Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak schudnąć ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • miodeczka
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    ogólnie dużo informacji można znaleźć w Internecie na ten temat. Ja od siebie mogę dodać to miejsce https://blog-odchudzanie.pl/jak-schudnac/ fajnie wszystko napisane, może komuś się przyda

    Leave a comment:

  •    
       

  • marita1984
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Ja właściwie chyba nigdy nie byłam na diecie. Jednak całe liceum ważyłam 55 kilogramów, aż na studiach zorientowałam się w pewnym momencie, że przybyło mi aż ok. 8 kg. Teraz ważę trochę mniej bo ok. 57kg, jednak poza wprowadzeniem kilku zamienników i pójściem raz na jakiś czas na fitness, to nie byłam na diecie. Teraz wygląda to tak, że ogólnie jestem szczupła (ręce, nogi), ale brzuch jak balonik. Staram się coś z tym zrobić, ale nie do końca wiem, w którym kierunku mam pójść. Wiem, że płaski brzuch to 70% dieta, a 30% ćwiczenia, ale nadal nie wiem co mam jeść. Postanowiłam zatem, że w ciągu tygodnia pójdę do dietetyka i będzie to najlepsze rozwiązanie.

    Leave a comment:


  • jolamarus1991
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Tabletki nic Ci nie pomogą,najlepiej zadziała dieta i treningi.

    Leave a comment:


  • tomasz798
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Dziewczyny, przecież w ciąży też można, a nawet powinno się ćwiczyć. Jeśli dobierzecie odpowiednie zestawy ćwiczeń, to pozytywnie wpłynie to na Wasze samopoczucie i zdrowie. Najlepiej poczytajcie o tym w http://www.olomanolo.pl/category/cia...zenia-w-ciazy/ a same się przekonacie, że dacie radę. Powodzenia!

    Leave a comment:


  • Becia88
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    ja proponuje wizytę u dietetyka bo wiem po sobie, że może bardzo pomóc.

    Leave a comment:


  • madziapajak
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    O ile nadwaga nie jest kwestią problemów ze zdrowiem (tarczyca albo hormony potrafią mocno wpływać na wagę, tak dla przykładu), to... na początek warto sobie otwarcie przyznać, że się jest zwyczajnie łakomym i się obżera.

    Taka szczerość to całkiem dobry początek i załatwia połowę problemu. Resztą jest jedzenie o wiele mniej i wywalenie mocno tuczących produktów (słodycze i fastfoody), to waga wtedy zaczyna sama spadać.

    Leave a comment:


  • klaudiamm
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Dziewczyny, od tygodnia jestem na diecie dr Dąbrowskiej. Początki koszmarne, ale efekty widzę już teraz. Główny cel to kilka kg mniej i oczyszczenie organizmu. Polecam dołączyć do grupy na fb, masa inspiracji, motywacji i dużo wiedzy

    Leave a comment:

  •    
       

  • monikkka87
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Złota zasada-mniej jeść.

    Leave a comment:


  • jolaz132
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Bardzo ważna jest dieta, właśnie ograniczenie cukrów i tłuszczów, aby utrzymać też dobry wygląd sylwetki należy pamiętać o ćwiczeniach. Niestety w moim przypadku siłownia oddalona jest o 40 minut, co zabiera mi mnóstwo czasu, dlatego zastanawiam się nad zakupem rowerka stacjonarnego https://kredos.pl Ktoś z Was wybrał taką formę wysiłku i rezultaty były widoczne?

    Leave a comment:


  • kasia_m-123
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Nie rozumiem po co się faszerować tabletkami, kiedy można w zdrowy i szybki sposób stracić zbędne kilogramy. Na suplementy i tak wydaje się fortunę, a finalnie i tak efekt jojo gwarantowany. Już lepiej zainwestować w badanie genetyczne, które jest opracowywane indywidualnie na podstawie DNA. Można je wykonać na www.genodiagdieta.pl. Jest to najlepsza opcja, bo wszystko jest zgodne z zapotrzebowaniem organizmu. Inwestuje się raz, ale wynik jest ważny całe życie.

    Leave a comment:

  •    
       

  • sasanka12
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    ćwiczę w miarę regularnie, jem zdrowiej, dużo mniej tłuszczów i słodyczy, a z tym było najtrudniej zerwać, popijam sobie herbatę slim plus od big-active i widze że efekty pierwsze są

    Leave a comment:


  • tioonalz
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Na pewno warto stosować kwasy omega 3.

    Leave a comment:


  • balowapani
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Osobiście jestem zwolenniczką stosowania dobrej jakości spalaczy. Tak by były jak najbardziej naturalne i miały wysokiej jakości składniki. Dlatego sądzę, że ten spalacz https://onlyforwomen.pl/glowna/22-bu...-kapsulek.html , spokojnie wystarczy dla kobiety która chciałaby stopniowo zrzucić zbędne kilogramy. Należy jednak pamiętać , ze te tabletki jedynie wpomagają nasze odchudzanie a nie schudną za nas. Do tabletek musisz dołączyć aktywność fizyczną i odpowiednią diete. Bez tego raczej nie zobaczysz efektów.

    Leave a comment:


  • Becia88
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    ja długo nie mogłam schudnąć ale dzięki pomocy dietetyka już 19 kg za mną.

    Leave a comment:


  • iamklaudka
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Myślę, że warto pójść do dietetyka. On dobierze zdrowy sposób odżywiania odchudzający.

    Leave a comment:

       
Working...
X