Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    No to fajnie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      No spoko. To się w poniedziałek dokładnie dogadamy, wymienimy się nr tel i damy rade

      I jak dziewczęta się czujecie po zmianie czasu? My wstałyśmy o 9 (nowego czasu) i na 11 poszłyśmy do kościoła. Mój kuzyn wczoraj przyjechał na noc i spał razem z nami. Myszka rano wstała i zaczęła go zaczepiać. Teraz biega za nim i ciągle chce żeby się z nią bawił.
      ur. 16.05.2009
      3590 g
      56 cm

      Moje Największe Szczęście





      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Kilka dni mnie ominęło. Padłam powalona chorobą i w dodatku dzieci też sie zaraziły Na szczęście póki co bez antybiotyku-wszystko przez te ostatnie wiatry!

        Skomentuj


          powitanie

          Witam wszystkich.jestem tu poraz pierwszy.mam 34 lata i jestem mamą 3 letniej Olisi i rocznej Patrycji.Pozdrawiam.




          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            kasia zdrowka wam zyczymy!!!
            a ja wczoraj z nudow pomalowalam sobie paznokcie nie pamietam kiedy ostatni raz to robilam od razu poprawil mi sie humor
            mam nadzieje ze dzisiaj juz nie bedzie padac




            Changes in my life you will see in time
            changes in my life you always in my mind
            changes in my life you always by my side....

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Moje dziecko dziś wyjątkowo spało do godz. 9,00 W nocy B obudził się tylko dwa razy - ale to chyba tylko taki wyjątek.. zazwyczaj budzi się co dwie,trzy godziny.

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                niuskaa to widze ze sobie dzisiaj pospalas my tylko do 7 o dziwo bo zawsze o 6 moze przez zmiane czasu hehe
                a ty niuskaa masz ochote na jutrzejszy spacer??




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  Dziękuje, chetnie wybiorę się z Wami na spacer Oby tylko pogoda dopisała...

                  Barni przed chwileczką zasnął - niemożliwe przespał prawie całą noc, myślałam, ze przez to przesunie się poranna drzemka ale nie
                  Idę zrobić śniadanie i wstawię pranie..
                  A później pójdziemy na spacerek, może zajrzę do second hand..
                  W sumie to muszę posegregować moje ciuchy, gdyż szafki pełne ubrań a chodzę tylko w niektórych...

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    Ale tutaj cichutko..
                    My już jesteśmy po spacerku troszkę zmokliśmy. Niestety nie mam ochrony przeciwdeszczowej do wózka a sama też wybrałam się bez parasolki.

                    Jeny jak mi się nudzi tak siedzieć samej w domku z dzieckiem...

                    Aaaa jeszcze Wam nie mówiłam, ze będziemy się przeprowadzać Cieszę się baaardzo Będę miała blisko swoich rodziców, zawsze lżej no i raźniej, tymbardziej, ze ja tutaj jestem sama.. Początki raczej nie bedą łatwe ale jestem dobrej myśli...

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      niuskaaa a gdzie sie przeprowadzasz?? daleko?
                      atusia to co jutro jesli bedzie ladnie nadal aktualne?? szkoda ze czacza nie zaglada moze napisze do niej na nk




                      Changes in my life you will see in time
                      changes in my life you always in my mind
                      changes in my life you always by my side....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        niuska-fajnie, że się przeprowadzasz i to bliżej rodziców

                        Moi chłopcy byli u pediatry-niestety mają chore gardło A 1,5 roku byli zdrowi-i na początek wiosny infekcja! Ja wstałam o 6, bo do pracy, ale o dziwo czuję się rześko Tylko pogoda dobija!

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Oj, widzę że dzisiaj jakoś cicho i spokojnie tutaj. Ja rozkręciłam dyskusję i zniknęłam na weekend, bo mojemu mężowi zachciało się imprezowania i nadrabialiśmy zaległości towarzyskie. Teraz to ma ze mną dobrze - kiedyś ciągnęliśmy zapałki, kto będzie kierowcą, a teraz nie ma już tego problemu Poza tym wkurzyłam się strasznie, bo planowaliśmy odgrodzić jakąś kratą naszą część klatki schodowej, żeby wyrzucić tam jedną szafę i później zostawiać wózek. Ale do tego potrzebujemy zgody pozostałych lokatorów z naszego piętra. I pojawił się problem. Wśród sąsiadów mamy 2 stare dewotki, które stwierdziły, że absolutnie się nie zgadzają, bo każdy by tak chciał i g... je obchodzi że jestem w ciąży i nie mieścimy się w mieszkaniu. Skąd takie wredne babska się biorą. Ale to jest jakaś reguła. Zauważyłam że np. tak z własnej inicjatywy w sklepie to przepuszczają mnie faceci, nigdy kobiety. Jakby już nie pamiętały jak to jest być w ciąży. U mnie co prawda to dopiero 6 mies. więc jest ok i sama nigdy się nie upominam, ale fakt jest faktem.


                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Ja ostatnio się upomniałam, bo była długa kolejka... po prostu stanęłam z przodu jak są 2 - 3 osoby to już nie upominam się, bo nie ma co...

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              A jak Ty się Ola czujesz? Masz jeszcze siłę się toczyć?


                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                No jakoś się jeszcze toczę Raz lepiej, raz gorzej Ale jakoś daję radę. A Ty jak się czujesz? No i jak tam przygotowania, już myślisz coś, czy jeszcze nie? Ja dosyć szybko zaczęłam i nie żałowałam, bo przez ostatnie 2 miesiące nie miałabym siły prasować ciuszków... mam jeszcze kilka rzeczy do wyprasowania, ale niekoniecznie muszę to zrobić przed porodem, bo nie będą od razu potrzebne. Może jeszcze się wezmę któregoś dnia, jak dam radę, mam jakąś pościel, kilka pieluch jeszcze (mam zapasik wyprasowany), no i sukieneczki takie słodziutkie ale wiadomo noworodka nie będę od razu w sukienki ubierać, więc też zdążę je wyprasować jakby co. A w weekend był mój brat i z mężem poprzestawiali meble w pokoju dziecinnym i zrobił się taki fajniutki. Łóżeczko już rozłożone. Jeszcze wyprasowane ciuszki powyjmuję z reklamówek, bo są już w komodzie, ale w reklamówkach, żeby się nie kurzyły... ale już chyba czas je wyjąć

                                Ale się rozpisałam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X