Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

chwila dla siebie ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • gliniu
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Ja gdy tylko mam troszke wolnego czasu to śmigam na spacer z pieskiem. Po takim spacerze bosko sie czuje

    Leave a comment:

  •    
       

  • zeberka9
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    ja czytam czasem pojde do solarium,lubie pomyszkowac w necie.

    Leave a comment:


  • kruszyna23
    replied
    Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
    Aha, zapomniałam dodać, że przed ciążą moje życie i osobowość można było określić jednym mianem: totalny chaos i dezorganizacja - mega rozpierdziel w każdej dziedzinie i katastrofa!!!

    jesli ja mogę to każdy może, wierz mi

    w sumie to masz racje, spróbuję coś zaplanować tylko muj maluszek śpi w róznych porach, je też jak chce, a żadko kiedy chce sie bawić sam wspołczuję ci że musisz się sama zajmować maleństwem ja mam jeszcze mamę niedaleko, wiec cał przedpołudnie siedzimy u niej- dlatego tez niemogę się zorganizować. Babcia by nieprzeżyła gdyby wnusia jeden dzień niezobaczyła

    Leave a comment:


  • antalis
    replied
    Mysle ze najwazniejsze bedzie jesli ustalisz plan dnia maluszkowi - pomoze mu sie to zrozijac a Tobei zapewni stale punkty w ciagu dnia.
    http://babyonline.pl/twoj_maluszek_p...9.html?print=1

    Leave a comment:


  • sikornik
    replied
    Aha, zapomniałam dodać, że przed ciążą moje życie i osobowość można było określić jednym mianem: totalny chaos i dezorganizacja - mega rozpierdziel w każdej dziedzinie i katastrofa!!!

    jesli ja mogę to każdy może, wierz mi

    Leave a comment:


  • sikornik
    replied
    zgadzam się z Goplaną - organizacja i plan dnia to podstawa

    Twój dzidzius jest juz bardzo aktywny, mój Jonatan ma dopiero miesiąc - śpi dwa razy dziennie po 2 godz. - tez niewiele jak na swój wiek

    powiem Ci tak: mój plan dnia codziennie wygląda tak samo - co do godziny wiem co muszę/mogę zrobić
    jeśli mam czas to na plan po pierwsze przygotowuje wszystko dla Jonatana - butelki, pranie, prasowanie, sprawdzam czy mam zapas mleczka i pieluch itp.
    potem upewniam sie czy ja mam cokolwiek dla siebie w lodówce, wiele mi nie potrzeba hehe
    następna czynność to siadam do pracy magisterskiej - pracuję ile sie da
    znajduje tez 10-15 min. na zabiegi pielęgnacyjne dla siebie - kremik, masaż, peeling itp.

    reszta dnia upływa mi na zajmowaniu sie Małym, a wymaga on wiele uwagi, bo jest szalenie towarzyski oprócz zwykłych pielęgnacyjnych zabiegów wiadomo

    spanko o 23 (jedna przerwa w nocy o 3 na karmienie i utulenie) - pobudka o 6 rano

    aha nie ma opcji żebym sie położyła przed tv lub spała w dzień, bo bym się nie wyrobiła i zginęła w tym wszystkim - dodam że mi nikt nie pomaga, ojciec Jonatana odwiedza nas 2-3 razy w miesiącu po 2-3 dni (jesteśmy razem ale tak wyszło niestety)

    rozpisz godzinowy PLAN DNIA i na lodówkę

    Leave a comment:


  • kruszyna23
    replied
    ja z natury jestem taka- POPADAM ZE SKRAJNOŚCI W SKRAJNOŚĆ, PODEJRZEWAM ŻE JESTEM TEŻ METEOPATKĄ, i oczywiście ma depresje sezonowa jesienną i wiosenna, super nie? boję się pujść troche do lekarza żeby mi nieprzepisał jakiś ogłupiających leków... a te apteczne raczej niedziałają.
    A może podsuniecie mi jakieś swoje zabiegowe plany i plany dnia, co kiedy robicie, jak radzicie sobie z dzeicaiczkami??? Byłabym bardzo wdzięczna
    Mój synek ma skończone 10 miesięcy i przechodzi okres intensywnego chodzenia "za rączkę", więc cały muj dzień to bieganie z nim, sam się soba długo niezajmie, śpi dwa razy po ok. pół godziny, a mąż się po powrocie próbuje nim zająć ale wiadomo też jest zmęczony a po drugie Cyprainek tylko mamusie uweilbia i gdzieś mnie przyiważy lipa

    Leave a comment:

  •    
       

  • jahmajka
    replied
    KRUSZYNA a moze powinnas isc do lekarza bo moze to jakas deprecha.

