Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sport to zdrowie :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • maj-kowska
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    Ja staram się znaleźć czas nawet na krótki trening raz na dwa dni. Raz w tygodniu chodzę też na siłownię i na basen. Za kilka miesięcy planuję się z moją córą zapisać na specjalne zajęcia dla mam i dzieci. Teraz jeszcze raz na jakiś czas jeżdżę na rowerze. Może to niewiele, ale cieszę się, że nie zabrakło mi motywacji i czasu na takie rozrywki

    Leave a comment:

  •    
       

  • laura_22
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    Ja czasami chodzę na siłownię, a poza tym w wolnych chwilach ćwiczę w domu albo jeżdżę na rowerze

    Leave a comment:


  • iamklaudka
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    No i jak? Udało się? Ja się dzisiaj wybieram na rower. :-)

    Leave a comment:


  • mileymila
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    Ja od jutra zaczynam biegać- pierwszy trening to pewnie będzie raczej marsz, ale metodą małych kroczków mam nadzieję że się uda

    Leave a comment:


  • nokki
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    Bardzo lubię sport

    Leave a comment:


  • tosia93
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    Zgadzam się. Grunt to odpowiednio podejść do treningu. Jeśli od początku zacznie się od kilkudziesięciu minut biegu, to najprawdopodobniej drugi raz się już nie pójdzie biegać, bo będzie się miało bardzo złe wspomnienia z tym związane. Ja planuję zakupić rower treningowy http://sportsst.pl/produkty/ by móc powoli szlifować odpowiednią formę. Jestem przekonana, że da to bardzo dobre rezultaty.

    Leave a comment:


  • smerfetkaaa8
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    Też szybko się zniechęcimy. Jak rozpoczynałam biegać, to na początku trwało to nawet 10 min. I powoli zwiększałam czas treningu.

    Leave a comment:

  •    
       

  • mileymila
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    To prawda- metoda małych kroków najważniejsza... iamklaudka zgadzam się z Tobą. Bo jak na początku ktoś się przetrenuje to na pewno do tego nie wróci

    Leave a comment:


  • katarzyna_p
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    Ja nigdy nie byłam typem sportowca. Oczywiście na w-f chodziłam, ale nie był to mój ulubiony przedmiot Po ciąży miałam jednak troszkę kilogramów do zrzucenia. Próbowałam przez jakiś czas ćwiczyć sama w domu przed telewizorem, ale nie przypadło mi to do gustu. W związku z tym, że nie znam się na ćwiczeniach, postanowiłam skorzystać z treningu personalnego http://www.fitfabric.pl/cennik/treningi-personalne. Jestem zachwycona bo nawet się nie spodziewałam, że ćwiczenia mogą sprawiać tak dużą frajdę. Trener ułożył mi indywidualny trening, który nastawiony jest na moje najbardziej problematyczne części ciała i już widzę pierwsze efekty.

    Leave a comment:


  • iamklaudka
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    Myślę, że to bardzo ważne, by to robić metodą małych kroków. Tylko wtedy można być pewnym efektów.

    Leave a comment:

  •    
       

  • mateczka_pol
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    U mnie to szło powoli, ale z postępem. Najpierw jakieś spacery, potem nordic walking, potem trochę truchtu, biegania, jakiś basen.. teraz prowadzę naprawdę aktywny tryb życia i nie narzekam na sylwetkę, A najbardziej cieszę się na dłuższe piesze wycieczki. W tym roku w wakacje kwateruję się w Nosalowym Dworze w Zakopanem i na pewno pochodzę trochę po górach

    Leave a comment:


  • majka332
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    Jakie sporty uprawiają Wasze dzieci? Myślałam by zapisać synka na ksw, np. tu http://grapplingkrakow.com.pl/ Tylko czy to jest odpowiedni sport dla sześcioletniego chłopca?

    Leave a comment:


  • mileymila
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    Oczywiście że sport to zdrowie Ja chodzę na fitness, jeżdżę na rowerze i pływam Chciałabym zabrać się za bieganie ale nawet nie wiem jak to zacząć robić :P

    Leave a comment:


  • nnikki
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    Oczywiście, ja co dzień do pracy na rowerze jadę.

    Leave a comment:


  • hhalina90
    replied
    Odp: Sport to zdrowie

    Sportów typowo drużynowych nie uprawiam i nigdy za nimi nie przepadałam, ale za to sporo biegam i jeżdżę na rowerze, nie tylko na zewnątrz, ale i w domu (na rowerze treningowym, podobnym do tego http://profitness.pl/rowery-treningo...wy-polo-m.html ). Ćwiczę regularnie od lat (5 razy w tygodniu) i jestem w świetnej formie.

    Leave a comment:

       
Working...
X