Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sport to zdrowie :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • demira
    replied


    Ale od uprawiania jogi raczej nikt nie schudnie, chyba, ze stanie sie wegetarianinem i bedzie bardzo pilnowal diety))
    Ja niestety nic nie robie ze swoim cialem nad czym boleje czytajac takie watki
    D

    Leave a comment:

  •    
       

  • coco
    replied
    A joga? Teraz taka modna i "czysta"

    Leave a comment:


  • coco
    replied
    No właśnie nie dajmy się zwariować z tymi basenami... Potem zawsze trzeba się po prostu dokładnie obmyć prysznicem. Ja jeszcze nic złego z basenu nie przyniosłam... odpukać.

    Leave a comment:


  • papilocik
    replied
    To prawda, ja też mam pewne obawy jak chodzę na basen... Ale z drugiej strony, to człowiek nigdzie w zasadzie w tego typu miejsca publiczne by nie poszedł???

    Leave a comment:


  • paryżanka
    replied
    A chodzicie na basen? Ja lubię pływać, ale czasem mam jakieś napady obrzydzenia, jak widzę kogoś kto mi się nie podoba fizycznie (np. mam wrażenie że niekoniecznie dba dokładnie o higienę) i wtedy mam wątpliwości czy wejść do wody??? Jednym słowem czego oczy nie widzą...

    Leave a comment:


  • DiscoverCacrds
    started a topic Sport to zdrowie :)

    Sport to zdrowie :)

    Dziewczyny, uprawiacie jakiś sport, żeby mieć ładną sylwetkę lub wrócić do takiej po ciąży?

    Ja lubię bieganie, ale chciałabym spróbować też czegoś innego. Coś polecacie fajnego?
       
Working...
X