Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

chwila dla siebie ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • 27otsifem
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    to ja prasuje albo jak Mloda śpi nad ranem przeważnie w soboty z tatusiem drzemią dłużej - ja wstaje wcześniej i sobie prasuje w ciszy i spokoju, niby z nią jak się bawi też poprasuje ale jakos boje sie prasowac jak ona jest w biegu aby przypadkowo nic sie nie stalo i abysmy sie nie poparzyły

    Leave a comment:

  •    
       

  • teresa211186
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    ja prasowanie zawsze rozkładam na raty, inaczej się u nas nie da, bo jak tylko zaczynam prasować to Zuzia mnie co chwile woła i tak czasem do jednego prasowania podchodzę 3-4 razy.

    Leave a comment:


  • perpetua88
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Ja mogę porać nawet ręcznie, jeśli któraś za mnie poprasuje tą stertę ciuchów

    Leave a comment:


  • teresa211186
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
    Szkoda, ze nie jesteś z Wawy to byśmy wymyśliły jakąś wymiankę robotniczą. Ja bym Ci poprasowała a Ty byś mi np okna umyła :-)
    Taka wymiana robotnicza to fajny pomysł. Muszę zaproponować to moim siostra bo tu nie ma żadnej cioci z moich okolic.

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
    Jak ja dawno w takiej właśnie formie się nie relaksowalam. Wanna, duzo piany pachnacej i dobra książka. U rodziców jak mieszkałam uwielbialam taki relaks. A z mężem mamy nie wanne a kabinę prysznicową niestety.
    to tutaj gdzie mieszkamy jest wanna - ktorej ja nie lubie za bardzo chetnie zamienilam by ja na prysznic - ale nie ma jak ;/
    Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
    A ja się najbardziej relaksuję prasujac :-) włączam sobie jakiś filmik..biorę moją uzbieraną kupę prasowania i tak sobie prasuję i prasuję..u2wielbiam to zwłaszcza jak nikogo nie ma w domu..
    ja tez lubie prasowac tylko jednej rzeczy nie lubie prasowac a mianowicie fieranek - niecierpie wszystko inne lubie szczeglnie Zosi ubranka

    Leave a comment:


  • macdzia
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Szkoda, ze nie jesteś z Wawy to byśmy wymyśliły jakąś wymiankę robotniczą. Ja bym Ci poprasowała a Ty byś mi np okna umyła :-)

    Leave a comment:


  • perpetua88
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Prasowanie to coś czego niecierpię najbardziej na świecie. A ciagle sie pojawia, i ciągle trzeba to robić...,br.. Jutro mam w planach prasowanie, aż coś się robi.... dreszcz przechodiz po plecach

    Leave a comment:

  •    
       

  • macdzia
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    A ja się najbardziej relaksuję prasujac :-) włączam sobie jakiś filmik..biorę moją uzbieraną kupę prasowania i tak sobie prasuję i prasuję..u2wielbiam to zwłaszcza jak nikogo nie ma w domu..

    Leave a comment:


  • perpetua88
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Jak ja dawno w takiej właśnie formie się nie relaksowalam. Wanna, duzo piany pachnacej i dobra książka. U rodziców jak mieszkałam uwielbialam taki relaks. A z mężem mamy nie wanne a kabinę prysznicową niestety.

    Leave a comment:


  • vesti
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Ja lubię się relaksować podczas długiej kąpieli w wannie z książką

    Leave a comment:

  •    
       

  • Tosia08
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Ja w czasie wolnym lubię zrobić sobie manicure lub pójść do kosmetyczki. lubię też czasem pojeździć na rowerze i pójść na spacer. To mnie odpręża

    Leave a comment:


  • perpetua88
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    skad ja to znam -mam podobnie więcu mnie najczęściej kroloje lakier bezbarwny mniej nerwow trace przy malowaniu
    Ja też! Także nie maluję prawie wcale- tylko na wesela i inne imprezy. I strasznie denerwuje mnie to zmywanie i zapach zmywacza. Paznokcie kolorowe ładne chwilkę, a następnego dnia koszmar.

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
    Mnie akurat malowanie paznokci wkurza bo ciągle coś robię nie tak i muszę zmywać i poprawiać
    skad ja to znam -mam podobnie więcu mnie najczęściej kroloje lakier bezbarwny mniej nerwow trace przy malowaniu

    Leave a comment:


  • pradip
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Mnie akurat malowanie paznokci wkurza bo ciągle coś robię nie tak i muszę zmywać i poprawiać

    Leave a comment:


  • maajax
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Ja lubię czasem usiąść i poczytać książkę i słuchać dobrej muzyki poza tym malowanie paznokci mnie relaksuje

    Leave a comment:

       
Working...
X