Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Cześć dziewuszki!

    Uff, to był dłuuugi dzień
    Bylismy na spacerku, potem u cioć, potem u mojej babci... Krystianek nieznośny bo wnerwiają go dziąsełka, daje popalić, nawet moje siostry mają dośc jego humorków- starają sie nie pokazywac po sobie, ale przy takim szale jakiego młody dostaje momentami

    I Krystian tez cos ostatnio mniej je- wiem, bo cyce twarde jak kamień mimo karmienia o stałych porach. To pewnie przez te zabki złośliwe.

    Zaraz mężek ma dzwonic to mu sie troche pożale. Minął dopiero tydzień, mieszka ze mną siostra, która bardzo mi pomaga w opiece nad małym, a mimo to dziś mam już wszystkiego serdecznie dość i coś psychika klęka. Ale pewnie to taki kryzys przejściowy i szybko minie. W końcu "co człowieka nie zabije..."


    Skomentuj

    •    
         

      u mnie tez bez rewelacji, jesli chodzi o uprzywilejowanie kobiety w ciazy w kolejkach sklepowych; na szczescie w wiekszosci hipermarketow /np.auchan czy ikea/ sa kasy dla kobiet w ciazy - tam wchodze bez kolejki... Bez komentarzy sie nie obejdzie, ale co mnie to
      Szkole rodzenia tez omijamy, kiedys chodzilam na joge wiec cos tam z cwiczen oddechu przepona pamietam U nas ta "imprezka" kosztuje 500zł albo 700. Wiem ze tam ucza ciekawych rzeczy w zw z pielegnacja dzieci i połogu, ale duzo mi daje ksiazeczka Zwitkowskiego "Co nieco o rozwoju dziecka" z filmem - ogladam w kolko wiec mysle ze sprostam
      Pozdrawiam cieplusio, dbajcie o siebie

      Skomentuj


        Niestety... W szpitalach jest takie przepełnienie, że nie zawracają sobie głowy kobietami, u których akcja porodowa jeszcze się nie rozpoczęła.

        Skomentuj


          u mnie sie chyba nie zacznie , wiec musza sie mna zajac ;]

          Skomentuj


            NATOR cięzko,cięzko też jestem sama całe dnie mąż pracuje od rana do wieczora babci nie ma na miejscu,ale dajemy rade i ciesze się,że się zdecydowaliśmy,bo będzie to później procentować
            Powoli zbieramy sie do łózeczka pozdrawiam Was moje wirtualne przyjaciółki




            Skomentuj


              U nas też już wszystkie w łóżeczkach śpią,festyn fajny mamy aż 3 balony 2 z kucykami pony i 1 spiderman

              Moja Haniula coraz mniej cyca i nic nie je cyca piła tylko 3 razy przez cały dzień i to tylko po trochy cyce mi pękną takie twarde,nie wiem co z nią chyba rzeczywiście te zęby ale po niej nawet nie widać zeby była głodna na wieczór jak się przebudziła to aż rączki jadła wiec ja ja do cyca no i troche popiła ale tak to góra 2 min a jutro jeszcze ten pogrzeb DZIEWCZYNY POMOCYnie mam nic czarnego oprócz spodni i nie wiem co ubrać niby nie muszę na czarno ale jaki kolor oprócz czarnego , brązu i granatu w dżinsach chyba nie wypada zwariuje przecież nie polece kupić bluzki na jeden raz mam białą ale tak na biało czarno to jak na egzamin źle bym się czuła proszę o propozycje
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Niom, pogadalismy, pooglądalam mezka na ekranie i taka strrrraszna mialam ochote sie przytuuuulic ale monitor kanciasty wiec nawet nie probowalam jutro podpinam kamerke, to sobie tata popatrzy troche na malego, pewnie skonczy sie poceniem oczu jak go znam....

