Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    kasiu - wszystkiego naj dla chlopcow (spoznione ale szczere)

    a u nas znowu nowosci. Przeszlismy z julka na butelke. w koncu trafilam na odpowiedni smoczek i mala od razu zalapala. najpierw karmilam na zmiane cyckiem i butelka. teraz przez caly dzien dostaje butelke. na wieczor tez. tylko w nocy dostaje cycka - ale to z lenistwa bo nie chce mi sie wstawac i robic mleka

    a pozatym to jestesmy na tydzien w Poznaniu. Wiec moze ktoras z Was ma ochote na kawe?
    Antoś 24.01.2008r


    Julianka 06.01.2010r


    Moje dwa łobuzy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      aa, jeszcze cos. julianka juz zupelnie sprawnie raczkuje. zaczela tez wstawac przy meblach i najchetniej stalaby tak caly dzien. no i nauczyla sie wchodzic po schodach

      za to coraz gorzej spi. myslalam ze po mleku modyfikowanym bedzie rzadziej sie w nocy budzic, a tu zupelnie odwrotnie, ale nie wiem czy to nie przez zeby bo strasznie marudzi i slini sie na potege. to juz bylby czas na zeby, bo do tej pory nie ma ani jednego!!
      Antoś 24.01.2008r


      Julianka 06.01.2010r


      Moje dwa łobuzy

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        mroovcka z przyjemnością bym się z Tobą spotkała, bo ostatnio miewam złe nastroje i muszę poplotkować.

        dziś od rana walka z pobraniem moczu na posiew ale zrezygnowałam ze środkowego strumienia i takie tam, od razu woreczek zamocowałam i udało się sporo pobrać, teraz m zawiózł do medicovera i będę się denerwować parę dni lub nawet tydzień
        Amelka miała dziś bardzo brzydką kupkę, teraz zastanawiam się co wczoraj dostała nowego - może sernik? ale kurcze ja go robiłam więc wiem co dałam dziecku, ale może to on?

        morelkaa jakie mi tu propozycje składa, nie wpadłabym na to
        sloneczko głowa do góry..

        a ja znów sama przez 4 dni od rana do wieczora, ale siano potrzebne więc nie marudzę..
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          Aniu myślę, że to faktycznie na zębiska, ale super że Julka już raczkuje, teraz świat dla niej będzie jeszcze ciekawszy
          Amelia też pół życia miała lukrowane policzki i nikt nie wiedział co ją alergizowało, minęło samo, kiedyś ktoś mi powiedział, że to taki urok i że dziecko musi z tego wyrosnąć.
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            Hej dziewczyny.

            Za nami piątkowe 2-latka. Było elegancko, uroczyście. 2 torciki, a potem kolacja. Kameralne grono, bo tylko dziadkowie i 2 chrzestne. Niesamowite, że już tyle czasu minęło. A jak dziś pamiętam moje 2 kruszynki, które ważyły po 2,5kg...

            Wczoraj po południu przyjechałam do Poznania, niedługo wracam do rodziców do chłopców. Już taaaaaaaak za nimi tesknię, a to dopiero kilka godzin rozłąki.

            Po zebraniu jestem umówiona z siostrą i chcemy skoczyć na Bema- polowanie na grube zimowe płaszcze, bo w sklepach same takie późnojesienne, a nie na mrozy 20 stopniowe.


            mroovcka
            - dziękuję za życzenia ale postępy...niedługo roczek. Ślinienie na pewno na zęby, tym bradziej, że jeszcze żadnego nie ma.

            czacza- pomysł z rocznicą świetny. Zmiana otoczenia sprzyja i odpoczynkowi i szaleństwu

            sunny- mam nadzieję, że wymioty ustąpiły. Przed Tobą też inicjatywa rocznicowa...

            morelkaa- witam fanie poczuć powiew nowości.

            Itka- o Tobie też pamiętam

            trzymajcie się dziwczyny, ja muszę jeszcze troche ogarnąć mieszkanie- mam okazję w idealnej ciszy posprzątać.

