Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Hej,

    U mnie może być, ale tez mam dość tej zimy!!..., czasami też brakuje czasu na pisanie

    Zdrowka dla Łukaszka... pewnie od tego siedzenia w domu ta twoja Monia depresja ja jak siedziałam z Karolą jak była chora to miałam dosyć a teraz się cieszę że nawet wyjdziemy na te pół godzinki

    Karolinka zdrowa niestety za przedszkole musimy płacić.. i jeszcze nie wiem co robić bo chcieliśmy żeby chodziła od września do innego przedszkola bliżej nas,( dojazdy tam w zimie z wózkiem mnie wykańczają).. to byśmy musieli startować w rekrutacji i nie mam pewności czy by się dostała, i jeszcze tam gdzie teraz chodzi- bardzo się zżyła z Paniami, z dziećmi, i jak wspominam że gdzieś indziej będzie chodzić to jest ogromny sprzeciw ale nic mam jeszcze trochę czasu żeby się nad tym zastanowić.

    Hania rośnie i jest coraz cięższa a i już za parę dni kończy 5 miesięcy... odebrałam wyniki badan i żelazo się poprawiło

    marlip blog i córeczka śliczna


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      faktycznie strasznie tu cicho
      puk puk jest tu ktoś

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        ja jestem codziennie i pisałam do tej pory ale widziałam, że zero odzewu to przestałam się udzielać

        niestety nasz wątek zamiera..
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          ja nie pisałam bo nie miałam netu no i nie powiem strasznie brakowało mi forum

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            faktycznie micia długo Cie nie było, ja niedługo też zostanę na jakiś czas bez neta i też będę tęskniła, to mój nałóg
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              jestem w szoku ze tak nas malo pisze...sadzilam ze po tylu dniach co mnie nie bylo zastane kilka stron do nadrobienia a tu ciszaudzielajmy sie dziewczyny podniesmy nasz wątek mysle ze wartodobrej nocy dla wszystkich







              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                ja tam będe pisać bo to mój nałog
                też myślałam ze po mojej długiej nieobecności bede miała duzo do nadrobienia a tu takie zaskoczenie cisza nastała
                też uważam ze warto pisać

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  to piszmy moze ktos w koncu tu zajrzy to sobie poczytaja dzis rano w szkole a teraz kuchnia robie mojemu m jedzonko w sloiki na wyjazd znowu na10dni zostaje sama odezwe sie w wolnej chwili pa pa milego popoludnia







                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    hej

                    no masakra.. jest tu taka cisza, że aż się odechciewa zaglądać

                    u mnie ciut lepiej.. z M. poprawia się

                    teraz jestem u dziadków.. dzisiaj mieliśmy małą imprezę z okazji urodzin babci..
                    jutro ciąg dalszy gości, także padam na pyszczek :/

                    dobranoc :*
                    Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Hejo, nie odzywam się, bo coś tam skrobię na kompie, jakieś malutkie zlecenia i jakoś tak nie mamna nic czasu:/ ale pamiętam o Was Znowu zima nam wróciła co? echhh

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        morelka cieszę sie ze z mezem lepiej

                        czacza jak tam przeprowadzka kiedy to wielkie wydazenie

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          micia we wtorek

                          jutro kuchnia cała, nie wyobrażam sobie pakowania każdej szklaneczki i każdego talerzyka
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            o rany czacza to już we wtorek
                            ja nie cierpie przeprowadzek już trochę ich przeżylam no i wspólczuje pakowania kuchni faktycznie to strasznie monotonne

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              a ja pierwszy raz więc tym bardziej jestem przerażona, na tyle dobrze, że nie musimy tylko chcemy, możemy wyprowadzić się do końca m-ca ale już tak postanowiliśmy, mamy w razie czego rezerwę, trzeba jeszcze posprzątać i przygotować mieszkanie tak jak je dostaliśmy..
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                Czacza-to trzymam kciukioby Ci sprawnie poszlojak cos podjedziemy pomóchehe
                                daj znac jak juz sie urządzicie,jak poszlo.
                                a ostatecznie do rodziców czy teściów bo sie pogubilam troche...
                                Morelka-fajnie ze z mężem ok
                                mój wlasnie wyjechal na10dni-znów będe sama jak palec siedzieć..







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X