezka się udała
                    MADZIKwitaj




                    Skomentuj


                      hejka,
                      AMSW - to ja miałam kiedyś elektryczny i byłam z niego zadowolona.
                      Ale są różne opinie, że ponoć ręczny działa na piersi naturalnie, tyle ile zassiesz tyle wyciszniesz, a elektryczny ciągnie równomiernie.
                      Jamam spory biust i mleka miałam za dużo, piersi stawały się twarde i bolesne jak syn nie wyciągnął wszystkiego i laktator który opróżniał je był dla mnie jak najbardziej wskazany.
                      Jedną ręką go trzymałam, a drugą masowałam pierś.
                      No a teraz będę miała ręczny, też się przyzwyczaję.




                      i Bartek :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja z laktatorem poczekam aż Weronika się urodzi, a sterylizator wogóle sobie daruje (chyba że będzie gratis jak u Ewylynki).
                        tuliXpanek wiem że był taki z AA help, ale nie wiem czy jeszcze łatwo go dostać. Ja zamierzam zostac przy Ziaja mygło oliwkowe w płynie i po prostu zrezygnuje z dezodorantów (zamienie na bezzapachowe) i wód toaletowych (na jakiś czas).
                        będzie Weronika

                        Skomentuj


                          Ja właśnie troszeczkę się boję,że przy ręcznym laktatorze będę się długo męczyć, no ale elektryczne mają takie ceny że już przegięcie

                          Skomentuj


                            Możesz się kąpać w J&J, w produktach dla dzieci.

                            My byliśmy wczoraj na krytym basenie.Dawno się tak nie zrelaksowałam, zwłaszcza że moje małe szczęście rozpycha się na żołądek i na kręgosłup. Cały weekend towarzyszyła mi zgaga, zwłaszcza wieczorami i ból w dole kręgosłupa.
                            Już zapowiedziałam mężowi, że będziemy chodzić na basen co najmniej raz w tygodniu.Koło nas jest taki basen dla matek z małymi dziećmi, woda jest ozonowana i cieplutka.




                            i Bartek :-)

                            Skomentuj


                              Paulin a gdzie można kupić ten żel? W aptece? Ja co prawda wychodzących ząbków nie zauważyłam, ale przezorny zawsze ubezpieczony
                              Kochany Nikodem 2009.04.07.

                              [/url][/url]

                              Skomentuj


                                A Ja mam zakaz chodzenia na basen od mojego lekarza A przed ciążą pływałam regularnie kilka razy w tygodniu, eh brakuje mi tego bardzo...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X