Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Dorotka, sukieneczki to najmniejszy problem, bo to i tak przechodnie, więc nie kupowałam, ale gorzej, że dla chłopaka nie mamy imienia No ale najważniejsze zdrowie dzidziusia... no i ciężko odliczać godziny, bo nie wiadomo kiedy to się stanie... Może być jutro a może za 2 tyg Trzeba czekać na rozwój akcji

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      witaj dorsov
      ja juz po spacerku, mlody tak sie "najadl" swiezego powietrza ze jak juz dotarlismy do domu to byl tak zmeczony ze nawet jesc nie chcial, wiec teraz sobie smacznie spi a ja zjadam bulke na obiad..nie chce mi sie wogole dla siebie samej robic normalnego jedzenia

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Jasne, że najważniejsze żeby maluszek był zdrowy. Oj, jak ja Ci zazdroszczę Pierwsze 4-5 mies. mi szybciutko minęło, bo pracowałam, a teraz... każdy dzień się ciągnie i ciągnie. Teoretycznie powinnam zająć się w końcu pisaniem pracy mgr, ale im mam więcej wolnego czasu, tym mniej rzeczy mi się chce robić. Kiedyś, jak łączyłam pracę, uczelnię i dom, to wszystko było ok, a teraz jakaś rozlazła się zrobiłam... Ola, to jak coś będzie się zaczynać, koniecznie daj nam znać. Będziemy razem z Tobą przeć


        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          My siedzimy w domu, bo znalazłam białka w lodówce i postanowiłam zrobić bezy Właśnie zajrzałam do naszych szalonych ząbków i jedynka wreszcie wyszła już cała, drugiej jeszcze kawałek został, a lewa dwójka powoli się przebija. A Misia wszystko gryzie, ślini się potwornie... A teraz nam się zebrało na wariacje i Michasia biega po domu i mnie zaczepia, potem ucieka... A i pies przy nas dostał głupawki

          A może wieczorem napisze Wam jakie moje dziecko jest "odważne" i jak wczoraj ryczała gdy byłyśmy u jej kuzynek.
          Uciekam, bo mi zaraz ręke ten mój głupol wyrwie
          ur. 16.05.2009
          3590 g
          56 cm

          Moje Największe Szczęście





          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Dorsov, a skad ty jestes dokladniej?bo zapomnialam sie zapytac

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              A mi tak szczerze mówiąc to nie dłużył się ten czas ciąży, pomimo iż szybko poszłam na zwolnienie... nie wiem, ale jakoś zawsze coś do zrobienia, a jak nie to necik lub coś fajnego w tv się znalazło... i jakoś tak leciał czas od dnia do dnia i od tygodnia do tygodnia... a im dalej tym szybciej mi leciał... a ostatni miesiąc to już galopem...

              Kasia - pogoda super na spacerek. Ja też trochę wyszłam z domu. Po tej zimie, to taka pogoda to coś pięknego

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                a mi sie ostatni miesiac straasznie dluzyl, zwlaszcza juz po terminie :/ Adasiowi sie nie spieszylo i mnie jeszcze tydzien wymeczyl w te upaly zeszloroczne
                zycze ci zeby Justynka juz jutro wyskoczyla

                a pogoda rzeczywiscie fajna jest, wzielam Adasia po raz pierwszy dzisiaj na plac zabaw na hustawke, ale mial radoche hehe biedny tylko nic innego nie mog robic bo chodzic jeszcze nie umie, wiec potem siedzac u mnie na kolanach wolal i zaczepial dzieci przechodzace obok hehe

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Kasiu, ja teraz mieszkam na Bielanach, ale wcześniej 14 lat mieszkałam w śródmieściu, a później przez 12 lat na Grochowie. Także nie zazdroszczę Wam, dziewczynom, ze śródmieścia. Niby jest kilka parków, ale żeby dojść do któregoś trzeba pokonać z maluszkiem średnio przyjemną trasę.
                  Ola, a zdradź tajemnicę - dużo przytyłaś? Ja mam już 10 kg do przodu i prawie 100 cm w pasie, ale o dziwo jakoś tego tak strasznie nie widać. Wszyscy mówią, że jak na 6 mies., to mam mały brzuszek


                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    powiem Ci ze ja lubie mieszkac w srodmiesciu, wiem ze w innych dzielnicach jest po kilka placy zabaw na kazdym osiedlu i duzo zieleni, ale tutaj w sumie nie narzekam, mam blisko do parku krasinskich i do saskiego. a ogolnie lubie sobie chodzic ulicami gdzie cos sie dzieje kiedys wzielam wozek do mamy na bemowo i poszlam tam na spacer to po 10min myslalam ze umre z nudow

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Wszystko kwestia przyzwyczajenia. Ja kiedyś nie wyobrażałam sobie mieszkania gdziekolwiek poza centrum, teraz już chyba nie potrafiłabym mieszkać w śródmieściu. Mieszkałam na Marszałkowskiej róg Hożej, więc miałam dość atrakcyjnie, bo oprócz samochodów i komunikacji miejskiej, co kilka minut z Hożej wyjeżdżały karetki na sygnale... A teraz ... cisza, spokój, ogrodki działkowe za oknem


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        hej dziewczyny !!!!
                        dawno nie zagladalam,ale jakos czasu brak.... na weekend szkola była wiec mnie nie było w stolycy hehehehe,potem szkoda mi czasu było na neta bo taka ladna pogoda.... troche musialam sie zabrac za porzadki w notatkach bo mam kupe nauki i roboty na studia wiec po swietach zabieram się za nauke

                        a ja dzis miałam miłe spotkanie z Olą wpadła do mnie na rembertów na kawke,normlanie chyle czoło ze z tym brzuchem sie odwarzyła na wycieczkę do mnie,ja nadal totalny matrix mam jesli chodzi o topografie stolicy,mam nadzieje ze sie w koncu tu odnajde heheheheheh

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          czesc olcia, my sie jeszcze nie znamy
                          wpadlam tylko powiedziec ze koncze sie pakowac i wroce dopiero po swietach

                          zycze wam wesolych i spokojnych swiat

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            OLCIA TO ODWAZNA Z TYM BRZUCHEM I AZ DO REMBERTOWA! NIEŹLE.
                            dZISIAJ JEST STRASZNIE GORACO, ZE WRACAŁAM W KRÓTKIM RĘKAWKU. A TERAZ GŁOWA MNIE OKROPNIE BOLI, BĘDZIE PADAC.
                            DZISIAJ PIERWSZA NOC PRZESPANA W CAŁOŚCI, BEZ POBUDEK ;D DOCZEKAŁAM SIĘ

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              kaasia witaj

                              ja tez sie musze pakowac ale nie mam ani sily ani weny hahahah,a musze zabrac pol domu bo ja na miesiac jade do nysy,bo od wtorku te praktyki w poprawczaku wrrrrrrrrrr.................

                              ira no ola to niezly kamikadze hehehehe,ale z drugiej strony to jak sie dobrze czuje i ma sile to czemu nie,w kazdym razie ja jej nie namawialam na wojaze po stolycy
                              ola,gdzie ty....pisz nam co u lekarza,no chyba ze już na porodówce jestyes

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                hehe, no właśnie.może juz rodzi
                                ja tez do końca ciąży biegałam, tak mi było dobrze

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X