Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sport to zdrowie :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • smerfetkaaa8
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    Ja akurat ćwiczę ostatnio w domu. Ale zakupiłam sobie trochę sprzętu sportowego.

    Leave a comment:

  •    
       

  • vixa31
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    Bieganie i treningi personalne Druga sprawa o wiele droższa, ale ile satysfakcji!

    Leave a comment:


  • vicky0019
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    Moich znajomych ostatnio kręcą sporty ekstremalne Wiem, że jeden kolega tak się wkręcił w skoki spadochronowe, że nawet chce pójść na kurs. Pierwszy skok dostał od nas w prezencie z http://skoki-tandem.pl/ to jest jednak coś

    Leave a comment:


  • braap
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    Mój chłopak postanowił zacząć biegać, żeby poprawić sobie kondycje, bo czuje się bardzo staro. Miał także spore problemy ze zdrowiem i lekarz doradził mu uprawianie jakiegoś sportu i zdecydował się właśnie na bieganie. Chciałabym, żeby biegało mu się bardzo wygodnie i żeby uniknął kontuzji. Szukam mu odpowiednich butów do biegania, bo wiem że jeśli sam miałby sobie je kupić, to kupiłby najtańsze z możliwych i później narzekałby na ich jakość. Zastanawiam się nad tymi http://sklep.adrenaline.pl/product-p...47355-400.html . Buty są akurat w promocji i wydają się bardzo porządne. Co o nich sądzicie? Myślicie, że będą odpowiednie dla początkującego biegacza?

    Leave a comment:


  • coolmom
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    Dla mnie najlepsze są ćwiczenia na siłowni. Można tam popracować nad każdą częścią ciała.

    Leave a comment:


  • asixx
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    biegam i chodzę na basen Woda najlepiej rzeźbi kształty.

    Leave a comment:


  • dukremin
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    Większość ludzi wie dokładnie, że sport to zdrowie. Aktywność fizyczna i ćwiczenia na świeżym powietrzu przyczyniają się do poprawy kondycji i wydolności organizmu. Systematyczne, ale niemęczące ćwiczenia fizyczne chronią serce, zapobiegają otyłości, budują tężyznę i poprawiają samopoczucie.

    Leave a comment:

  •    
       

  • Lara5
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    Och ja też za bieganiem zbytnio nie jestem chociaż bardzo bym chciała ale rower to już bardziej Dzieci mają i wspólne wyprawy rowerowe to też sportowe wyczyny albo zamiast biegania to długie spacery

    Leave a comment:


  • Klaudia877
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    Też nie lubię biegania, zwłaszcza zimą brrr. Zdecydowanie wolę jazdę na rowerze. Ostatnio przeglądam sobie rowery Author http://www.cyklotur.com/rowery/f/author:286,e,7/ , które bardziej się nadają do fitnessu niż mój stary model

    Leave a comment:


  • lalinka25
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    Ostatnio zaczełam biegać-zimą świetna opcja

    Leave a comment:

  •    
       

  • smerfetkaaa8
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    Też nie przepadam za bieganiem. Teraz chodzę głównie na basen, na nic więcj nie mam sił i ochoty.

    Leave a comment:


  • kotek_85
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    Biegać nie lubię, ale za to taniec, zumba czy fitness to super sprawa i świetnie działają na sylwetkę minusem jest tylko to, że na takie zajęcia trzeba mieć kasę, bo ciężko tańczyć czy skakać w ciasnym mieszkaniu

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    Ja już nie mogę doczekać się wiosny kiedy znowu zaczniemy jeżdzić na rowerze i chodzić na dłuższe spacery razem z dziećmi . Albo jeszcze grać w piłkę nożną co lubi bardzo córka bardziej niż synek

    Leave a comment:


  • wroblewskaa
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    Ja właśnie najbardziej lubię chodzić i dlatego tak uwielbiam góry, bo taki wysiłek chyba można do sportu zaliczyć, nie. Poza tym jak nie ma gór, to jeżdżę na rowerze. I to też poprawia moją kondycję, ale też samopoczucie.


    ---
    opinie mateusz grzesiak

    Leave a comment:


  • braap
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    Chciałabym wrócić do sportu i zacząć ćwiczyć. Zastanawiając się od czego zacząć stwierdziłam, że najlepiej będzie jak zaczne od jazdy na rowerze, bo bardzo ją lubie. Niestety od dawna tego nie robiłam, bo nie mam roweru i chciałabym go kupić. Jaki z tych rowerów https://www.sklep.eurorower.pl/ możecie polecić dla początkującego?

    Leave a comment:

       
Working...
X