    Leave a comment:


  • antalis
    replied
    Jak Ci pomoc ... ciezko - samo sie nie zrobi. Musisz wziac sie w garsc bo ma wrazenie ze jestes znudzona opieka nad dzieckiem i pracami w domu. Po pierwsze zrob sobie plan dnia i postepuj wg niego , po czasie wejdzie Ci w krew.Nie odkladaj niczego na potem bo tylko pogorszysz sprawe. No i zacznij myslec optymistycznie

    Leave a comment:


  • kruszyna23
    replied

    Leave a comment:

  •    
       

  • kruszyna23
    replied
    jak znajdujecie czas i chęci do dbania o siebie???

    dziewczyny ja mam z tym problem od porodu a to już 10 miesięcy mineło nieumiem się zorganizować i wolałabym żeby wszystko "samo się zrobiło". Co pójdę do fryzjera to wychodzę niezadowolona, na kosmetyczkę szkoda mi pieniędzy-tylko mąż pracuje. Niemam njuż sił i ciągle jestem zrezygnowana...

    pomóżcie

    Leave a comment:


  • ania_2288
    replied
    ja bym na początku z chęcią zamieniła mój prysznic na cudowną wannę bo strasznie mi jej brakuje... ale to co poprawia mi humor to też oczywiście zakupy ale też algida śmietankowo-bakaliowa UWIELBIAM!

    Leave a comment:


  • KaskaWawa
    replied
    Cos dla ciała

    SALON URODY DOJEŻDŻAJĄCY DO KLIENTA !!

    JESTEŚMY NA TWOJE ZAWOŁANIE !!

    WARSZAWA I OKOLICE !!

    W NASZEJ OFERCIE :

    Fryzjerstwo (czesanie, strzyżenie, modelowanie, farbowanie, baleyage. Czesanie okolicznościowe, koki, upięcia itp. itd.)
    Manicure
    Pedicure
    Tipsy (akryl i żel )
    Makijaż
    Stylizacja
    Masaż
    Przedłużanie i zagęszczanie rzęs
    Prywatne lekcje makijażu

    U NAS ZNAJDZIECIE PAŃSTWO WSZYSTKO CZEGO POTRZEBA !!

    Nagła sytuacja, nieoczekiwane przyjęcie, zawiódł Was fryzjer bądź manicurzystka, zapomnieliście się umówić a teraz brakuje terminu??
    NIE MA PROBLEMU !!
    Zadzwoń do Nas a My w ciągu krótkiego czasu jesteśmy do Twojej dyspozycji!!
    I nie masz problemu ponieważ My dojedziemy do Ciebie!!

    Nasza Kadra:
    To perełki z Warszawy. Pracują z najlepszymi firmami i markami takimi jak: Telewizja Regionalna, Chanel, Klub Maska, portal wizaz, Clarins. Italian Beauty, Beauty Art, Bek i Bek, LAURENT, L'Oreal, Ce-Ce, Salonu SAI, Intercontinental oraz wiele, wiele innych.
    Są to Laureaci pierwszych miejsc konkursów Ogólnopolskich i Międzynarodowych.
    Lepszych nigdzie nie znajdziecie!!

    Pracujemy tylko na profesjonalnych kosmetykach kosmetykach najwyższej jakości !!

    Najtaniej w Warszawie ponieważ nie pobieramy opłat za wynajem lokalu ani za dojazd !!

    Nasze usługi to niespotykana dotąd wygoda, oszczędność Państwa czasu, ale również fachowa i miła obsługa.

    KONTAKT:
    telefon: 0880088039
    mail: biuro@pogotowiekosmetyczne.pl
    gg 12478886
    skype: pogotowie_kosmetyczne
    www.pogotowiekosmetyczne.pl

    ZAPRASZAMY !!

    Leave a comment:


  • jagodzianka
    replied
    chwila dla siebie...hmm ostatnio cosik ich mało a kiedyś dwie skrajności albo zakuuupy uwielbiam babskie zakupy albo Chmielewska pod kocykiem z herbatką z cytrynką

    Leave a comment:


  • kruszyna23
    replied
    Książka i dobre cappucino, a ostatnio- przestałam karmić piersią- pół kieliszka wina raz na jakiś czas wieczorkiem z mężem Ostatno mam więcej czasu dla siebie bo mój półroczny synuś przepada ostatnio za tatą

    Leave a comment:

       
Working...
X