Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    My też sporo na dworze. Przyjechałam moje siostra z chłopcakiem i wzięliśmy dzieci na dwór, żeby sobie pochodziły. W trójkę mieliśmy co za nimi biegać!!! Padam po całym męczącym dniu- aż odwołałam z tego wszystkiego nasz weekend u rodziców. Nie mam siły na wyjazdy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      My już na nóżkach Moje dziecko późno chodzi spać, wcześnie wstaje ehhh
      Wczoraj prawie dwie godziny próbowałam Bartoszka uśpić. Widać, ze dziecko zmeczone a nie może / nie umie usnać.

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        My wczoraj od rana byłysmy na dworze, popołudniu na basen. A wieczorem przyszła kumpela i wypiłyśmy po piwku
        Wczoraj wstałyśmy przed 8 wiec do 10 miałam błysk w pokoju iłazience. A fzisiuaj rano Mis zrobiła swoje porzasdki: wysypała chrupki,. porozwalała zabawki, ciuchy... Nie widac ze wczoraj sprzatalam... A teraz czekam naame zeby zajela sie Misia a ja ogarne na nowo u siebie.
        A teraz ide uśić Michasie, bo marudzi mi cały czas...
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          Odp: Poznajmy się lepiej

          Witam mam "jeszcze" 29 lat,dwie córeczki ( Emilkę 2 latka 7mc i Izunię- za kilka dni skończy roczek).Pozdrawiam was wszystkie kobietki.

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            buuu jaka paskudna pogoda wczoraj prawie caly dzien na dworze byla a dzisiaj?? nawet do sklepu nie poszlysmy bo pada
            My dzisiaj same w domku(pomijajac dziadkow) bo m w szkole a przez pogode znowu mam humor do bani




            Changes in my life you will see in time
            changes in my life you always in my mind
            changes in my life you always by my side....

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              dodaje tez kilka fotek mojej zlosnicy
              Attached Files




              Changes in my life you will see in time
              changes in my life you always in my mind
              changes in my life you always by my side....

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Taka muląca pogoda a nikogo nie ma na tym forum... Co Wy robicie? Ja nie mam jakoś do niczego motywacji dzisiaj...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  Słoneczko Oli jest boska. Między Misią o Oliwią jest pół roku różnicy i wierzyć mi się w to czasami nie chce.
                  My też siedzimy w domu i Miś jeszcze śpi. Raczej też podaruje sobie dziś spacer - chyba, że się przejaśni.
                  Pogoda przytłacza, bo ja też jakaś przybita jestem...
                  ur. 16.05.2009
                  3590 g
                  56 cm

                  Moje Największe Szczęście





                  Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    ja sie nudze strasznie nie wiem co porobic




                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      sluchajcie mam kolezanke ktora ma barata a on ma juz dwojke dzieci corke i synka, dziewczynka w kwietniu konczy 2 lata a chlopiec pod koniec czerwca roczek i wydaje nam sie ze ta laska znowu jest w ciazy brzuh ma (a chudzielec z niej ze nie widac zeby dwojke urodzila) okresu podobno brak od pol roku ja sie tak zastanawiam jak mozna byc tak n ieodpowiedzialnym?? mieszkaja z moja kumpela i jej mama(w sensie matka i siostra tego kolesia) na malutenkim pokoju gdzie ledwo wmiescili 2 lozeczka(powynosili polowe mebli) za mieszkanie nie placa bo nei maja z czego ona nie pracuje(dostaje tylko zasilki jako samotna matka nie maja slubu) on pracuje jako budowlaniec wiec zima praktycznie pracy nie ma do tego synek to byla wpadka bo sie nie zabezpieczali do tego bardzo nei zdrowe dla niej jest rodzenie dzieci rok po roku wydaje sie mila dziewczyna(nie znam jej za dobrze chociaz moja kumpela ciagle na nia jedzie) i ja nie wiem jak oni mogli cos takiego porobic nie miesci mi sie w glowie




                      Changes in my life you will see in time
                      changes in my life you always in my mind
                      changes in my life you always by my side....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        ja jestem:0 tez nie mam na nic ochoty. siedzimy w domu. wczoraj rozpoczęłam proces odstawiania od piersi. pierwsza noc za nami był płacz, ale daliśmy radę. natomiast moje piersi chyba zaraz pękną . ciekawe jak długo nam zajmie to odzwyczajanie sie od cyca

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Ja uważam że najlepsze dla dziecka i dla mamy to park "Łazienki"
                          Klaudiazielinska305

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            No cóż... Dla mnie to głupota. Zastanawiam się kto z tej dwójki jest głupszy: ona- bo mu pozwala, czy on - bo sobie pozwala. Przyjemność przyjemnościami, ja osobiście też zawsze wolałam bez gumek, ale są innego rodzaju zabezpieczenia. A co do okresu, to jak karmi piersią to może nie mieć. Ja jak przestałam karmić Misie piersią to zanim dostałam @ minął ponad miesiąc i w tym czasie brzuch mi wyskoczył jak w ciąży (sama robiłam test, bo się przestraszyłam).

                            Słoneczko ja też strasznie się nudze. DO tego jestem jakaś przybita. Siedze w dresie w domu i najchętniej położyłabym się do łóżka i oglądała TV cały dzień. Mysza też dziś więcej śpi. Teraz rodzice zabrali ją na zakupy, a ja w tym czasie będę robić jej ciastka kokosowe http://www.edziecko.pl/jedzenie/2,79..._PRZEPISY.html Wiem, że są dla dzieci powyżej roku, ale ona i tak już wszystko je. A jak dostanie troszkę ciastek to jej się nic nie stanie
                            ur. 16.05.2009
                            3590 g
                            56 cm

                            Moje Największe Szczęście





                            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              ona go nie karmi piersia bo nie mozechlopak jest chorowity jak sie urodzil zarazil sie gronkowcem zlocistym( o ile dobrze pamietam) i przestala karmic bo miala go wlasnie w mleku teraz musi jesc specjalne z apteki a jej facet to pamietam kolezanka mi mowila ze on byl na nie z gumkami bo to nie fajne tabelki tez mu sie nie podobaly (tylko nie wiem czemu ) oj brak slow na nich biedna babci wejdzie przez nich do grobu tym bardziej ze sie nie dogaduja

                              ja tez mam dola moj spowodowany standardowo pracaa i tym ze juz bym chciala zaczac studia ale nie moge.
                              A Michasia niech je ciastka jesli nic jej po nich nie bedzie ja chyba jutro Oliwi zrobie kisiel




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                Bardziej ja mam ochotę na coś słodkiego

                                Słoneczko o pracy to już nawet nie myśle. A chciałabym taką na pół etatu. Jak bym miała taką prace to załatwiłabym żłobek dla Małej. Wiem, że na żłobek czeka się gdzieś koło roku, ale kto będzie brał moje podanie pod uwagę skoro ja nie mam pracy?

                                A dzisiaj jest Misterium. Byłyście kiedyś? Ja byłam dawno temu i jak Misia będzie starsza to pójdziemy razem.
                                ur. 16.05.2009
                                3590 g
                                56 cm

                                Moje Największe Szczęście





                                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X