Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Cześć Dziewczyny, pamietacie mnie jeszcze?
    Nie byłam tutaj całe wieki, ale zwyczajnie brak mi czasu, zwłaszcza teraz - przed Świętami... No i poza tym pogoda wreszcie piękna, to i więcej jesteśmy z Synkiem w plenerze.

    Ola, trzymam mocno kciuki za Ciebie Ciekawe czy Justynka faktycznie urodzi się 1ego,czy później? Koniecznie nas jakoś powiadom!!!

    Irena
    , to długo karmiłaś. Gratuluję, bo u mnie trwało to zaledwie 2 miesiące, a i tak od pierwszych tygodni musiałam Małego dokarmiac modyfikowanym mleczkiem...

    Agatakul, oczywiście trzymamy kciuki

    A ja tacham wózek z 3 piętra... waży okolo 15-16kg, no ale trza... Na dniach sprzedaję tego kolosa i kupuję taki: http://allegro.pl/item978214410_woze...wosc_2010.html

    A co u mnie? Synuś rośnie jak na drożdżach. Noce wciąż fatalne, przez co nawet byliśjmy zrobić badania krwi i moczy by wykluczyć jakieś nieprawidłowości zdrowotne, na sczęście wyniki wzorcowe... No a noce nadal kiepskie... No ale idą dwa kolejne zęby - górne dwójki, tzw. oczne, więc lekko nie jest... Poza tym wciąż nie chce sam stać, a o chodzeniu możemy pomazyc narazie... no ale mam nadzieje, ze z kazdym dniem bedzie tylko lepiej...
    zmykam, bo moje dziecie spiące i marudzi...
    A to my (obcielam wlosy w weekend)
    Attached Files



    Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      jak tu dzisiaj gwarno!!!
      u mnie jedna winda jest taka jak u Olci i do niej wózek sie nie miescił, a druga nowa. Ja mieszkan na 6,więc było by słabo z wnoszeniem.
      Odstawienie przebiega nam rzeczywiscie bezsteresowo. A ja myslałam, ze będzie płacz, a tu nic z tego wynika, ze nie ma co uogólniac
      Imagination! Nie martw sie, ze synus nie chce sam stać, kazdy maluszek sam najlepiej wie co i kiedy. Mój sam stoji i chodzi po trzymajac sie mebli ale zęby są tylko 2 dolne jedynki i koniec. nawet nie ma jak schaboszczaka pogryźć.
      aha, ja wózek też trzymamna korytarzu. na początku przypinałam linka do kaloryfera, ale juz przestałam. my mamy 4 mieszkanka oddzielone drzwiami od głownej klatki, wiec jest spokój. a poza tym sąsiedzi trzymaja tak samo swój wózek, a jest lepszy od mojego wiec moze złodziej najpierw skusi sie na tamten

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Atusia wspoczuje zabkowania nam jeszcze do pelnego zestawu brakuje 6 zabkow ostatnie dwa wyszly bezbolesnie mam nadzieje ze reszta tez wyjdzie i chyba jednak ten spacer po swietach to lepsze rozwiazanie
        czacza gratulujemy kroczkow

        ja wczoraj bylam u tego ginekologa i szczerze paranoja bylam umowiona na 19 (tam trzeba zadzwonic wczesniej i sie upewnic czy nie ma poslizgu) kobieta mi kazala jak zadzwonilam przyjscc na 21 a do gabinetu weszlam o 21.30 a za mna jeszcze 3 pacjentki i ona tak trzy razy w tyg od 14 do 23 tam siedzi bo ma tyle kobiet i takie poslizgi

        ale sie ladnie zrobilo popoludniu ze az bylysmy na dworze od 16 do 18 az szkoda bylo wracac ale juz mnie nogi bolaly bo dawno tyle nie chodzilam hehe




        Changes in my life you will see in time
        changes in my life you always in my mind
        changes in my life you always by my side....

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          A i Atusia wlasnie spojrzalam na nk i widze ze mamy wspolna znajoma mojego kolegi dziewczyne a przynajmniej do niedawna nia byla bo widzialam ze obydwoje maja pousuwane fotki na ktorych sa razem kurcze alez ten swiat maly




          Changes in my life you will see in time
          changes in my life you always in my mind
          changes in my life you always by my side....

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Imagination, jak Twój synek ma 10 i pół miesiąca to co Ty się martwisz o chodzenie?? Kuzynki synek ma rok i prawie 4 miesiące i dopiero stawia pierwsze kroki... Każdy ma swój czas. Jak dajesz mu dużo swobody ruchu, że może sobie się przemieszczać i ruszać, to w końcu wstanie jak będzie gotowy

            No Irenka na 6 to rzeczywiście ciężko by było!!

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Albo, Irka, weźmie obydwa. Oczywiscie nie życzę wam tego. I równiez gratuluję błyskawicznego odstawienia od piersi. Brawo zwłaszcza dla Filipa.

              Imagination, te jedyneczki są przesłodkie. I spokojnie, jeszcze będziesz biegała za synkiem. Tyle, że nieco później.

              Witam Cię, kaasia1985. Napisałaś, że wracasz do pracy. Masz kogoś do opieki nad synkiem, czy żłobek go czeka?

              Dorota, masz jeszcze sporo czasu na skompletowanie wyprawki. Spokojnie możesz chodzić po sklepach i przeglądać net. Czysta przyjemność przyszłej mamy. Ale lepiej nie zostawiać nic na ostatnią chwilę, bo nigdy nie wiadomo, jak bardzo bedziesz "na chodzie" w ostatnich tygodniach.
              A co do dużego wyboru mebli, kosmetyków, ubranek to powiem tyle, że rady radami, a i tak wszystko wychodzi "w praniu". Z pewnością nie ominą was nietrafione zakupy i za małe ubranka.

