Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    To mnie się już nie tylko na mózg rzuca w tej ciąży ale i na oczy Coyotek, nie wiem czemu przeczytałam powsin zamiast powiśla Swoją drogą, to do powsina też bym się wybrała, ale w lesie pewnie jeszcze błoto po zimie, wiec jeszcze troszkę trzeba poczekać...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      hej dziewczyny !!!!!

      melduje sie z sopotu



      w sopocie,fajnie pogoda tylko taka sobie ale nic nas nie wystraszy,kilometry pobijamy
      zdjęcia porobione wiec jutro wrzuce
      wczoraj caly dzien poza domem,rano pojechalismy do gdanska,polazilismy po starym miescie,potem poszlismy na obiad,na chwile do domu i poszlismy nad morze w spocie,na molo(bez wozka caly czas),potem polazilismy po sopocie,zjedlismy gofry,
      wieczorem pojechalismy do mojej kolezanki do pruszcza gdanskiego wiec emilka była padnieta na maxa
      za niedlugo sie zbieramy juz z tad,ale jedziemy jeszcze na obiad do gdyni do ciotki hahah bo im zadzwonilismy wczoraj ze jestesmy w trojmiescie,wiec dostalismy opierdziel ze sie nie odzywalismy hahahahah

      dobra ide sie porobic co by ciotki nie wystraszyc hahahah
      Last edited by olcia79; 21-03-2010, 10:48.

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Olcia, alez Wam dobrze! Spacery nad morzem i po Trójmiescie...
        Czy dobrze rozumiem, że pochodzisz z Trójmiasta, bo i koleżanki i rodzina.

        My własnie wrócilismy ze spaceru i Młody padł już w samochodzie. Pośpi jeszcze minimum z godzinkę.

        Jesli ta pogoda wiosenna się utrzyma to koniecznie dziewczyny musimy umówic się na jakiś spacerek. Choć może juz po świętach, bo pewnie niektóre z nas powyjeżdzają do rodzinki, albo najzwyczajnie będą zajęte wiosennymi porządkami, zakupami itd.
        A'propos zakupów Łukasz dziś narzekał, że ma buty za ciasne. Chyba muszę pochodzić po sklepach.
        Łukasz 11.10.2007

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          hej hej co tam?? pogada dzisiaj straszna jak zaczelo padac to my akurat ze selgrosu wychodzilismy kupilismy malej(a raczej ona sama sobie kupila bo za swoje pieniadze) pierwsze klocki lego o takie http://www.allegro.pl/item966277513_...oo_apex24.html potem wlecieli do nas moj kuzyn z przysza zona i dzieckiem 6miesieczna dziewczynka i mala dostala puzzle ktore caly czas chcialam jej kupic http://www.allegro.pl/item931660663_...e.html#gallery ado tego teraz wielkanoc wiec bedziemy pewnie zaopatrzeni w zabawki na jakis czas




          Changes in my life you will see in time
          changes in my life you always in my mind
          changes in my life you always by my side....

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Hejka , ja juz po zakupkach i obiadku , kurteczka kupiona i jeszcze m. wziełam skarpetki cienkie bo już wszystkie podarł , zmęczona wróciłam na maxa.

            Monia dzięki za info odnośnie tej biblioteki , ja tak napisałam bo koleżanka pracuje w kafejce internetowej na wrzecionie koło biblioteki i ostatnio mi mówiła że u nich tak jest że płacisz 50 zł i możesz wypożyczać , a jak się wypisujesz to ci kasę oddają, ale jak mówisz że nie trzeba to jutro chyba skoczę sie zapytać.
            Co do wspólnego spacerku to już pisałam wczesniej że ja jak najbardziej ale po świetach bo już za tydzień wyjeżdżam do teściów, wracam koło środy a w piątek jadę do międzylesia z filipem na badanie słuchu,musi mieć zrobione bo po urodzeniou dostawał taki antybiotyk który może spowodować głuchotę po jakimś czasie więc jadę sprawdzić czy wszystko ok.
            Last edited by grabusia4; 21-03-2010, 15:54.

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Hej!

