Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Laski, muszę Wam coś napisać, czego dowiedziałam się wczoraj wieczorem: mój brat się chajta!! lepiej za miesiąc i kilka dni!!!! Jestem w szoku, mieli się chajtać za rok! hmmm...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Olcia chyba będziesz ciocią
      Majajula wiem że twoja mała jest z tego samego dnia, pisałam o tym niedawno.

      Skomentuj


        Fotografia dziecięca Pruszków

        Czesc Dziewczyny!
        Jestem mamą prawie 5miesiecznej Nadii. Mieszkam w Pruszkowie. No i najwazniejsze.....uwielbiam fotografowac dzieci! Poki co fotografuje wyłacznie swoja coreczke, ale chętnie zmierzylabym sie z innymi "wyzwaniami". Może wsród Was znajdą sie jakies chętne/odważne mamy, które pragną uwiecznić swoje Maleństwo? Na terenie algomercji warszawskiej, mysle, ze bylabym w stanie dojechac do kazdego. Oczywiscie w grę wchodza tylko weekendy, poniewaz po pierwsze karmie jeszcze piersią, a po drugie moj maż pracuje bardzo długo i nie miałabym z kim zostawic mojej Kruszynki

        Zapraszam do odwiedzin mojego bloga!

        http://nadusiowyswiat.blogspot.com

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          czesc dziewczynki,co sie pojawiam to pustki tu straszne,ja jakos weny nie mam ostatnio aby usiasc do pisania,same problemy z Mateuszem szczególnie w szkole i poza nią... szkoda gadać okropny ten wiek nie polecam miec 14latka w domu heeh mój M non stop delegacje sama siedze jak palec..juz mi sie odechciewa wszystkiego ach pouzalalam sie i lzej trochę pozdrowienia dla wszystkich bużka







          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Blog ładny Ja Justynce sama robię zdjęcia, bo nie będę płacić za sesję No i ostatnio jak widzi aparat fotograficzny, to tak do niego zapindala szybko ze nie sposób sfotografować. Jedyne co to z zaskoczenia

            No i mamy szóstego ząbka, ale idą też górne dwójki, przynajmniej jedną podejrzałam, że idzie

            Laski co robicie w taki mróz??? siedzicie w domu? My na chwilkę wyskakujemy. Zazwyczaj coś muszę załatwić, ale staram się jak najkrócej i pomykam z wózkiem w takim tempie ze z Korzeniowskim mogłabym się ścigać

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Marlip, przejrzałam zdjęcia na Twoim blogu i jestem pod dużym wrażeniem! Gratuluję i zazdroszczę. Naprawdę fantastyczne fotografie i cudowna pamiątka na przyszłość. A może i przyszły fach w ręku.
              Sama raczej nie skorzystam z zaproszenia do wspólnej sesji (choć kusi), bo po pierwsze własnych zdjęć naszego syna mamy około 10 000 , po drugie obawiałabym się o czyjś sprzęt foto, bo Łukasz jest zapalonym trzyletnim fotografem i jak tylko widzi aparat, to nawet obcych ludzi na ulicy zaczepia. Pomijam już fakt, że czasem trudno młodego człowieka namówić do pozowania, kiedy nie ma na to ochoty.

              Ola,my siedzimy w domu, bo niestety w poniedziałek u pediatry bylismy i Łukasz ma antybiotyk na 7 dni zapisany. Nawet do pobliskiego sklepu po pieczywo nie chce go ciągać w taki mróz, choć gdyby nie choroba, to chętnie bym choć na 15 minut wyszła. Zaczekam jednak, może za kilka dni zrobi się cieplej...

              Niestety, sprawdziłam na Pogodynce prognozę długoterminową. Puki co cieplej nie będzie... Zaczekam wiec kilka dni, niech dziecko wydobrzeje. Do tego czasu pewnie kota dostanę od siedzenia całymi dniami w domu z trzylatkiem, który na zmianę chce oglądać "Auta" i bawić sie w wyscigi samochodowe.

              Ola, a jak brat - pochwalił sie już czy to bedzie syn czy córka i kiedy?
              Łukasz 11.10.2007

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                No brat ponoć utrzymuje że jeszcze dzidziusia nie zmajstrowali, ale kto ich wie w niedzielę do nich jedziemy, tzn ja z Justynką i drugi brat ze swoją narzeczoną (już narzeczoną) więc oblukamy sytuację

                To widzę że Łukasz i Justynka mają podobne zainteresowanie - aparatami fotograficznymi

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Łukasza największe zainteresowania to fotografia i komputery. Wogóle wszelka elektronika, np. również telefony, wieże stereo itp.
                  Zdjęcia robi sam (pod kontrolą) i nawet próbuje kadrować, co różnie wychodzi, bo sprzęt jest dość ciężki jak na trzylatka.
                  Do tego jeszcze samochody wszelkiej maści.

                  O właśnie sie obudził i juz obok mnie przy kompie stoi i domaga się włączenia gier8u tkrkgpotyrohb9lkokllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll lllllllllllllllllllllllllll
                  Łukasz 11.10.2007

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Ta końcówka poprzedniego postu to dzieło Łukasza.
                    Łukasz 11.10.2007

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      hej dziewczynki
                      witam po krótkiej przerwie u mnie nic nowego pracaa dom i jkoś leci
                      pozdrawiam i zdrówka życzę

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        hej! To jeszcze raz ja!

                        Oczywiście proponuje sesje prawie za darmo, bo jedyne o co bym prosiła to mozliwosc udostepnienia mi zdjec do publikacji... bo poki co mialam okazje, tylko raz fotografowac cudze dziecko.
                        No, ale oczywiscie nikogo do niczego nie przymuszam. Jak ktos ma ochote to zapraszam. Dane konaktowe na blogu!

                        pozdrawiam

                        http://nadusiowyswiat.blogspot.com

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Hej
                          zdjecia na blogu przecudne, ja bym bardzo takie chciała , tylko że mój misiek z tymi paskudnymi przednimi ząbalami to się raczej do publikacji nie nadaje

                          My też wychodzimy z domku tylko na zakupy szybkie, mały zdrowy na szczęście i wolałabym żeby tak pozostało, chetnie bym sie do Ciebie Oleńko wybrała z rewizytą ale to najszybciej w marcu, jeśli zaproszenie nadal aktualne

                          Zdrówka dla Łukaszka, małego elektronika

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            hejka

                            jakos brak mi czasu na pisanie,praktyki mnie pochłaniają zupełnie,wracam tak zmeczona wieczorem ,że nic mi sie nie chce

                            majajula trzymam kciuki za olge

                            monia wysłałam ci priva

                            reszta baboli pozdrawiam

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Cześć Dziewczyny.

                              Olcia, raz jeszcze dzięki za namiary na alergologa. Zaraz sobie poczytam.

                              Dziewczyny, chyba mnie dopadła zimowa "deprecha"?
                              Ostatnio chwilami stwierdzam, że cały ten świat naokoło to do d... jest. Na szczęście tylko chwilami, bo przeważnie nie mam czasu ani siły na takie rozmyslania.
                              Może mam za mało witamin, albo czasu na odpoczynek.
                              Albo to po prostu ta zima niekoncząca się juz mi daje sie we znaki.

                              Jak tam u Was z samopoczuciem?
                              Łukasz 11.10.2007

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                i znowu nikogo laski co z Wami?ja kiepsko ostatnio sie udzielam przyznaje ale gdzie reszta?hej hej jest tu kto?







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X