Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

chwila dla siebie ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Becia88
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    jedyna rzecz jaką robię dla siebie to raz w miesiącu do kosmetyczki i raz na dwa miesiące do fryzjera.

    Leave a comment:

  •    
       

  • begirl
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    oj powiem wam że przez ostatnie kilka dni nie miałam w ogóle czasu dla siebie bo mąż w delegacji jak już padłam na fotel to włączyłam cokolwiek i trafiłam akurat na pulsie na ale numer - fajny program. Powiem wam że po całym dniu stresów śmiałam się jak surykatka z tych gagów

    Leave a comment:


  • wendymaxi
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Tak jak pisałam w innym wątku w wolnej chwili lubię poczytać. Oprócz tego staram się ruszać, żeby trochę schudnąć. Ale na razie to tylko ćwiczenia w domu z Chodakowaską.

    Leave a comment:


  • amerylia
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Każdy z nas potrzebuje takiej chwili tylko dla siebie. Myślę, że będąc mamą można niekiedy zwariować więc domowe spa lub nawet weekend w spa dobze zrobi każdej z nas Ja trafiłam jakiś czas temu na spa w górach i chyba sie wybiorę. Mąż zostal poinformowany że w styczniu wybywam z domu na weekend więc będzie musiał przejąć wszystkie obowiązki.

    Leave a comment:


  • Becia88
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Ja ostatnio miałam ciekawą sytuację. Miałam wieczór dla siebie więc postanowiłam sobie spędzić go pijąc winko i oglądając komedię romantyczną. Kupiłam sobie winko i jakieś przekąski i po powrocie do domu okazało się, że wcięło otwieracz. Byłam bliska płaczu. Na szczęście w sieci znalazłam kilka porad jak otworzyć wino bez korkociągu, co uratowało mnie z opresji oraz moje plany na wieczór.

    Leave a comment:


  • dynamical123
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Moja chwila dla siebie to zawsze wypad raz w miesiącu do kosmetyczki Nic tak nie relaksuje, jak to, że się koło ciebie kręcą robią mi manikiur, masaż, no i oczywiście depilacja, zeby się nie męczyć. W Warszawie mam mój ukochany salon, gdzie czuje się jak bogini, którą się w końcu zajmują http://medicaspa.pl/nasza-oferta/kos...lacja-woskiem/ naprawdę polecam, na pewno nie jest to zmarnowany czas, ani pieniądze

    Leave a comment:


  • marzena_328
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Zgodzę się z Jagną bo okres kiedy dorastają nasze dzieci i nie bardzo możemy iść w tym czasie do pracy to warto go spożytkować ucząc się np. języka obcego lub robiąc sobie kursy online. Jak dzieci dorosną to wtedy taka nauka zaowocuje. Oprócz dbania o rozwój zawodowy to warto również zadbać o swój wygląd zewnętrzny. Ja staram się o siebie zadbać kiedy moje dziecko jest w zerówce. Nawet zrobienie sobie paznokci czy maseczki pozytywnie wpływa na mój nastrój bo lubię być zadbana. Nie chodzę do kosmetyczki bo wolę zaoszczędzić i kupić coś dziecku. Sama potrafię zrobić sobie paznokcie tylko z tym się schodzi trochę więc nie zawsze mam na to czas ale na jednym z blogów znalazłam ten elektroniczny pilnik do paznokci i gdybym sobie go kupiła to zaoszczędziłabym wiele czasu na dbaniu o nie. Mam w planach poprosić męża aby mi go kupił w prezencie świątecznym.

    Leave a comment:

  •    
       

  • jagna87
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Dziewczyny warto jest dbać o swój rozwój wewnętrzny. Wiem,że czasami nie ma czasu, człowiek jest zmęczony ale warto a wręcz trzeba przeznaczyć tą godzinę dziennie dla siebie.Niech dziećmi zajmie sie mąż a Wy zajmijcie sie czymś ciekawym. Sama w ostatnim czasie zainteresowałam sie technikami rozwoju osobistego. Słyszałyscie na pewno o coachingu? Jest to droga, dzieki której uczycie się wyznaczać sobie cele oraz motywować.
    Poczytajcie sobie tutaj:
    http://www.imigomo.com/

    Na drodze są informacje o aplikacji, która pozwoli Wam odkryć lepszą drogę do poznania siebie.

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Napisane przez Olaboga Pokaż wiadomość
    Nie starzejesz się, po prostu masz więcej obowiązków
    tak obowiązków przybyło ale teraz nie potrafiłabym tak siedzieć w miejscu i nic nie robić

    Leave a comment:


  • macinka
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Staram się przynajmniej raz na tydzień mieć chwilę dla siebie. Biorę gorącą kąpiel, nakładam peeling na twarz z jednej z drogerii, a później nakładam krem do twarzy z https://www.kremus.pl/ i kładę się spać.

    Leave a comment:

  •    
       

  • Olaboga
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Nie starzejesz się, po prostu masz więcej obowiązków

    Leave a comment:


  • perpetua88
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    To prawda, mnie tez doba z chwilą narodzenia dziecka się jakoś tak skurczyła Od jakiegoś czasu mąż usypia dziecko a ja wtedy się relaksuje

    Leave a comment:


  • kolba86
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    łącze sie w bólu iz doba taka krotka - za krotka, mi ostatnio brakuj czasu oj brakuje go strasznie, jak mam sile na ksiazke to zazwyczaj tyko na pare stron bo potem zmeczenie daje o sobie 0 chyba sie starzeje
    zdecydowanie przy dzieciach czas szybciej leci. Zmęczenie to jedno, ale kiedy widzisz swoją pociechę śpiewająca dla Ciebie na Dzień Matki... od razu wszystko rekompensuje. Do ksiązki też zabieram się po kilka razy, bo nigdy nie mam czasu jej dokończyć... a potem zwyczajnie zapominam wątek ;/

    Leave a comment:


  • agnesssi
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Ja raz na tydzień staram sie wygospodarować czas na domowe spa i zabiego kosmetyczne

    Leave a comment:


  • patrycja262
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Staram się przynajmnie w ciągu dnia znaleźć dla siebie tak z 1,5h wolności. Wtedy właśnie staram się ćwiczyć z Chodakowską lub uprawiać jogę, a gdy zostanie mi czas to jeszcze pare stron dobrego romansu przeczytać

    Leave a comment:

       
Working...
X