Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    o wlasnie zapomnialam przewitac Pinke witam cie serdecznie
    ale ty karmisz sztucznym mlekiem???
    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.09 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm

    Skomentuj

    •    
         

      No niestety tak
      Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

      Skomentuj


        Może jeszcze się wstrzymaj trochę z kaszką bo jak nie ma jeszcze mały 3 miesięcy to może się skończyć zatwardzeniem ale słoiczek myślę że możesz podać np. samo jabłuszko ale też niewiele...
        ja pierwszą kaszkę kupiłam z bobovity "kaszka ryżowa z jabłkami" ale nie robię jak w opisie bo by mi przez smoczek w butli nie przeszła, chyba że chcesz karmić synka łyżeczką to wtedy rób jak w opisie, ja daję tak na oko tej kaszy.
        Mój Fifi je pół słoiczka i drugie pół następnego dnia, wiesz on też jeszcze nie ma tych "przepisowych" 5 m-cy to narazie daję tak po troszku.
        O te moje to chodzi mi o własne ugotowane warzywka czy zupki bo jednak te słoikowe mają inny smak.
        chyba zapamiętałam wszystko o co pisałaś
        1.03.2009 9:55 FILIPEK

        Skomentuj


          Sylwia i co z tym linkiem?

          muszę się napić kawy bo zaraz mi głowa spadnie na klawiaturę... napijecie się ze mną?
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            tak. dziekuje ci bardzo za odpowiedz. To ja kaszce narazie podziekuje starczy mu kleik bo i tak po niem slicznie spi a sloiczek sprobuje. No wlasnie przepisowe 5 misiecy kiedys nie bylo sloiczkow itp i dzieci sie rodzily jadly wszystko i nic im nie bylo a teraz ymyslaja hihi jak rozmawialam ze znajomymi to mowili ze zawsze wczesniej podawali
            Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

            Skomentuj


              Ja już popijam kawunie
              Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

              Skomentuj


                no widzisz Pinka fajnie się złożyło

                masz rację, obyczaje się zmieniają mojego wujka babcia karmiła od urodzenia rozwodnionym krowim mlekiem bo nie miała pokarmu a chłop jak dąb wyrósł, zdrowy silny facet i w dziecińswie też zdrowy. Jak mój mały skończy te 5 m-cy to daje mu kaszę manną i niech wcina bo mleko (bebilon -35zł) starcza nam na tydzień tylko tyle kasy idzie że szok
                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                Skomentuj

                •    
                     

                  jestem aniu wkoncu wyslali mi linka zaraz wszystko zmieniam
                  Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                  Skomentuj


                    ja też za tydzień bronie licencjat i robie sobie przerwe, wole więcej czasu poświęcić mężowi i córci. Nie boje się że nie wróce bo juz raz przerwałam studia i bez problemu wróciłam, a teraz kończę Pozatym mój mąż się cieszy z takiej decyzji bo przez ostatnie trzy lata to w weekend albo w pracy albo w szkole i mało co mieliśmy czasu dla Siebie, teraz chce się nimi nacieszyć (a może znowu przez ten czas wymyśle jakiś nowy kierunek)
                    A pogoda u nas no cóż jest ciepło ale pochmurno, chyba będzie burza
                    będzie Weronika

                    Skomentuj


                      Pinka wcześniej też miałaś taki login bo chyba Cię nie pamiętam a tak poza tym to wysyłałyśmy sobie kiedyś z dziewczynami nasze dane na nk, jak masz tam konto to wyślij mi wiadomość bo bym z chęcią pooglądała Michałka
                      1.03.2009 9:55 FILIPEK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        tak caly czas ten sam. gdzies tam sa moje wiadomosci ale dawno mnie nie bylo. ok zaraz ci przesle wiadomosc
                        Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                        Skomentuj


                          ok wyslalam ci mam nadzieje ze mnie odnajdziesz??? wyslij mi zaproszenie to ja pogladam twojego kawalera
                          Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                          Skomentuj


                            Pinka ja też chcę

                            kurcze ja to chyba jakaś przewrażliwiona jestem bo boję się wprowadzać już nowości lenie, chyba jednak poczekam aż skończy te 4 miesiące albo zapytam jutro lekarza bo wkońcu idziemy na wizytę i szczepienie
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              ide przebrac brzdaca bo chyba kupsko zrobiła
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                Pinka ja też chcę się załapać na foty z NK Czekam na wiadomość

                                U nas nic ciekawego. WYpiłam kawke i zabieram się za sprzątanie. Taki straszny bałagan, wczoraj odsypialiśmy wesele i teraz nie wiem w co włożyć ręce...




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X