Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    Atusia to dobrze, że już się lepiej czujesz.. widzisz, każde dziecko inaczej się rozwija, moja już od 1,5 m-ca raczkuje i teraz zaczyna stawać sama bez trzymanki a Twoja ominęła ten etap i chce sobie już chodzić nie ma na to reguły.. no ale jeszcze troszkę poczekasz aż sama zacznie stawiać pierwsze kroczki, potem będzie latać i jej nie zatrzymasz..
    moja niunia obudziła się dziś o 6.30, dostała pierś i niby zasnęła ale nie na długo bo S. wrócił z pracy i dzidzi już się odechciało spać, więc od tej pory nie śpię i ledwo widzę na oczy no ale Melunka teraz śpi a ja odpoczywam..
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Ira, a jak Twoje samopoczucie? Ostatnio troche narzekałaś...

      chyba mam jakąś depresję zimową, nic mi sienie chce. Wczoraj miałam urlop, to doszłam do wniosku, ze wole chodzić do pracy kiedy ta wiosna nadejdzie?

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Tak dziewczynki nie mogę się doczekac na usg
        Byłam z Karolinką u lekarza, kupilismy maść i dzisiaj jest już lepiej, tak się ciesze.

        Ira ja tez czekam na wiosne , normalnie na ten śnieg to nie mogę już patrzeć hihi


        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Ja się przeziębiłam chcę już wiosnę!!!!!! Jak kicham to cały brzuch mi skacze. Dzisiaj leżałam w łóżeczku prawie cały dzień, mam nadzieję że jutro będzie lepiej, bo muszę iść na usg. Szkołę rodzenia jutro chyba sobie odpuszczę... bo wieczorem zimno.

          Pochwalę się Wam moją sukieneczką - sama zrobiłam:

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            o boze jaka piękna zdolniacha z ciebie

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Hehe, bardzo dziękuję

              Monika, nie kupujemy już drewnianego łóżeczka. Mi się bardzo podobają turystyczne. Moja kuzynka sprawdziła na swoim synku, który pomimo że ma 4 lata jeszcze w nim śpi, wychodzi przez otwór z boku. Wydaje mi się że takie łóżeczko jest praktyczne. Po pierwsze łatwo przestawić np do pokoju na kojec w ciągu dnia, bo lekkie i ma kółka, można zabrać ze sobą - a my sporo jeździmy. Z dzieckiem na pewno będziemy rzadziej jeździć, ale na taki wyjazd jak znalazł, bo się składa do naprawdę niewielkich rozmiarów, więc wrzucić do bagażnika żaden problem. No i są ładne i kolorowe - mi się bardzo podobają A i przy tym wszystkim niedrogie.

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Ola, my tez mamy łóżeczko turystyczne i często je eksploatujemy u babci i na innych wyjazdach, ale do domu jednak kupiłam drewniane, bo obawiałam się, że te z materiału nie wytrzymałoby codziennego użytkowania.
                Masz jednak rację, że turystyczne świetnie się sprawdzają do przestawiania po mieszkaniu. Jednak koniecznie kupcie do niego normalny materac, bo te turystyczne chyba jednak nie nadają sie na codzień.
                I masz talent do ręcznych robótek, gratuluję.

                Dziewczyny, nie dawajmy się zimie! Za jakiś miesiąc, góra dwa, minie.
                Łukasz 11.10.2007

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  A ja siedzę i wybieram zdjęcia do wywołania. Z całych dwóch lat Łukasza, bo jeszcze tego nie zrobiliśmy. Juz mam wybranych ponad 330, a jestem dopiero na 10. miesiącu życia mego syna. Po ostrej selekcji dostępnego materiału. To ile w sumie z dwóch lat się nazbiera?
                  Łukasz 11.10.2007

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    No to faktycznie się nazbiera tych zdjęć, trzeba będzie gruby album kupić To prawda, turystyczne mają średni ten materacyk i trzeba będzie pomyśleć o czymś dodatkowo. Monika, za 2 miesiące to ja chcę już niunię wozić wózkiem pod cieniutkim kocykiem!! a nie czekać czy zima przejdzie. Teraz już marzę o wiosennej pogodzie, o chodzeniu na spacerki i nabraniu kondycji, a w taką pogodę to się średnio chodzi

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Olcia sukieneczka przepiękna


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        hej dziewczyny!
                        u mnie na szczescie juz lepiej. jakies 2 dni temu Julka przegiela. A bylo to tak: rano sie obudzila, zjadla, odbila i zaczela od razu plakac (zazwyczaj dawala mi troche czasu ). Wiec ja nosilam tulilam, a ona nadal plakala, polozylam ja i plakala tak samo. A ze bylam juz wykonczona stwierdzilam, że po co ja nosic, skoro tak czy inaczej placze (wg mnie nic jej nie bolalo). Wiec wlozylam ja do wozka i bujalam, ona plakala, ja bujalam, i wiecie ze po jakichs 5 min sie uspokoila i zasnela i najlepsze jest to ze od tamtego czasu zasypia ladnie w wozku. Skonczyly sie placze, lamenty, noszenie na rekach. Po jedzeniu ja troszke ponosze, zeby jej sie porzadnie odbilo, i jedzonko troche ulezalo, potem do wozka i mala zasypia (czasami nawet bez bujania) Wiec jest juz o niebo lepiej. Sab simpleksu daje 10 kropli przed kazdym posilkiem i chyba pomagaja.
                        Kurcze, tez mi sie marzy juz wiosna, albo chociaz jakies plus 5 stopni, zebym mogla z mala spokojnie wyjsc. a juz wogole typowej wiosny nie moge sie doczekac, zeby w koncu zasiac trawe w tym naszym ogrodku, posiedziec na tarasie i zrobic grila.
                        dzis poskudna pogoda, obudzilam sie w nocy z potwornym bolem glowy, az spac nie moglam. wzielam 2 tabletki i jest troche lepiej, ale ogolnie ciezki dzien chyba bedzie.
                        Antoś 24.01.2008r


                        Julianka 06.01.2010r


                        Moje dwa łobuzy

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          mroovcka to to się tylko cieszyć że jakoś udało Ci się Małą uspokoić.. oby to był proces długotrwały
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            moja mala spi ja czekam za tel od tesciowej bo niestety Krzycha dziadek poslizgnal sie na dworze uderzyl w glowe lezy w szpitalu w ciazkim stanie bo mu sie krwiak zrobil przed uderzenie




                            Changes in my life you will see in time
                            changes in my life you always in my mind
                            changes in my life you always by my side....

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              WITAM SIE I JA

                              Mam nadzieje ze nie zapomnialyscie o mnie!
                              Wybaczcie że nie bede czytac co naprodukowalyscie ale duzo tego trosdzke hehehehehe

                              U mnie sesja do przodu wiec mam spokój
                              Mielismy jechac na narty na feriach ale jak bylismy w nysie nie mielismy aboslutnie czasu,ale po przyjezdzie do warszawy lazilismy na lodowisko ,do kina wiec jakos zlecialo

                              Jutro jade do nysy wiec mnie nie bedzie do niedzieli,ale pewnie nie bedziecie za mną tesknic bo tak rzadko tu zagladam ostatnio

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Witam wszystkie mamusie.
                                Jestem nowa na forum, dlatego proszę o wyrozumiałość
                                Jestem mamą niespełna 9-cio miesięcznego Szkraba. Mieszkamy sobie na Woli, jest ktoś z moich rejonów?
                                Pozdrawiam!



                                Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X