                Co do drugiego dzieciatka- marza mi sie takie dwa krecone kucyki, ale tez wolalabym dopiero za jakies trzy lata conajmniej, jak Krystiano bedzie juz w miare samodzielny i bedzie mogl pomoc mamie w opiece nad siostrzyczka (albo braciszkiem). Narazie sobie nie wyobrazam zapierniczu przy dwoch maluchach naraz. Podziwiam kobitki ktore daja sobie rade w takiej sytuacji


                Skomentuj

                •    
                     

                  Majorka, do czarnych spodni kolor bluzki chyba nie ma znaczenia, wazne zebyla ciemna


                  Skomentuj


                    no a co wy śpicie?

                    co za dzień pełen wrażeń... mój własny rodzony syn narobił mi poraz kolejny wstydu w kościele (znów!) no więc zasiedliśmy sobie do ławki ksiądz gadu gadu, a naraz nasz mały jak nie zacznie stękać.. wszyscy oczywiście w naszą stronę bo niektóre te stęknięcia to powiedzmy hm zagłuszały kazanie no i postękał powypinał się i jak nie zrobił bum w pampka aż się zatrzęsło, nie obyło się bez smrodku oczywiście (no comment) myślałam że się posikam ze śmiechu jak przed nami ludzie nosy w rękaw chowali
                    mój mąż złapał szybko za wózek i dawaj z kościoła hahaha to było prześmieszne naprawde

                    lecę spatki bo jutro trochę załatwiania na mieście mnie czeka i jestem strasznie zmęczona, zrobiliśmy dziś z wózkiem chyba z 10km piechotą.
                    dobrej nocki moje drogie i żeby wam dzieci spały smacznie
                    buziaki
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      majorka (tak zawsze jak myślę o majorce to bym sobie pojechała na kanary)

                      możesz założyć czarne spodnie i jakąś bluzeczkę w ciemnym kolorze chyba rodzina najbliższa tylko powinna cała na czarno. Z resztą oni napewno nie zwrócą uwagi na takie detale bo będą mieli co innego na głowie..

                      A Nichol mam jeszcze pytanie bo ty kiedyś kupywałaś torbe jakąś dla maluszka mogłabyś mi wstawić link z allegro jak ona wygląda?
                      Last edited by ania_2288; 12-07-2009, 22:04.
                      1.03.2009 9:55 FILIPEK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Widzę moje drogie, że u naszych dzieciaczków podobne postępy. Natalka jest coraz bardziej słodka - coraz więcej uśmiechów i język też czasem pokazuje, a nawet nauczyła się puszczać oczko. Mój mąż tak do niej robił, a ona zaczęła go naśladować. Nie przypuszczałam, że moja Mała tak szybko będzie się uczyła i każdego dnia bedzie umiała coś nowego. Myślałam, że do 6 m-ca to dzieci głównie śpią i jedzą, a tu okazuje się, że potrzebują się pobawić, śmieją się do rodziców i mówią bardzo dużo. Chyba nasza córeczka będzie gadułą. Ciągle coś do niej mówimy, więc ona już teraz stara się też ciągle mówić, co rozbraja naszą rodzinę i znajomych.
                        Muszę Wam powiedzieć, że u mnie poprawiło się z laktacją. Okazuje się, że chyba za mało jadłam. Moja koleżanka, która jest mamą dwóch dziewczynek popatrzyła co jem i stwierdziła, że mam jeść więcej. No i to działa, a do tego dobrze robi karmi (wersja bezalkoholowa oczywiście - kawowa, czy malinowa). Cieszę się, że uda mi się jeszcze trochę pokarmić moje Słonko.
                        Miłego wieczoru Mamusie

                        Skomentuj


                          Prosze bardzo Anko

                          http://www.allegro.pl/item649194754_...ak_gratis.html

                          znając moje szczęście teraz jest pewnie masa duuuuzo cieawszych ofert, ale z tej torby jestem akurat bardzo zadowolona. Jest bardzo pojemna i praktyczna

                          Spadam do wyrka, padam na ryjek.
                          Dobranoc!


                          Skomentuj


                            Dzięki dziewczyny

                            A oto i moje baloniki
                            Attached Files
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              cześć Dziewczyny!

                              Często Was czytam i wiem, że miałyście problemy u swoich maluszków z potówkami

                              mogę Wam polecić gazetkę na sierpień Mamo to ja tam jest temat :
                              "potówki? wysypka? Dermatolog uczy, jak się ich pozbyć"

                              Mam nadzieję, że rady w niej zawarte choć trochę Wam pomogą..

                              Pozdrawiam
                              Iza




                              Skomentuj


                                Dobry wieczór Strasznie długo mnie nie było,teraz siedziałam bite dwie godziny,żeby nadrobić Wasze pisanie. Tyle,że oczka już mi się kleją,więc do juterka,jutro napiszę co się u nas działo
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X