Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    Hej. Trochę cicho tu było Ja od tygodnia jestem u rodziców. Sporo się dzieje. Dziś odwiedzam przyjaciółkę z podstawówki - za mies rodzi,a nie widziałyśmy się od mojego ślubu

    poza tym mam stres związany z rekrutacją do przedszkola- uhhhhhhhh!!!

    czacza- to działasz z pakowaniem! i dokąd ta przeprowadzka? już na dłuzszy czas, czy na określony???

    itka- a Ty sama tyle dni??? niby można by pomyśleć, ze odpoczynek przed Tobą, ale ja często w takich sytuacjach mam stres.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Dziewczyny, mamy 7 zębów a idzie ósmy

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Widzę idzie piorunem , to dobrze , długo nie będzie się męczyć.

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Hejka
          nie chce być niegrzeczna ale opindalacie się laski z tym pisaniem , stawiać mi się na komendę już
          A tak powaznie to mrozek sciska na dwór nie ma jak isc i się już w kuprze z nudów przewraca , posprzatane , obiadek z wczoraj mam , lepiłam ruskie pierozki, pranko sie suszy tylko podłoge umyć i lezenie do góry wentylem , najgorzej bo mi się serki w lodówce pokończyły a mój syn to najlepiej lubi, trzeba tylko miec nadzieje że niedługo się ociepli.

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            No u nas też siedzenie w domu od wczoraj -10 w południe to trochę przesada... w domu też już chłodniej. Mam nadzieję że odpuszczą te mrozy, bo zejdzie poniżej 20

            Dziewczynki, mam do Was pytanie. Możecie się wypowiedzieć w sprawie obcinania włosów dzieciom? Jakieś wrażenia, sugestie itp. Myślałam żeby Justynce strzelić jakąś fajną fryzurkę na roczek, tzn z góry zostawić na hodowlę, ale podciąć z dołu i przy uszkach trochę... no i grzywkę, bo zaraz znów będzie w oczki wchodzić... Tak więc popatrzyłam za fryzjerami dla dzieci i powiem Wam że masakra. Taki dziecięcy fryzjer życzy sobie około 50 zł. Trochę to przesada. Może zwykły fryzjer... tylko gdzie... chciałabym jakieś fajne podejście, żeby mała mi się nie przestraszyła... bo samej to strasznie trudno obciąć... ona się kręci, wszystkim jest zainteresowana, szczególnie nożyczkami... a i ja nie mam wprawy, a to trzeba zrobić szybko i sprawnie...

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Ola słyszałaś o fryzjerkowie http://www.fryzjerkowo.pl/ ale pewnie tam kosmiczne ceny mają. Ja z Karolą chodziłam do normalnego fryzjera i płaciłam 25zł ale miała tak koło 2 lat.


              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                Kasia-to zupelnie jak ja ciagly stres,pisalam do chrzestnej Minia w zwiazku z wiadoma Tobie sprawa ale nie odezwala sie,przykro mi nie pomoge...
                przyjemnosci na spotkaniu ale sie nagadacie taka przerwa-jest co nadrabiac
                polozylam Dominika i musze troche popracowac w niedziele mam trudne zajecia dwie prezentacje i wogole nie wiem jak to ogarneale mama przyjedzie w piatek na noc i zostanie do niedzieli to troche mnie odciazy







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  itka- efektywnej pracy!!! łatwego pisania, tworzenia i zapamiętywania

                  ja robię ostatnie prania i gotuję obiad. Jutro wracamy do siebie,a od pt praca, przy czym we wt rekrutacja do przedszkola- już wszystkie opcje próbuję przestudiować.

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    Kasia-powodzenia w przedszkolutakie super chlopaki-napewno sie dostana tam gdzie chcecie
                    ))
                    Czacza-odezwij sie jak tam przeprowadzka?!mam nadzieje ze jakos sie sprawnie udalo







                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Fajne miejsce , ale pewnie kasy trzeba miec jak lodu , zresztą mój mały gnom i tak by się nie dał dotknąc , obcinalismy go maszynką ale po ostatnim razie tak się zraził ze nawet m. musi sie chowac jak chce ja właczyć , pewnie oddam go w rece szwagierki i jej nożyczek..

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Cześć dziewczyny. Za mną wizyta u kosmetyczki i generalne zakupy Codziennie przed południem zawożę dzieci do teściów, więc mogę spokojnie wiele spraw pozałatwiać.

                        Wczoraj moi chłopcy rozbawili mnie do łez. Patrzę, co robią w pokoju, a Dawidek podciaga koszulkę, pokazuje na swój brzuszek i mów "mimi-dzidzi". na co Miłosz daje mu buziaka w brzuszek. i za chwilę na odwrót- Miłosz podciąga koszulkę i każde się całować. i tak całowali swoje brzuszki z "dzidziusiami" Siostra jest w ciąży, więc i im się udzieliło!

                        Skomentuj


                          Odp: Poznajmy się lepiej

                          Czesc Mamussie

                          mam 28 lat jestem z Krakowa i mamy 4 misięczna córcie Zuzke . Z moim męzusiem jesteśmy razem lat 11, a po ślubie dopiero 3 hehe. Póki co to tyle o mnie. Wybaczcie, jesli strzele jakąś gafę, ale póki jestem początkująca. mam nadzieje, ze miło mnie przyjmiecie


                          Poprosimy o głosik dla Zuzka http://pl.lennylamb.com/#pieluszki_w...e/konkurs/3008

                          Skomentuj


                            Odp: Lublin i okolice

                            Cześć, jestem z Lublina mam 3,5 letnia coreczkę Oliwię i dwa tygodnie temu urodziłam drugą córcię Lenkę. Ja rodziłam na Jaczewskiego. Tam jezeli chodzi o opiekę nad dziećmi - moim zdaniem jest super, dbają o to żeby nie wypuścić ze szpitala dziecka z którym coś się dzieje, musi być wszystko ok.


                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Tak koło 50 zł kosztuje taki fryzjer dla dzieci, bo patrzyłam w necie i dlatego się załamałam Nie dam tyle za fryzjera. To już wolę jej coś kupić za te pieniądze

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Pewnie że tak, naturalnie ze taki fryzjer to frajda ale dla starszych dzieci a nie dla naszych brzdąców , mój to się jeszcze wszystkiego boi to było by bez sensu brac do takiego salonu.
                                Widze do urodzin już coraz mniej dni..

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X