Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

chwila dla siebie ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Tosia08
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    A czy która z pięknych pań kupuje lakier hybrydowy, warto kupić na imieninowy prezent ?

    Leave a comment:

  •    
       

  • piotr_wajta
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Spacery z żoną i dzieckiem są czymś na co czekam codziennie. A momenty kiedy żona idzie do kosmetyczki kłaść lakier hybrydowy na paznokcie, a ja mog spędzić czas sam na sam z córką.

    Leave a comment:


  • balowapani
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    każda kobieta powinna o siebie zadbać. Moim zdaniem manicure w takim salonie jak ten http://www.vici.clinic/ od czasu do czasu jeszcze nikomu nie zaszkodziło a my same poczujemy się lepiej.

    Leave a comment:


  • marzena_161
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Ja czekm jak mąz i tata pojadą do pracy i wtedy pójdziemy na spacer z dzieciakami bo fajna pogoda się zrobiła. Duszno, ale ciepło. Przyjechałam na wieś by dzieciaki troche pooddychały wiejskim powietrzem

    Leave a comment:


  • sylwka3000
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Spacery przy pięknej pogodzie to jest coś, najlepiej razem z mężem i maluchami uwielbiam...

    Leave a comment:


  • marzena_161
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Kurcze ale zauwazyłam że koło 19 -20 jest dużo cieplej niż w ciągu dnia. Mąż jak jest w domu toczęsto młodego o tej porze bierze by się jeszcze wybiegał bo ani wiatru wtedy ani chłodu. Fajne powietrze.

    Leave a comment:


  • perpetua88
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    czytam właśnie wasze komentarze o spacerowaniu i patrze za okno i wzdycham... dziś ze spaceru chyba nici. a też Uwielbiam jak wy robić kilometry z wózeczkiem.

    Leave a comment:

  •    
       

  • marzena_161
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Ja też tak lubie, ale odkąd mieszkam w bloku mam mało ruchu bo mieszkamy na 4 piętrze i z dwójką dzieci sama nie zejdę :/ Kiedyś też kilometry robiłam a teraz lipa. Może na lato znów się uda, jak już mała będzie większa.

    Leave a comment:


  • simona1985
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Zwykle cały dzień jestem sama albo z jednym synem albo z dwojgiem, wiec tych chwil dla siebie za wiele nie mam. Najbardziej lubie długą kapiel lub prysznic. Jednak lubie też sport i chce wrócić do formy więc jak odstawiam starszego do przedszkola to ide na 20 kilometrowy spacer z wózkiem (o ile pogoda pozwala). Mały zwykle usypia a ja szybko idę, wracam zmęczona ale szczęśliwa i pełna pozytywnej energii.

    Leave a comment:


  • marzena_161
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Kurcze u mnie to jest tak, że mała jak małego nie ma to się potrafi zająć i fajnie bawić np to 20 minut, ma jedną rzecz i potrafi nią cudować ma to po mnie bo zniczego zawsze coś wykombinowała, ale mały zaraz jak jest to już mu przeszkadza, ze dzidzia się fajnie bawi i idzie i ją wkurza, a to puknie a to szturchnie albo zabierze zabawkę i koniec jest wrzask krzyk ... Młody nie ma takiej wyobraźni, żeby się sam zabawił, ciągle trzeba mu wymyślać, albo nawet samochodami jeździć z nim żeby sie zabawił. Nawet do toalety lezą za mną i pilnują haha to nawet tam nie mam chwili relaksu

    Leave a comment:

  •    
       

  • 27otsifem
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
    Szkoda gadać, nie mam chwili dla siebie, za specjalnie. Bo już się ciesze że dzieci spią a okazuje się że nie, już męczy mnie to ciągle ich marudzenie i robienie na złość . No ale cóż trzeba jakoś to przetrwać byle do lata i może wtedy człowiek troche odsapnie jak pojedzie na wieś do rodziców i ich puści do basenu.
    Marzena Ty masz dwojke i pewno duzo ciezej wygenerwac czas dla siebie, ja mam Zosie jedną i staram sie jej poswiecam maksymalna ilosc czaasu ale na szaczescie nawet jak nie spi to dale mi odsapnąć potraf pobawic sie sama - hehe mam dobre dziecko bo moja siostra ma Gabii 15 miesieczna i tutaj nie mam opcji aby coc na chwilke zajela sie soba ;/

    Leave a comment:


  • marzena_161
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Noooo to już powarzniejsza sprawa Zazdroszczę, ja może dopiero na lato się wybiorę, bo paznokcie u stóp domagają sie odnowy. Niby mi mąż ogarnia tam te skórki, ale to nie jego branża :P

    Leave a comment:


  • mysia_m1
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    ja idę jutro do kosmetyczki, już nie mogę się doczekać! taki luksus znaleziony na moim ostatnim otkryciu mbooking.pl

    Leave a comment:


  • marzena_161
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Szkoda gadać, nie mam chwili dla siebie, za specjalnie. Bo już się ciesze że dzieci spią a okazuje się że nie, już męczy mnie to ciągle ich marudzenie i robienie na złość . No ale cóż trzeba jakoś to przetrwać byle do lata i może wtedy człowiek troche odsapnie jak pojedzie na wieś do rodziców i ich puści do basenu.

    Leave a comment:


  • werna
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    ja mam niezawodną metodę, zrobiłam sobie piękny balkon z zieloną sztuczną trawą i wygodną pufą, dla relaksu siadam na tej pufie z filiżanką ulubionej herbatki i się delektuję

    Leave a comment:

       
Working...
X