Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sport to zdrowie :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Imiriam2833
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    Staram się trzymać formę, bo wiadomo, że w zdrowym ciele zdrowy duch, a nic tak nie poprawia zdrowia, jak sport. Lubię sobie pobiegać i porozciągać się w domu przy jodze na przykład. Czasem też skoczę na basen.

    Leave a comment:

  •    
       

  • EkoFelicita2502
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    Uwielbiam jogę ale niedawno udało mi się wylicytować naprawdę świetny rower więc jak przypuszczam w tym roku będę bardzo ale to bardzo dużo jeździć. Poza tym świetnym sportem dostarczającym relaksu jest dla mnie pływanie.

    Leave a comment:


  • Julieee
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    Oj, ja z rozciąganiem mam problem, bo jest to coś czego nienawidzę. Za to na rowerze mogłabym jeździć całymi dniami

    Leave a comment:


  • szarlottka91
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    Ja ćwiczę dywanówki

    Leave a comment:


  • taiwona
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    Ja również uwielbiam sport Szczególnie bieganie oraz rower. Nie potrafię zrezygnować z tych aktywności nawet teraz - zimą. Aktywności fizyczna nie tylko wpływa na moje zdrowie ale także zwiększyła moje samopoczucie.
    Warto jest jednak zaopatrzyć się w porządne ubrania oraz bieliznę termoaktywną dzięki czemu uprawianie sportu jest przyjemniejsze. Ciekawe ciuszki do biegania można moim zdaniem znaleźć w sklepie mikesport - w moim mieście jest niewiele sklepów sportowych a i tak mają mały wybór. Tak więc zamawiam głównie w sieci.
    Pozdrawiam.

    Leave a comment:


  • charlize91
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    Też ćwiczyłam z Ewką ale szybko mi się znudziła. Teraz robię trening na siłę albo rzeźbę. Często ćwiczę z mężem albo chodzę na siłownię O rozciąganiu pamiętam Nie wyobrażam sobie dnia bez tego.

    Leave a comment:


  • kika1985
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    A czy zawsze pamiętacie o rozciąganiu...? Ja nie mało czasu spędzam przed komputerem, i bez rozciągania z pewnością bardzo bym cierpiała. Większość ćwiczeń "znam" z Internetu, choć czasami odwiedzam fitness club.

    Leave a comment:

  •    
       

  • Martusixa
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    Ja lubię ćwiczyć z Chodakowską

    Leave a comment:


  • Bardiki
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    Ja uwielbiam rower, ale teraz jesienią i później zimą partner namawia mnie na basen, na areobik wodny, ale nie wiem czy warto?

    Leave a comment:


  • fufit
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    Ja niestety nie mam za dużo czasu ale zawsze rano znajdę chwile na jogę Joga sprawia, że z każdym dniem czuje się coraz lepiej, moje ciało odzyskuje sprężystość utraconą wraz z upływem i brakiu ruchu. To dzięki niej odzyskuję sprawność ciała i radość ducha, a do ćwiczeń nie potrzeba wiele mate można kupić wszędzie ja kupiłam tutaj http://jogastyl.pl/pol_m_Maty-do-jogi-157.html, ale pamiętam swoje początku na dywanie trzeba mieć trochę zaparcia w sobie

    Leave a comment:

  •    
       

  • agniecha1793
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    Ja uwielbiam rower! W zimie gorzej bo nie ma warunkow w zimie cwicze w domowych warunkach

    Leave a comment:


  • joga
    replied
    Napisane przez coco Pokaż wiadomość
    A joga? Teraz taka modna i "czysta"
    Joga jest fajna zwłaszcza przy problemach ze złym stanem ducha, samopoczuciem. Jak łapie jesienna deprecha, to warto udać się na takie zajęcia.

    Leave a comment:


  • Aninka
    replied
    tenis i pływanie staram się nie przyglądać kąpiącym

    Leave a comment:


  • Mari
    replied
    a spacery z naszymi pociechami? polecam spakowac plecak, zrobic do termosu ciepla cherbate i ruszyc na zwiedzanie najblizszego lasu czy parku! a kazdy zakatek swojego osiedla znacie? codziennie mozna wydluzac spacery!

    Leave a comment:


  • papilocik
    replied
    Rower byłby jeszcze niezły, ale niestety już niedługo... zima za pasem

    Leave a comment:

       
Working...
X