Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Hej dziewczynki, zdrówka zyczę.
    Olenko , my tez mamy szczepienie niedługo i juz sie boje co to będzie, filip jak był mały to do uspokojenia potrzebował butli mleka a teraz juz tego nie chce.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      No to prawda. Moja poprzednio przy cycu się uspokoiła i zasnęła, siedziałam ponad godzinę w tej przychodni, ale warto było, bo uspałam małą i całą drogę do domu grzecznie przespała w wózeczku... Oby teraz było tak samo... A może i u Was nie będzie źle... może Filipa wyprzytulasz i też da radę.

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        jednak odstawiam tabletki, trudno opisać co się działo przedwczoraj ze mną, jednym słowem czułam się jakbym była w ciąży - rano nie mogłam zwlec się z łózka, jak już mi się udało to wstałam z mega zawrotami głowy, po czym zaczęłam odczuwać nieprzyjemne zapachy i chciało mi się wymiotować, musiałam się położyć, zadzwoniłam do gina i powiedziała mi, że odłożyć natychmiast, od razu lepiej się poczułam..
        jutro jadę do niej i chce mi zmienić tablety, ja w sumie nie jestem za hormonami więc nie wiem czy to warto następne próbować?! jak mam się tak źle czuć to dziękuje..

        dziś nareszcie troszkę odpoczynku od tych tropikalnych upałów, nie znoszę takich gorączek i dziś dochodzę do siebie ale jak się dowiedziałam że w niedzielę ma być 35 C to na samą myśl... boję się
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          A ja jestem po wizycie mojej mamy, byłyśmy w Smyku i kupiłam parę ciuszków, ale to już chyba koniec bo sporo mam.... mała teraz spi więc mogę coś tam napisać
          Ola jakie masz plany na czwartek?, to może spotkamy się na spacerku co ?Tylko umówmy się koło jakiegoś placu zabaw to Karolinka się wybiega.


          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Agatka, z czwartkiem to jeszcze Ci odpowiem, nie wiem na razie, bo mąż przywiózł swojego 16 letniego brata i trochę nie wiem co z nim zrobić bo pewnie nie będzie chciał iść... jeszcze pomyślę... może da się jakoś takie miejsce wybrać żeby i jego zaciekawić... a Tobie byłoby daleko do parku saskiego? bo tam jest i plac zabaw i jakieś wystawy, to może młody by sobie poczytał... a my poplotkowały bezkarnie

            I już po szczepieniu. Było super. Przy pierwszym ukłuciu popłakała dosłowinie z pół minuty a przy drugim wcale i jeszcze dała się ponosić pielęgniarce, jak szukałam kasy w portfelu. Teraz sobie śpi smacznie... rozwyła się tylko na początku jak ją położyłam i rozbierałam do ważenia... ale to było płakanie żeby wziąć na rączki... już znam te numery No i waży 7,640 Lekarka dała mi skierowanie do neurologa, bo prosiłam, ale powiedziała że raczej skończy się na jednej wizycie, bo mała się już praktycznie wyprostowała i ona już nic nie widzi niepokojącego - HURRA!!. I dostałam receptę na wit D - kupię sobie tą tańszą wreszcie. I mamy pozwolenie na warzywka i owoce za miesiąc - jak skończy 4 mies

            No to tyle -

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Ola możemy się umówić w parku saskim,tylko daj znać czy w końcu uda nam się jutro spotkać.Karolinka to zasypia tak o 14-15 więc może koło 11-12 się umówimy? A Tobie pasuje ta godzina?

              Ale ten czas leci, Justynka taka duża już, zanim się obejrzę to ja będe jechać na szczępania z malutką, w sumie to już 3 trymestr


              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Cześc dziewczynki,
                Brawa dla Justynki , dziel;na dziewczynka , mam nadzieje że u nas też nie bedzie źle , mały to wtedy przestaje płakać jak mu sie pokaże jakąś fajną zabawke , mam nadzieje że w przychodni będzie jakieś auto którego jeszcze nie widział.
                Co do czwartku to ja też jestem chętna w końcu gdzieś sie z wami wybiorę, jeśli oczywiscie mogę, poza tym mój diabełek wczoraj wcale nie spał w dzień bo nie chciał , próbowałam na wszelkie sposoby , nie dało rady płakał strasznie za każdym razem gdy chciałam go uspic, bałam sie że do wieczora nie wytrzyma i bedzie marudził a on poszedł spać dopiero o 21 , to jest dopiero gigant.

                Napiszcvie mi tylko jak sie dostac do tego parku saskiego bo pojecia bladego nie mam.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  http://mapa.targeo.pl/ - Grabusia wpisz sobie w tej mapie 'Królewska" - taka ulica przy Ogrodzie Saskim - to zobaczysz sobie gdzie to jest. Jedzie coś od Ciebie na Pl.Bankowy (koło metra Ratusz Arsenał)? Na pl. Bankowym jakbyś wysiadła to miałabyś najbliżej. Albo do metra Świętokrzyska... bo to jest tak pomiędzy... Trudno mi napisać coś dokładniej, bo nie wiem w którym miejscu na Bemowie dokładnie mieszkasz...

                  I prześlę Wam na priva mój numer, będzie łatwiej się znaleźć w razie czego. To na którą się umawiamy? Tak 11 - 12? Jak kto się wyrobi... nie? Czy chcecie jakoś dokładniej?

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    a ja tradycyjnie pomacham wam z okna pracy

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      dla mnie 11-12 moze byc , bo mój troll tez zasypia koło 13-14

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        To może umówmy się tak o 11:30-12sta żeby np jedna z nas nie przyszła o 11stej i nie czekała na resztę do 12stej a i proponuje się spotkać w parku przy placu zabaw żeby łatwiej się było znaleźć.


                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          No to jestesmy umowione to ja sie postaram byc tak kolo 11.30 a poznacie mnie po moim niebiesciutkim wozku:P ktorego niedawno zdjecie wklejalam....
                          Last edited by ola1981; 07-07-2010, 17:45.

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            No to my po spotkanku
                            Ola jak wracałam to prawie mi Karolinka usnęła w autobusie , a potem spała 2 godziny. Poszłam do niej i okazało się że ma gorączke 38, dziś jest troche lepiej bo jej spadła, mam nadzieje że nic jej się nie rozwinie bo nie ma innych objawów. A jak twoja Justynka się czuje mam nadzieje że ok


                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Z Justynką wszystko dobrze. Kurcze, mam nadzieję, że to nie przez ten spacer... Mam nadzieję, że Karolci nic nie będzie. Buziaczki dla niej.

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Nie to nie przez spacer, dziękujemy za buziaczki, Karolcia czuje się już dobrze, nie wiem co to było, ale miała tylko gorączke..... może od słońca.
                                Dziś strasznie gorąco


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X