              A ja wczoraj dostałam 5 z anglika

              Pogoda u nas fatalna. Koło 14przestało padać więc ubrałyśmy się szybko i wyszłyśmy bez wózka na spacerek. Zrobiłyśmy kurs do parku i do domu. Wróciłyśmy do domu i zaczęło padać...

              Ja tam na Wielkanoc nie kupuje dzieciakom prezentów, bo nie mam na to pieniędzy. Uważam, że zajączek powinien przynieść coś słodkiego to i każde dziecko dostanie paczkę słodkiego. Misia od moich rodziców dostała już okulary hello kitty, kapelusik hello Kitty i dwie bluzeczki. A w poniedziałek dostanie może jeszcze dwie bluzeczki z krótkim rękawkiem i różowe buciki z H&M.
              ur. 16.05.2009
              3590 g
              56 cm

              Moje Największe Szczęście





              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                Atusia ja tez sobie wielkanoc odpuscilam ale ze oliwi zostaly pieniadze z wozka a dawno nic nowego nie dostala to stwierdzilismy ze moze cos dostac




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  No pewnie. My zbieramy Misi pieniążki na wakacje, żeby miała na swoje wydatki.

                  Chce sobie kupić leginsy http://www.allegro.pl/item961350898_...bka_wysyl.html ale nie mam pojęcia w jakiej cenie są np na bema czy w sklepie.Albo takie http://www.allegro.pl/item968768738_..._la_jeans.html
                  i do tego coś takiego http://www.allegro.pl/item967381389_...ka_kolory.html
                  ur. 16.05.2009
                  3590 g
                  56 cm

                  Moje Największe Szczęście





                  Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    na swoje wydatki tzn??
                    o kurcze wy chyba macie manie na hello kitty :P
                    a te leginsy ze skory hmmm ja bym takich nei zalozyla i tez nie mam pojecia ile moga kosztowac w sklepie a pierwsze widze dzinsowe
                    a kimono fajne kurde tez bym chciala sobie cos kupic ale brak funduszu




                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      jaka szkoda,ze to koniec weekendu
                      strasznie szybko mi zleciało! lało dzisiaj jak z cebra, pewnie trawka szybciej sie zazieleni
                      od niedawna mam w domu góralaw kapeluszu i z ciupaga
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Atusia gratulacje ja dzis4z polaka)mimo pogody zaliczylismy dwa spacerki miedzy deszczami ))dobrej nocy dla wszystkich papa







                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Irka, pięknego ma górala! I ta ciupaga. Mężczyzna pełną gębą.

                          Grabusia, ja jakieś 10-12 lat temu miałam problem z wypożyczeniem książki na Bielanach (w okolicach Wrzeciona). Ale później, obok aktualnego mieszkania nie było już żadnych. Być może biblioteki mają jakąś dowolność w traktowaniu osób bez meldynku. Warto zapytać.

                          Nas popołudniowa ulewa złapała, kiedy autem wracaliśmy do domu z Torwaru. Całe szczęście, że wybraliśmy się tam, a nie na jakis spacer.
                          Łukasz 11.10.2007

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Jaki słodki góral A jaki duży!!

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              Sloneczko widzę, że masz cytat z mojej ulubionej piosenki, nawet na telefonie mam taki dzwonek dzwoniących oj.. kiedy to było gdy się do niej właśnie bawiłam całe noce
                              ja też nie założyłabym takich leginsów

                              dziś nocka znów do bani, ale to już standard, chyba zaczynają się na dobre następne zęby, bo nie daje sobie Mała zobaczyć a co dopiero włożyć szczoteczki do zębów więc czeka mnie naprawdę ciężki okres.. no cóż - trzeba przetrwać, ale ile można nie spać w nocy, hmm?

                              na targach było za*****iście, autka cacy, nawet siedziałam w naszym "marzeniu" - Nissan Qashqai CUDO, jeszcze bardziej się w nim zakochałam, latałam jak głupia przy nim i o wszystko się wypytywałam może kiedyś sobie go kupimy?!
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Witam dziewczynki
                                Ale naskrobałyście miałam sporo czytania
                                Ja w weekend to taka zabiegana jestem że o forum moge zapomnieć.
                                W sobote byliśmy u znajomych, na spacerku a w niedziele na urodzinach.
                                Ale ten czas leci jutro zaczynam II trymestr..


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X