Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    pesteczka SUPER, cieszę się razem z Tobą i widzę z wypowiedzi że mega jesteś szczęśliwa i oby tak dalej Kochana i wszystko się ułoży.. czekam na te zdjęcia.

    Amelia malarką zaczęło się od rysowania swoich rączek długopisem a dziś wysmarowała mi skórzany (kremowy) fotel i za cholerę nie chce zejść niczym, oczywiście nic sobie z tego nie zrobiła jak się na nią wydarłam że źle zrobiła.. sama tylko pokazywała i mówiła "be be"
    ciekawe kiedy będą ściany
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      pesteczka- brardzo się cieszę, że tak pomyślnie się wszystko ułożyło. Stres był, ale za to jaka radość teraz

      czacza- uuuu- to nie zazdroszczę. My mamy biały tapczan i krzesła , więc w domy zakaz noszenia długopisów, a malowanie tylko w krzesełkach i przy stoliku. Oby jak najdłużej te przyzwyczajenia zostały

      my już po zabawie na dworze -z małymi sąsiadami, a po południu ciastka i kawa u kuzynki- dzwoniła, że sama piecze

      zaczęłam się poważnie zastanawiać, czy nie zostać u rodziców do Wszystkich świętych. coraz bardziej jestem na TAK

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        hej hej

        troszkę przeleciałam Wasze ostatnie posty, ale nie bardzo mam czas, żeby pokomentowac.

        ogolnie u nas wszystko ok. pogoda dopisuje, to wychodzimy z ADasiem na dworek
        odstawiłam u Adasia soki Kubusie i od razu twarde kupki poszly w niepamiec
        zauwazylam tez, ze ta wysypka w koncu zaczyna znikac..
        Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          Napisane przez morelkaa Pokaż wiadomość
          hej hej

          troszkę przeleciałam Wasze ostatnie posty, ale nie bardzo mam czas, żeby pokomentowac.

          ogolnie u nas wszystko ok. pogoda dopisuje, to wychodzimy z ADasiem na dworek
          odstawiłam u Adasia soki Kubusie i od razu twarde kupki poszly w niepamiec
          zauwazylam tez, ze ta wysypka w koncu zaczyna znikac..
          widzisz, cieszę się że się udało służę pomocą
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            dziewczyny zagłosujcie proszę:

            na 2 zdjęcia ze strony http://www.bebiko.com.pl/home/konkur...showPhoto=6566

            i

            1 ze strony http://www.bebiko.com.pl/home/konkur...showPhoto=6566

            zdjęcia podpisane Joanna
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              hejka nareszcie mam chwile zeby napisac
              Morelkaa-koniecznie musimy sie umówić)
              Kasia-faktycznie mieszkamy nawet blisko siebie-teoretycznie fajnie byloby sie spotkac
              Pesteczka ciesze sie ze udalo sie z mieszkaniem
              Czacza-co to za niedokonczone zadania...jak to czeka Was przeprowadzka do rodziców?
              Słoneczko,Ania o Was tez pamiętam)
              dziewczynki spotkajmy sie jakos pozdrawiam wszystkie







              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                czacza te zdjęcia / stronki nie chcą się otworzyć.. :/

                itka jak tylko bede w Poznaniu, to dam znac i sie stykniemy
                bo jak na razie, to jestem u dziadków na Kujawach.

                zauważyłam, że Adaśko zrobił się mega wstydliwy nawet wobec osób, które bardzo
                dobrze zna.. a jeszcze nie tak dawno do wszystkich lgnął..
                Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  Morelkaa- to chyba normalne mój Dominik tez tak reaguje)dorasta po prostu hehe co bedzie do kazdego sie tulic)
                  Czacza-oddalismy glos na Amelkę mam nadzieje ze prawidlowo-nigdy tego nie robilam)- kiedy sie widzimy?







                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    morelka, właśnie widzę wejdź proszę na Informacje od redakcji portalu na samym początku forum i tam jest zagłosuj, tam są te linki i ciekawe ze stamtąd je skopiowałam i nie chcą się otworzyć

                    itka prawdopodobnie już w marcu wrócą właściciele tego mieszkania no i wracamy do moich rodziców..

                    dziewczyny w pon wyjeżdżamy na tydzień, nie wiem chyba będziemy w czwartek lub piątek..
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      itka dzięki za głosy, jutro też możesz zagłosować? i tak nic nie wygram ale zawsze to więcej głosów
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        spoko jutro tez zagosujemy)to kiepsko z tym mieszkaniem-ale moze do tej pory uda sie Wam cos fajnego znalesc-tak jak Pesteczcetrzymam kciuki







                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          my od 1,5roku szukamy mieszkania, ale co z tego, ze sa fajne i nawet w dobrej cenie, ale w złej lokalizacji ( szukamy tak, żeby M. miał blisko do pracy... ) ehh...
                          Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            a my nawet poszukac nie mozemy :/

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              Słoneczko a dlaczego?
                              Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Dzien dobry poweekendowo Co tam u Was?? U nas sie dzialo! Mielismy gosci i bylo bardzo fajnie Olcia nas odwiedzila z mezem i Emilka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X