              Co do windy, to ja przed kupnem wózka mierzyłam swoją i była na styk. Ale na szczęście tuz przed porodem zrobili remont i nieco poszerzyli. Też mamy taką z wewnętrznymi drzwiami. Ale i tak musiałam składać rączkę, żeby móc domkąć drzwi, wiec jak Łukasz miał jakieś 7 miesięcy, to kupiliśmy mniejszą spacerówkę. Zdecydowanie wygodniejsza na miejskie spacery. I tak teraz, jak jedziemy we trójkę + spacerówka, to już nikt więcej sie nie wciśnie.
              Łukasz 11.10.2007

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Hejka, widzę że mamy nową mamusię

                Nasza Ola dalej w dwupaku

                Fajnie Ira, że udało się bezboleśnie odstawić Filipka.
                Ja planuje jak najdłużej, mój Julek odkąd chodzi do żłobka to popołudnia spędza ssąc i śpiąc I tak do 19, potem ciut łobuzerki i znowu spanko.Dużo wrażeń, ale uśmiech nie schodzi mu z ust. Panie są nim zachwycone, a on się śmieje już na widok domofonu. Jest dobrze. Mogę spokojnie wracać do pracy......i chodzić na zwolnienia No ale nie ma tak do końca dobrze, znów mamy katarek i gardełko zajęte.Najbliższe dwa dni zgodnie z zaleceniami naszego pana doktora mamy spędzić wspólnie na długich spacerkach, bo nosek się oczyszczał. W żłobku niestety to niemożliwe, bo tam ciepło i sucho, a to chwilowo nie wskazane.




                i Bartek :-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  Sloneczko co dajesz swojej Małej na śniadania?
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Aga, fajnie że Mały zadowolony ze żłobka. Oby tylko te choróbska omijały Was jak największym łukiem

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      Słoneczko o którą Ci chodzi? Poza forumowymi mamusiami to mamy 3 wspólne znajome. Z czego Kasia i Emila to koleżanki mojej komyleżanki, z którymi ZAWSZE spotykałyśmy się na imprezach. A Asia chodziła ze mną do szkoly, później połączyli jej klase z moją klasą, a ok 10 dziewczyn z naszej klasy przeniesiono do innej klasy...
                      Czacza ja Michasi o 8 daje mleko. Potem koło 10 je drugie śniadanie i wtedy dostaje albo bułe, parówkę, albo budyń, kisiel czy coś w tym guście.

                      Dzisiaj od rana znowu ładnie więc idzie na kawusie i lecimy na dwór
                      ur. 16.05.2009
                      3590 g
                      56 cm

                      Moje Największe Szczęście





                      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        no teraz jest nawet ładnie, ale chłodno lecz niestety po południu ma padać
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          czesc imagination, monika i coyotek milo mi was poznac

                          monika, ja mam takie szczescie ze moge zabrac Adasia ze soba do pracy pracuje w przedszkolu wiec nie ma problemu

                          jakas dziwna pogoda dzisiaj, albo tylko mi sie tak wydaje, ja to lubie niebo bez chmur, sloneczko i cieplo no ale spacerek trzeba bedzie zaliczyc

                          Adas narazie spi, wiec ja ide posprzatac i potem musze zaczac sie pakowac, bo juz jutro wyjezdzamy na swieta do mojej babci.. jak ja nie lubie sie pakowac, jeszcze jak tlyko siebie mialam do spakowania to bylo ok, ale teraz i dziecko to juz ciezko idzie

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Po pierwsze - witaj Kasiu
                            Ola, Ty to chyba już odliczasz godziny, co? Justynka wybrała sobie fajny termin. Zobaczymy czy nie wytnie Ci jakiegoś numeru... Np. jesteś na 100% pewna że będzie córcia? Sorki, głupi żart, biorąc pod uwagę, ze już masz sukieneczki dla niej
                            Agatko, Ty to koniecznie daj nam znać jak USG, może już Ci lekarz powie czy będzie synek czy córcia Trzymam mocno kciuki, chociaż pewnie są niepotrzebne bo jest wszystko ok.


                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Kurcze, co do windy, to przyznam się szczerze że akurat o tym "szczególe" nie pomyślałam. Zaraz pójdę zmierzyć swoją, bo ja teraz mieszkam na 8 piętrze i na parterze nie mam żadnej wózkowni czy czegoś w tym stylu.
                              Monika, co do wyprawki, to na pewno będzie cała masa wpadek i nietrafionych rzeczy u mnie, ale ubranka, to kupiłam na 62 i trochę na 68 cm, żadnych na 56, bo nawet się nie łudzę że moja mała by w coś takiego weszła
                              Aga, fajnie że tak Julek się zaaklimatyzował w żłobku. Mam nadzieję, że u nas za rok to też będzie takie, szybkie, proste i przyjemne, no chyba że młoda będzie miała charakterek po tatusiu


                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                czacza ja daje malej chleb z bialym serkiem , szczypiorkiem, szynka pomidorem czasem zoltym serem czasem chce tylko z maslem, platki sniadaniowe, parowke, jajecznice i to chyba wszystko czesto chce tylko mleko a po jakims czasie dostaje jogurt bo ona glownie sama pokazuje na co ma ochote kisiel albo budyn daje na podwieczorek ale dawno nie robilam chyba dzisiaj zrobie bo mam ochote na kisiel
                                Atusia ona sie nazywa Joanna Jahnz(chyba dobrze napisalam nazwisko)

                                My rano bylismy na spacerze a teraz sie cos chmurzy wiec nie wiem czy popoludniu gdzies pojdziemy




                                Changes in my life you will see in time
                                changes in my life you always in my mind
                                changes in my life you always by my side....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X