Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak schudnąć ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • slonecznamama
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Jak wygląda wasz jadłospis?

    Leave a comment:

  •    
       

  • dzieckolasu
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Aby zdrowo schudnąć, należy zacząć prowadzić zdrowy styl życia i stopniowo wprowadzać aktywność fizyczną. Wtedy schudniecie na lata, a nie tylko na parę miesięcy, a potem pojawi się efekt JOJO. Polecam wam również zainwestować w jakiś sprzęt siłowy do użytku domowego, mnie to bardzo pomogło, podczas walki z nadprogramowymi kilogramami. Mozecie np. kupić coś takiego : http://www.marbo-sport.pl/product-po...Sculpture.html Dzięki temu, pięknie wyrzeźbisz sobie ramiona, a Twoja sylwetka nabierze odpowiednich kształtów

    Leave a comment:


  • karolina35
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Hej
    Ja ostatnio zaczęłam zastanawiać się nad wypróbowaniem cateringu dietetycznego. Nie wiem jednak jak odpowiednio dobrać zdrowy catering pudełkowy a potrzeby. Jeśli macie dla mnie jakieś rady, to będę bardzo wdzięczna za każdą wskazówkę!

    Leave a comment:


  • Moniczkamonia
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Na odchudzanie mogę polecić Ci Piperinox. U mnie te tabletki się sprawdziły. Mam nadzieje, że pomogą i Tobie. Poczytaj sobie o nich. Mają dobry skład. Jeżeli chodzi o informacje możesz skorzystać z tej strony: https://suplementyinfo.pl/suplement/piperinox/ . Widziałam że są też inne tabletki na odchudzanie.

    Leave a comment:


  • norka99
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    a czy testował ktoś tabletki na hamowanie apetytu? Znalazłam cos takiego w necie i jestem ciekawe czy działają - https://secfarm.com.pl/apetistin-roz...-lepsze-jutro/

    Leave a comment:


  • katarin555
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    ja polecam catering dietetyczny - przywożą ci idealnie przygotowane posiłki, jesz 5 razy dziennie, wiesz, że są to pełnowartościowe dania, nie jesteś głodna, a do tego masz pewność, że to samo zdrowie i schudniesz
    ja od 3 miesięcy zamawiam z wygodnadieta.pl i muszę przyznać, że pierwsze 2 kilo już znikło

    Leave a comment:


  • aaa4
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    A ja chodzę i ćwiczę tu http://www.studiopantera.pl/service/vacu-bieznia
    i nie dość że tracę kilogramy to znacznie zredukowałam cellulit a wystarczy ćwiczyć tylko 3 razy w tygodniu po pół godziny

    Leave a comment:

  •    
       

  • katarin555
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Ja zwróciłam się o pomoc do profesjonalnych dietetyków, korzystam z cateringu WygodnaDieta i jestem bardzo zadowolona. Posiłki są bardzo dobre i na tyle syte, żebym nie czuła się głodna, a jednocześnie chudła. Polecam

    Leave a comment:


  • majka3008
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Mnie się udało pozbyć zbędnych kilogramów dzięki Wygodnejdiecie. Z nimi jem zdrowo, smacznie i co ważniejsze regularnie, do tego ćwiczę a wszystko razem przyniosło zamierzone efekty

    Leave a comment:


  • aneczka00
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Muszę wykorzystać swój zaległy urlop i tak sobie pomyślałam, żeby połączyć przyjemne z pożytecznym. Znalazłam fantastyczną ofertę detoksu dr Jentschury w Primaverze w Jastrzębiej Górze. Może któraś z Was była już na takich wczasach oczyszczających? Pakiety są bardzo korzystne cenowo i można nawet zrobić rezerwację online. Co o tym myślicie? Jak dla mnie to idealne rozwiązanie. Przy okazji zrzucę parę kilogramów.

    Leave a comment:

  •    
       

  • magdawawaa
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Mnie koleżanka namówiła na dietę oxy. Wiem, że opinie w necie są różne, ale mi pomogła, nie musiałam specjalnie ćwiczyć, żeby faktycznie w te 3 miesiące zrzucić co trzeba. Także serdecznie polecam, zwłaszcza, że cały czas jest kontakt z dietetykiem!

    Leave a comment:


  • Grzegorz2s2
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Aby schudnąć trzeba uświadomić sobie, że jest to proces (przykłądowo rok się tyło 5kg, to poźniej rok trzeba zrzucać te 5kg). Oczywiście, może zrzucić to w 1 miesiąć, ale taka waga poźniej szybko wraca - jeśli się tej diety nie utrzyma.


    ______________________________
    masa ceramiczna

    Leave a comment:


  • karollaa
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Musisz na pewno zredukować swoją codzienną dietę i postawić na bardziej aktywny tryb życia. Np. dłuższe spacery.

    Leave a comment:


  • Kowalik25
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Ja cały czas ćwiczę i staram się zdrowo odżywiać, ale niestety nic mi nie pomaga. Myślę o zakupie jakiegoś suplementu i znalazłam spory wybór tutaj: https://www.nowafarmacja.pl/odchudzanie-i-dieta Ceny też mają świetne. Problem w tym, że jeszcze nie korzystałam z tej strony. Czy ktoś z Was może coś o niej wie?

    Leave a comment:


  • niccol
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Ja od zawsze zwracam uwagę na to co jem (głównie by było to zdrowe) i na to jakie ma to kalorie. Głównie dlatego, że w rodzinie jest genetyczna nadwaga i gdybym sobie pozwoliła na więcej to na pewno miała bym problem.

    Leave a comment:

       
Working...
X