Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

chwila dla siebie ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • 27otsifem
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Napisane przez kolba86 Pokaż wiadomość
    Zazwyczaj cisza i spokój następuję u mnie po godzinie 21... wtedy biorę się za szlifowanie angielskiego (za pomocą fiszek z mojego niebieskiego pudełka ), odpalam (jeśli mam siły) lampkę czerwonego wina i znikam gdzieś w innym świecie. Książki... jakże bym chciała wygospodarować na nie odrobinę czasu...
    łącze sie w bólu iz doba taka krotka - za krotka, mi ostatnio brakuj czasu oj brakuje go strasznie, jak mam sile na ksiazke to zazwyczaj tyko na pare stron bo potem zmeczenie daje o sobie 0 chyba sie starzeje

    Leave a comment:

  •    
       

  • kolba86
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Zazwyczaj cisza i spokój następuję u mnie po godzinie 21... wtedy biorę się za szlifowanie angielskiego (za pomocą fiszek z mojego niebieskiego pudełka ), odpalam (jeśli mam siły) lampkę czerwonego wina i znikam gdzieś w innym świecie. Książki... jakże bym chciała wygospodarować na nie odrobinę czasu...

    Leave a comment:


  • Olaboga
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Koniecznie herbatka lub lampka wina, papcie, szlafrok, fotel i dobra książka w ciszy i spokoju <rozmarzona>

    Leave a comment:


  • kolba86
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Ja mam dwójkę dzieci i wcale nie jest łatwiej niż z jednym. Człowiek mimo, że zaprawiony to musi sprostać wielu dodatkowym tematom. Kiedyś był jeszcze czas na chwilę relaksu. Chodziłam na jogę, biegałam. Teraz jestem zwyczajnie zmęczona. Jedyne na co jeszcze mam ochotę (ale to warunek konieczny), to podrasowanie angielskiego. Tutaj i tak samodzielna nauka w domu

    Leave a comment:


  • elasosnowska
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    w wolnej chwili staram się dużo czytać, bo to mnie bardzo odpręża i ożywia, ale nie pogardzę również nicnierobieniem

    Leave a comment:


  • Anis81
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    wydaje mi się że mamy są wówczas bardziej zorganizowane, bo wiedzą że nie mogą sobie na zbyt wiele pozwolić
    ja myślę podobnie o mamach które same wychowują dzieci, wówczas równeiz na wszystko muszą znaleźć czas

    Leave a comment:


  • jjmka
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Lara ale Twoje dzieci są juz większe i mysle że bardziej potrafią zająć się sobą niż moja Majka, aczolwiek wiele osób mówi że przy dwójce dzici jest się bardziej zorganizowanym.

    Leave a comment:

  •    
       

  • Lara5
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Gdy miałam jedno dziecko też byłam taka zalatana że nie miałam czasu nawet paznokci pomalowanych a z dwójką teraz jestem bardziej zorganizowana że i paznokcie pomaluję i też mam czas aby książkę poczytać Wszystko się da tylko trzeba się dobrze zorganizować Choć bywają i dni kiedy i na to nie mam czasu

    Leave a comment:


  • jjmka
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Napisane przez kolba86 Pokaż wiadomość
    Ja takiej chwili nie mam Bardzo chciałabym poczytać książkę, posiedzieć zwyczajnie wieczorem i nic nie robić. Niestety cały dzień człowiek zalatany, ciężko wygospodarować choć odrobinę czasu ;(
    Dobrze to znam, ja mam chwilę wolnego jak córka idzie spać i wtedy decyzja, czy siedzę tutaj czy robie obiad na nasteny dzień czy może sprzątam mieszkanie - tak wygląda moja chwila dla siebie, juz nawet nie pamiętam kiedy ostatnio paznokcie malowałam.

    Leave a comment:


  • kolba86
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Ja takiej chwili nie mam Bardzo chciałabym poczytać książkę, posiedzieć zwyczajnie wieczorem i nic nie robić. Niestety cały dzień człowiek zalatany, ciężko wygospodarować choć odrobinę czasu ;(

    Leave a comment:

  •    
       

  • perpetua88
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    też powróciłam do czytania książek, zawsze znajduję godzinkę na czytanie wieczorem jak mała śpi, do tego kubek kakao;0

    Leave a comment:


  • sylwka3000
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Czytanie książek latem, siedząc na kocyku w parku fajan sprawa

    Leave a comment:


  • pgawlikowska
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    w wolnych chwilach zawsze staram się trochę poćwiczyć, a potem poczytać dobre książki, to mi zawsze poprawia nastrój

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    Napisane przez Tosia08 Pokaż wiadomość
    A czy która z pięknych pań kupuje lakier hybrydowy, warto kupić na imieninowy prezent ?
    teraz lakiery hybrydowe są bardzo na czasie więc myślę że każda kobieta byłaby bardzo zadowolona z takiego prezentu i młodsza i starsza

    Leave a comment:


  • sylwka3000
    replied
    Odp: chwila dla siebie

    To zależy czy osoba obdarowywana lubi i potrzebuje, chociaż sama nic takiego bym nie sprezentowała

    Leave a comment:

       
Working...
X