Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak schudnąć ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • majowapati82
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Ja nikogo nie namawiam i niczego nie zachwalam.
    Napisałam wprost-lek wycofany ze sprzedaży w pl, nielegalny, niebezpieczny, niezdrowy.
    Ale skuteczny. Mi pomogl.
    Poza tym nie demonizujmy tak wszystkiego. Ja się czułam po tym leku swietnie. Przypominam, ze najpierw przez długi czas jechalam na 1000kcal i wtedy właśnie byłam słaba, wiecznie glodna, sfrustrowana..
    Rozumiem kobiety, które nie chcą się zapuscic po ciąży, bo sama taką kobietą jestem. Poza tym nie jestem gowniarą, mam 30lat i gdybym zauważyła negatywny wpływ leku na moje zdrowie to z dnia na dzień bym go odstawila.

    Leave a comment:

  •    
       

  • polinka
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Napisane przez majowapati82 Pokaż wiadomość
    Udało mi się juz dobić do 55kg, więc nie potrzebuje żadnych zastępczych środków.
    Dla mnie adipex był rewelacyjny. Czułam się po nim normalnie, po prostu nie miałam apetytu. Nie byłam nadmiernie pobudzona, nie miałam palpitacji serca i spalam spokojnie całe noce.
    Każdy organizm jest jednak inny i wierze, ze ktos mógł się zle czuć po tym leku.

    Nie uzaleznilam się od niego i udało mi się wrócić do swojego szczuplego ciała. Jestem 8 miesięcy po porodzie i jestem szczęśliwa
    mam nadzieje, ze bedziesz juz sie dobrze czula jednka nie uwazam by rozsadne bylo namawianie kogokolwiek do brania tego srodka i zachwalanie go...

    Leave a comment:


  • majowapati82
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Udało mi się juz dobić do 55kg, więc nie potrzebuje żadnych zastępczych środków.
    Dla mnie adipex był rewelacyjny. Czułam się po nim normalnie, po prostu nie miałam apetytu. Nie byłam nadmiernie pobudzona, nie miałam palpitacji serca i spalam spokojnie całe noce.
    Każdy organizm jest jednak inny i wierze, ze ktos mógł się zle czuć po tym leku.

    Nie uzaleznilam się od niego i udało mi się wrócić do swojego szczuplego ciała. Jestem 8 miesięcy po porodzie i jestem szczęśliwa

    Leave a comment:


  • polinka
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Napisane przez marmurka Pokaż wiadomość
    są środki które naprawdę mogą pomóc, ale bez przesadny. Opierajmy się na zdrowych i naturalnych rozwiązaniach.
    oczywiscie, ze tak. jest sporo bezpiecznych suplementow, ktore na poczatku pomoga np. powalczyc z glodem.
    sprobuj moze np. slimiitn aqua zamiast sie tym truc.

    Leave a comment:


  • polinka
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Napisane przez majowapati82 Pokaż wiadomość
    Oczywiście, ze jest niezdrowy. Tyle tylko, ze skuteczny. Bardziej skuteczny niz bezpieczne sposoby odchudzania.
    a slyszalas, ze jest uzalezniajacy? wiesz jak po tym dziwnie sie czujesz? moja znajoma kiedys brala...

    lepiej sie jednak dluzej postarac i miec efekty bardziej naturalnymi sposobami.

    Leave a comment:


  • marmurka
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    są środki które naprawdę mogą pomóc, ale bez przesadny. Opierajmy się na zdrowych i naturalnych rozwiązaniach.

    Leave a comment:


  • majowapati82
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Oczywiście, ze jest niezdrowy. Tyle tylko, ze skuteczny. Bardziej skuteczny niz bezpieczne sposoby odchudzania.
    Last edited by majowapati82; 05-06-2012, 21:44.

    Leave a comment:

  •    
       

  • polinka
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    naprawde jest duzo srodkow, ktore pomoga naturalnie ograniczyc apetyt, bez takich ryzykownych srodkow.

    Leave a comment:


  • polinka
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    lykanie adpipexu jest naprawde nierozsadne i ryzykowne, pomiajajac fakt, ze moze to byc uzalezniajace.
    lepiej poswiecic na diete wiecej czasu, a nawet zmienic bardziej swoj tryb zycia i tak schudnac, a nie sie truc.

    Leave a comment:


  • majowapati82
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Wiem jak jest cieżko schudnąć po ciąży, szczególnie jak się przytyje 22kg. I te mity powtarzane przez wszystkich dookoła.., wystarczy karmienie piersią, ruch na świeżym powietrzu, a samo zejdzie. Bzdura. Tez juz miałam dosyć tej frustracji. Dżinsy za ciasne, fatalne samopoczucie, niska samoocena.
    Jak tylko skończyłam karmić piersią przeszłam na dietę 1000kcal i wróciłam do ćwiczenia jogi. Trwałam w tym 2 miesiące i schudlam dosyć dużo. Ale jeszcze brakowało mi trochę do tych 55kg.
    Przeszłam na tabletki adipex retard (poczytaj w internecie), w Polsce wycofane ze sprzedaży z powodu skutkow ubocznych. Lek jest legalnie produkowany w Czechach, dopuszczony do sprzedazy i dostępny na receptę. W internecie mozna go jednak kupić bez problemu (czarny rynek z czech). Oczywyscie tabletki są niezdrowe (pochodna amfetaminy), ale otyłość tez jest niezdrowa (moj 29letni znajomy zmarł kilka tyg.temu na zawał, byly ogromne upaly, a on od zawsze był gruby). Zapuszczenie się po ciąży tez nie służy chyba żadnej kobiecie.
    Ja nie mam żadnych skutków ubocznych, w ogóle nie czuje głodu, jem małe śniadanie i mały obiad, na kolacje jakiś owoc. Jestem rowno 8 miesiecy po porodzie, a zostały mi 3kg do mojej wagi. Adipex naprawde działa.
    Zaraz się posypia komentarze na temat mojej głupoty, ale jakoś mnie to nie rusza. W każdym razie mi wystarczy całościowo 1,5 miesiąca na tych tabletkach, więc raczej będę żyć, bo potrzebuje jeszcze ok.2 tyg.
    Pozdrawiam.

    Leave a comment:

  •    
       

  • Lewarek
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Więcej ruchu na świeżym powietrzu a nie łykanie chemii

    Leave a comment:


  • czarnadama89
    started a topic Jak schudnąć ?

    Jak schudnąć ?

    Czesc dziewczyny. Potrzebuje pomocy w sprawie tabletek odchudzających. Słyszałam o plastrach ale chyba to nie działa. Znalazłam na sieci tabletki z Ameryki o nazwie Actislimfa. Wszyscy sobie je chwalą. Proszę jeżeli którakolwiek z Was słyszała o tych tabletkach to napiszcie co o nich sadzicie.
       
Working...
X