Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Napisane przez ola1981 Pokaż wiadomość
    Dzięki za miłe słowa
    Idzie ktoś jutro na te warsztaty z Zawitkowskim? 15.30 w Empiku przy rondzie z palmą. Coyotek, Ty się wybierasz? bo pamiętam, że byłaś zainteresowana... Ja raczej pójdę. Jakby ktoś jeszcze szedł to może się spotkamy gdzieś w okolicy wejścia czy jakoś w środku... Dajcie znać co i jak
    hejka, niestety plany mi legły w gruzach, bo mąż mi się rozchorował. Cały tydzień będzie ze mną w domu. A jest na dworzu za zimno, by z maluszkiem zasuwać taki kawałek, a jeszcze w powrotnej drodze korki bym miała.
    Raczej do książki się przekonam raz jeszcze i płytkę odpalę. Położę sobie Julka na materacu przez telewizorem i będę miała ćwiczenia na żywo.




    i Bartek :-)

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      A Michasia siedziała do północy ze mną i obudziła się teraz. Troszkę się rozlegulowała, ale po Nowym Roku to wyprostujemy.

      Dzisiaj my jedziemy na Stary na te rzeźby z lodu

      A co u reszty?Słoneczko, Asia, Niuska?
      ur. 16.05.2009
      3590 g
      56 cm

      Moje Największe Szczęście





      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        No trudno, ja tak jak Ty z Julkiem ćwiczyłam z miśkiem - tym ze zdjęcia, jest akurat podobnej wielkości jak noworodek, pasują na niego ubranka na 56!. Ostatnio nawet zawinęłam go w długi szal jak w chustę, tak na "fasolkę" - słodko wyglądał A propos chust? Używałyście dla swoich dzieciaczków? Macie może jakieś doświadczenia? Ja się chyba skuszę na zakup (może naciągnę dziadków) Przy moim 4 piętrze z windą do której wózek nie wejdzie myślę że na jakieś krótkie wypady się sprawdzi...

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          Melduję się

          U nas też dzień nieco sie rozregulował. Wczesniej mały chodził spać po godz. 18 a teraz godz. 20 oczka jeszcze otwarte, jednak chociaż z rana moge się wyspać..

          Kupiłam dla Bartka pełzaka fisher price mały zachwycony Na gwiazdke kupiłam skoczka tiny love ciekawe czy Barniemu również przypadnie do gustu?

          Mały sie obudził...

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            dzień doberek, dziewczyny! Trochę zimy zawitało do nas, ciekawe czy na długo
            Olu! Ja chusty nie używałam, miałam taką torbę-nosidełko, która sie przerzuca przez ramię. Kilka razy dosłownie jej użyłam, kiedy musiałam iść do przychodni (mojej), gdzie nie było jak sie dostac na półpiętro. To było w lecie i miałam wrazenie, ze małemu jest w niej zagorąco. Ale podobno chusty to super sprawa

            Skomentuj


              Odp: Kraków i inne wioski

              witam
              to i ja się ujawnie, jako była Krakowianka. Obecnie mieszkam pod Krakowem. Mam 8 miesięcznego Eryka


              Skomentuj


                Odp: Kraków i inne wioski

                Justysia witamy w naszym gronie! a skąd dokładnie jesteś?

                Łózko przetestowane, pierwsza nocka przespana i powiem, że rewelacja! nawet nie myślałam, że synek będzie miał taką frajdę, nic tylko teraz na nim jeździ. Genialne, zgrabne, proste w montażu i przy tym świetnie się prezentuje w pokoju. Materacyk na tyle głęboko, że nie ma szansy wypaść z łóżeczka. Synek spał smacznie całą noc, a z jaką chęcią poszedł spać!Naprawdę warte tych pieniędzy. Polecam

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  Jestem zła jak nie wiem... Miastenia wróciła, powieka mi spada. Wieczorem lece do neurologa po tabletki.
                  ur. 16.05.2009
                  3590 g
                  56 cm

                  Moje Największe Szczęście





                  Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Hej dziewczynki,

                    Ola- zdaj koniecznie relacje nam jak było na warsztatach, ja niestety z pracy nie mogłam się wyrwać bo teraz jest okres przedświąteczny i normalnie sajgon mam, co do chust to ja sobie kupiłam ale nosiłam kilka razy dosłownie bo mała strasznie się kręciła i nie chciała w niej chodzić i sprzedałam.

                    Jak tam Wasze samopoczucie?, bo ja strasznie zmęczona jestem , zaraz kończe prace i szybciutko do domciu uciekam.

                    Trzymajcie się, pozdrawiam


                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Byłam na tym spotkaniu z Pawłem Zawitkowskim. Bardzo fajny gościu. Nie był to taki typowy pokaz "instruktażowy", ale i dobrze, bo na takie to już się napatrzyłam. Taka pogadanka. Bardzo fajnie było ale trudno konkretnie opowiedzieć. Ma super podejście do dzieci, była taka dziewczyna z córeczka 5 miesięczną...pokazywał jak można trzymać takiego dzieciaczka. Fajna sprawa. W styczniu też będzie takie spotkanie, więc chyba też pójdę.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Atusia kurde to chyba nic przyjemnego? co lekarz powiedział??
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Ola, ja chusty nie mialam, ale teraz żałuję, że sie nie zdecydowałam. Jeśli kiedyś jeszcze raz zostanę mamą, to pewnie zakupię.
                          Mój Łukasz bardzo lubił (i nadal lubi) być na rękach i zdarzało się, że na jednym ręku dziecko, a w drugim łyżka do mieszania zupy. Maluch mają przeważnie ogromną potrzebę bliskości i sądzę, że taka chusta to świetne rozwiązanie. Mama ma malca pod ręką, a równocześnie kończyny sa wolne. Równocześnie dziecko ma zspokojoną potrzebe kontaktu fizycznego.
                          Przecież niektóre społeczności dotad wykorzystują chusty w codziennym życiu.

                          Co do zimy, to Łukasz dziś śmigał na sankach w parku. Nie swoich co prawda, a kolegi, ale nasze też już czekają. Tylko mało śniegu jeszcze, a do parku mamy jednak kawałek i dziś nie chciało mi się ich nieść.
                          Łukasz 11.10.2007

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Podobno ma jeszcze popadać w tym tygodniu - dzieci będą zachwycone Mi też się wydaje, że taka chusta jest praktyczna. Trochę mnie przestrasza to jej wiązanie, ale pewnie można dojść do wprawy.

                            Dobrej nocki

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              Właśnie wróciłam od lekarza zalana łzami. Jestem wściekła, bo muszę zacząć brać tabletki. A to oznacza, że po nowym roku nie będę już karmić piersią. Po świętach zacznę wprowadzać sztuczne mleko. Chciałam karmić jak najdłużej, chciałam skończyć jak mleko samo zniknie, a nie, bo ktoś mi każe. Ale muszę brać tabletki, bo będzie coraz gorzej. Jak to powiedział mój lekarz: "Tragedii nie ma, ale musisz zacząć brać tabletki". Nienawidze tego przeklętego życia. Non stop pod górke, jeszcze mi tą cholerną miastenie wykryto... Ide poryczec a poduche.
                              ur. 16.05.2009
                              3590 g
                              56 cm

                              Moje Największe Szczęście





                              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                oj Atusia kochana ja tez mam wiecznie podgorke jesli chodzi o sztuczne karmienie to sie nie przejmuj nie tylko wazne jest dziecko ale i matka jesli tabletki maja ci pomoc to bierz!!




                                Changes in my life you will see in time
                                changes in my life you always in my mind
                                changes in my life you always by my side....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X