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Kasia - no to fajnie, że urodzinki się udały, właśnie się dowiedziałam, że idziemy na roczek 6.11 do "cioci" Sławka, a ona jest tylko 2 lata starsza od mnie i jest siostrą mojej teściowej więc dlatego w "..."

              wyniki moczu będą dziś po 18 ale na posiew nawet do 2 tyg masakra ile czekania..
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                przez 2 tygodnie, to wiele spraw m,oże się "rozwinąć", albo objawy samoczynnie już ustąpią. Zdecydowanie za długo się czeka. A ja w tym tyg idę z chłopcami na bilans dwulatka rodzinnego mamy u rodziców-mam nadzieję, że przez długi czas nie bedę musiała zmieniać

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  morelkaa 2ga dopiero
                  a jak masz na imię w ogóle? i jesteś na NK jeśli tak to napisz na priv jak Cię odnaleźć, jeśli chcesz oczywiście
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    dziewczyny musicie mi pomóc.. nie wiem kompletnie co kupić tej Małej na roczek, ona ma 2 starsze siostry, które maja dosłownie wszystko z zabawek, nie mam pojęcia co może im jeszcze brakować
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      czacza- moi chłocy na roczek dostali najróżniejsze rzeczy. Jednym z fajnych prezentów, które być może Ci coś podpowie, był zestaw sztućców z Gerlaha- każdy dostał swój: łyżka+widelec+nóż+łyżeczka. Wolą te od plastikowych. Są już nieco większe, więc na pewno do okresu szkolnego będa ich używać. A są bardziej wygodne, niż te dla dorosłych- rozmiar idealnie dobrany do wieku.

                      Wiem, że są różne zestawy z różnych firm. Nieraz z talerzem i miseczką. Takie rzeczy zawsze się przydadzą, szczególnie, gdy są kolorowe, z dziecięcymi walorami. O zbicie nie trudno, gdy chodzi o zastawę, więc na pewno wykorzysta. Ale wszystko zależy od gustu. Ja osobiście byłam i jestem do tej pory bardzo zadowolona. A chłopcy chcą jeść teraz tylko tymi "niby-dorosłymi" sztućcami. O plastikowych nie ma już mowy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Kasia faktycznie super pomysł, lookne coś na allegro..

                        znalazłam coś takiego i blisko mnie, może się tam przejdziemy przy czasie..

                        http://allegro.pl/gerlach-sztucce-dl...266602835.html

                        chociaż te są ładniejsze:
                        http://allegro.pl/gerlach-sztucce-dl...265952561.html
                        Last edited by czacza; 18-10-2010, 11:37.
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          czacza to zbierz się jakoś i wpadnij fajnie by było poplotkować wiem, że to "nie po drodze", ale może jednak...

                          co do prezentu to przychylam sie do opinii Kasi. sztuce i zastawa (ceramiczna) jest ok. ja ostatnio kupowalam na roczek wlasnie sztuce gerlacha i ceramiczny komplet kubek, talerzyk, miseczka, filizanka i takie cos na jajko. Sama dla Julki tez bym takie chciala na roczek
                          Antoś 24.01.2008r


                          Julianka 06.01.2010r


                          Moje dwa łobuzy

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            no nareszcie to nasze forum ozylo)
                            mroovcka fajnie ze jestes na miejscu-moze uda nam sie spotkac
                            gratulacje dla Julki nowej umiejetnosci)
                            Czacza-jak sama jestes to wpadaj na plotki wiem ze to kawal drogi ale...fajnie by bylo tak wpadac do siebie na kawke bez zbednych ceregieli,zapraszanek itd)) ja tez calymi dniami siedze sama wiec jak macie ochote zapraszam chociaz ten tydzien moj M ma wolne bo choruje.pozdrowionka dla Was wszystkich )







                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z lubuskiego

                              Witam.Jestem tu pierwszy raz i mieszkam w Sulęcinie.Jestem mamą dwójki rozrabiaków syn 12 lat i córcia 4 latka. Pozdrawiam wszystkie mamy z naszego województwa.

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                morelka ja daje nurofen ale teraz tu doczytuje ze sie podaje najpiej dwa na zmiane wiec musze cos kupic ja bylam na nowowiejskiego w szpitalu i to tylko 4 dni naszczescie w sumie z mala bylam dwa bo sie zarazilam jelitowka od chlopca obok z pokoju :/
                                bylam dzisiaj z nia u lekarza i mi powiedziala ze to cos z ukladem pokarmowym zapisala leki zalecila diete
                                mroovca a co robisz w tym naszym pieknym miescie caly tydz? no przeciez niedlugo roczek bedzie miec wiec czas najwyzszy na raczkowanie
                                kasia ja inicjatywe zawsze mam to zaproponuje gdzies wyjsc choc niezawsze wychodzi ale jakis seans filmowy z czyms dobrym itp gorzej z moim mezem
                                czacza to strasznie dlugo 2 tyg?? ja normalnie u nas na os jak cos czasem daje to mam na popoludniu wyniki do odebrania. co do prezentow moze zapytaj co sie przyda??? moze jakis ciuszek ksiazke?ale sztucce to tez fajny pomysl oliwia tez to dostala plus talerzyk i miseczke i kubeczek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X