Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    ooojjjj dużo się dziś działo, dużo..

    otóż wyobraźcie sobie że wczoraj teść do nas zadzwonił że mają dla nas propozycję, już ja znam te jego plany i pomysły, więc już się bałam a okazało się, że teściowa postanowiła jechać do córki do Irlandii opiekować się jej dziećmi, teść postanowił że przeprowadza się do swojego ukochanego domu na działce no i że mieszkanie będzie puste.. na początku zszokowała mnie ta wiadomość, 100 myśli na raz..
    teściowa wylatuje już po nowym roku no a teść ma jeszcze w P-niu na ok 1,5 m-ca prace no i później może już wyjechać.. dziś teściowa miała urodziny i złożyło się na to że pojechaliśmy na kawę no i se pogadaliśmy na ten temat.
    przyznaję, że jak tylko usłyszałam ten plan to wiedziałam, że teść tak postanowił i że to on ustawi nam już życie i dlatego nie chciałam brać w ogóle tego mieszkania pod uwagę, już od początku nastawialiśmy się, że będziemy mieszkać z moimi rodzicami a tu taka mega zmiana.. oczywiście nie obyło się bez awantury z M i przepłakaniem pół dnia, teraz też się do siebie nie odzywamy a ja nie wiem o czym myśleć.. M nie rozumie, że to dla mnie kompletnie nowa sytuacja, kompletne zaskoczenie, nowe dla mnie miejsce, nowi ludzie itd..
    co sądzicie, będzie nam tam lepiej? nie wiem naprawdę co robić..
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      wiesz wg mnie nie macie się co zastanawiać, to miłe, że teść chce Wam pomóc.
      ja bym się cieszyła z takiego obrotu sprawy, co prawda wiadomo może potem on
      np. spodziewać się jakiejś wdzięczności, czy coś, ale byście mieszkali sami,
      a to chyba najwazniejsze, prawda?
      Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        właśnie tego się troszkę obawiam, że będzie ingerował w nasze życie ale myślę, że to nie jest najgorsza propozycja z ich strony..
        nie wiem, zobaczymy, jutro może uda nam się z M na spokojnie porozmawiać, jedziemy z resztą do moich rodziców obierać choinkę, więc pewnie ten temat będzie nr 1
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          hmm... przespij sie z tym, bo po co zle emocje wyrzucac z siebie i potem
          niepotrzebnie sie sprzeczacie. zapewne jakis wplyw na Wasze zycie tesc by
          miał, ale przeciez bedzie mieszkal gdzie indziej, wiec wydaje mi sie, ze nie bedzie
          tak najgorzej. Musisz przemyslec za i przeciw. Jesli dobrze Tobie sie uklada z tesciami
          to nie widze problemu, by skorzystac z ich pomocy
          Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            Czacza a gdzie mieszkają teściowie?
            Ja np bm się w życiu nie zgodziła na wprowadzkę do teściowej. Wolałabym wracać do mamy. Ale ja nie zyje w dobrym stosunku z teściówką więc mam takie a nie inne zdanie.

            Ale się dziś wkurzyłam. Kupiłam Miśce buty 2mies temu. I jeden z tych bucików się rozpinał, popękało tworzywo i szwy poszły na zapięciu. Muszę czekać max do 3 stycznia za butami. A przecież nie będę siedzieć w domu z Misią tyle czasu. Jutro przejdę się po komisach i kupię jej jakieś używane chyba. A jak już byłam zareklamować buty to kupiłam jej kurtkę. Coś w stylu Campus, ale z Takko i przeceniona z 99 na 39 zł.

            Lecę pogrzebać za butami na allegro
            ur. 16.05.2009
            3590 g
            56 cm

            Moje Największe Szczęście





            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              a do ilu zl chcesz kupic buty? bo w deichmannie sa niedrogie i ladne
              Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                Byłam już patrzeć w Deichmanie.
                Ja widziałam u siebie w komisie uty Bartka za 45zł. Trochę się boję, bo dzieciaki nie powinny mieć używanch butów. Ale też nie chce wydać Bóg wie ile na nowe, skoro mam dla niej już buty. Myślałam też żeby jej kupić takie typwe śniegowce... SAma już nie wiem
                ur. 16.05.2009
                3590 g
                56 cm

                Moje Największe Szczęście





                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  czacza ja bym ta opcje brala jak najbardziej na tak zreszta jak co przeciez mozecie z tesciem potem wszystko omowic
                  Last edited by Sunny87; 15-12-2010, 22:43.

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    na Naramowickiej..
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      Czacza nie ma sie co zastanawiac, to najlepsza opcja w tej chwili.
                      Ale to Wy musicie podjąć decyzję.
                      Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        a mi moj m wlasnie przyniosl dl malej 3 bluzeczki z nexta dwie za 7 zl a jedna za 13 kurcze musze sie tam rpzejsc kiedys i wykupic pol sklepu

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Sunny podaj dokladny adres tego sklepu..
                          ponoc jutro bedzie kasa na koncie, to wybiore moze sie do tego nexta.
                          Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            Wiecie co... mega się boję, że przez tą rozłąkę z M. oddalimy się od siebie
                            Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              nie znam dokladnego aadresu wiesz gdzie jest orla bialego?? a tam podobno nie tylko next jest

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                nie raz rozlaka dziala odwrotnie a rozmawialas na ten temat z nim?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X