Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez anecia82 Pokaż wiadomość
    Ale wrzuciłam hahaha,jakoś bokiem
    jak obruce bardzo głoweto widze bardzo łandne
    Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
      Ja też się nie wybieram już wcześniej do szpitala,dopiero na samo rozwiązanie.Mam nadzieję,że te leki pomogą,chociaż żle się czuję po nich.Nator a Ty bierzesz jakieś leki?
      W szpitalu co chwila coś dostawałam. A od kroplówek z magnezem to myślałam, że dostanę zawału i mi żyły zastrajkują i wyjdą
      Zgodnie z tradycją po szpitalu dostałam zestaw: no-spa, magnez i luteina! Ale na szczęście ostatnio już mi je odstawiła, bo stwierdziła, że zobaczymy co będzie. Na razie jest dobrze, ale po tygodniu w szpitalu, kolejne 2 leżałam w domku, a teraz często siadam i odpoczywam. Czekam na synka, ale wolę żeby sobie rósł spokojnie w brzuszku

      A co do pościeli, to ja napisałam na allegro i poprosiłam o wystawienie większego rozmiaru. Jedna firma napisała, że nie ma, ale za to znalazłam jeszcze ładniejszą i mi uszyli większą. Więc warto popytać
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        za namową Nator dołączam do waszego forum choć mój termin to 25 marca fajnie że macie tyle wątków muszę posiedzieć troszkę żeby to wszystko przeczytać i nadrobić
        1.03.2009 9:55 FILIPEK

        Skomentuj


          Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
          za namową Nator dołączam do waszego forum choć mój termin to 25 marca fajnie że macie tyle wątków muszę posiedzieć troszkę żeby to wszystko przeczytać i nadrobić
          Witamy u nas Ania
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            Witamy ania !!!
            Zapraszamy im nas więcej tym weselej
            Razem sie jakoś wszystkie wspomozemy i może czas szybciej będzie leciał
            Mój synek 24/8 kwiecień

            Skomentuj


              Witam Aniu!!!
              Madzik dobrze ,że już z nami jesteś. Pewnie, ze trzymałyśmy kciuki za Ciebie i za maleństwo. A wogóle to Twój synek jest już bardzo duży. Ja dopiero za 2 tygodnie dowiem się ile waży moje maleństwo a jestem bardzo ciekawa.
              Ja byłam dzisiaj na KTG w Chełmnie. Dziewczyny sprzęt dosłownie Super. Nie chciał robić wydruku a później popsuł się guziczek który wciskam gdy poczuje ruchy. Poza tym mały cały czas tak się ruszał, ze położna nie mogła tego KTG poprawnie zrobić. Co chwile zmieniał miejsce. Czekam na mojego synka z niecierpliwością ale nie chciałabym czegokolwiek przyspieszać. Niech sobie rośnie w brzuszku. Mam jednak cichą nadzieje, że urodzę jakieś dwa tygodnie wcześniej i nie przechodzę tego terminu. Jeszcze prawie niczego nie kupiłam. Mam tylko pampersy, kilka tetrowych , buteleczkę i to właściwie wszystko.
              Ostatnio miałam więcej energii ciągle sprzątam piore prasuje, wymyślam obiadki. Jeszcze niedawno nie miałam na to ochoty za to teraz wieczorkiem już czuje swój kręgosłup .... Byle do rana...
              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
              Waga 4180 i 58cm


              Skomentuj


                Witamy Aniu. Im nas więcej to rażniej
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  Nator ja dostałam Luteine,Isoptin i Fenoterol. Strasznie mi drżą ręce i jakoś tak mi się ciężko oddycha,ale jak trzeba brać to trzeba.
                  Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                  Skomentuj


                    Witaj Aniu gratulację z synka
                    Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                    Skomentuj


                      Witaj Aniu w gronie kwietniwych mamteż mam termin na marzec dokładnie 30ale z kwietniowymi mamusiami jest weselej




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                        Nator ja dostałam Luteine,Isoptin i Fenoterol. Strasznie mi drżą ręce i jakoś tak mi się ciężko oddycha,ale jak trzeba brać to trzeba.
                        Kochana, z oddechem miałam problem podczas przyjmowania kroplówek jak miałam bóle...ale na Twoim miejscu przedzwoniłabym do lekarza i powiedziała o tym co się dzieje
                        Wezmę moje mądre książki z farmacjii i spróbuje poczytać.

                        Witam nową "kwietnióweczkę" Fajnie, że udało mi się do nas wciągnąć. Tak jak pisałam, widzę, że i Ciebie dziewczyny przyjęły równie ciepło jak mnie
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          naprawde nie spodziewałam się takich fajnych kobietek ale jak widać JESTEŚCIE naprawdę bardzo mi miło tu z wami
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            madzik a ciśnienie sobie mierzyłaś, bo ja kiedyś szytałam że duszności mogą być wiwołane zbyt wysokim ciśnieniem
                            Mój synek 24/8 kwiecień

                            Skomentuj


                              Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                              naprawde nie spodziewałam się takich fajnych kobietek ale jak widać JESTEŚCIE naprawdę bardzo mi miło tu z wami
                              Pewnie że jest fajnie a napisz ania jak sie czujesz i jak idą przygotowania wyprawki dla synka.
                              Mój synek 24/8 kwiecień

                              Skomentuj


                                Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                                Nator ja dostałam Luteine,Isoptin i Fenoterol. Strasznie mi drżą ręce i jakoś tak mi się ciężko oddycha,ale jak trzeba brać to trzeba.
                                Kochana, więc Isoptin jest lekiem przeciwarytmicznym i hipotensyjnym - czyli po ludzku mówiąc powinien wyrównać Ci ciśnienie. Może powodować zaczerwienienie twarzy (rozszerza naczynia), zawroty głowy, obrzęki
                                A rączki Ci latają po Fenoterolu. to jest klasyczny lek tokolityczny=hamujący skurcze macicy. Niestety powoduje on też właśnie drżenie mięśni i podawany jest też przy problemach płuc (dychawica oskrzelowa), więc z tego może się brać ciężkość oddechu. Porozmawiaj z lekarzem o dawce-może jest za wysoka???
                                I pamiętaj Madzik, zeby wypoczywać! Bez tego kazdy lek guzik da!
                                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X