Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    uff to dobrze i odpowiedziałam a na fb już Cię szukam

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Swego czasu były konkursy na stronie Lovi odnośnie laktatorów elektrycznych, pamiętam że sporo dziewczyn wygrało.
      Również słyszałam same pozytywne opinie na jego temat, tylko trochę drogi, ale czasami można znaleźć w okazyjnej cenie na olx czy allegro, bo z konkursem, to niestety jak potrzeba na już....

      Co do maluszka, to każdy dzień jest ważny i z każdym dniem będzie coraz lepiej, jeśli mama będzie silna to i maleństwo tej siły nabierze

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        nio Lovi czest organizuje konkursy - ja tylko dalam tak link mozna sprobowac bo wiadomo przy dziecku kazdy grosz sie liczy, moja kuzynka co urodzila Karola (pisalam Wam o tym naszym wczesniaku) wyygrala u hafiji wowczas napisala od serca tak poprostu - i się udało, w domku scagala Małemu mleko ręcznym i tez zawoziła Karol potem załapał pierś jak miał 3 miesiące , tańszy jest z canpola moja siostra miala i tez sobie chwalila i znacznie tanszy niz lovi,

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          na dłuższą metę to polecam elektryczny, w niektórych szpitalach jest moźliwosć wypoźyczenia, warto o to zapytać w szpitalu

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Lara jaka ulga e jest lepiej normalnie aż łezka mi się zakręciła, nie wiem ostatnio coś bardzo wrażliwa jestem, ale jak się też ma małe dziecko to zmienia się postrzeganie cudzej krzywdy.

            Teresa ten powrót do rzeczywistości po urlopie zawsze boli i też tego nie lubię, ale fajnie że dzieci mogły pobyć z tatą
            A wracając jeszcze do postów to rozważałam napisanie jakieś reklamacji do Redakcji, bo uważam że w ten sposób robi z nas idiotki, pojawia się na tydzień, wypisuje bzdury, zgarnia nagrodę i znika, czy to jest fanka forum??? Jestem ciekawa wyników.

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Lara- ja dobrze słyszeć pomyślne wieści!!! choć sie nie znamy, to bardzo się cieszę, że z siostra i jej maleństwem lepiej. Niech maleństwo zdrowo rośnie na mamusi mleczku Z laktatorów polecam właśnie elektryczny z Canopol, dużo już ze mna przeszedł i wciąż jak nowy,taki sama mam i jestem zadowolona. Szybko ściąga, ma regulowane siły ssania.

              Teresa- wspaniale, że odpoczęłaś. Nie ma to jak choć na troszkę oderwać się od codziennych spraw Akumulatory naładowane

              Pradip- a powiedz mi ile śp maluch godzin w nocy? też nie może spać? o której zasypia? i o której ma ostatni drzemkę?

              Justyna- przykłąd Karolka pokazuje, że można wszystko jest możliwe to się chyba relaktacja nazywa

              A propo fanek forum- ja jakas pechowa jestem, do dziś mi nie dotarł prezent, 6 tydz mi idzie i dojść nie może coś. Wracając do tematu, to przykro troszkę, jak osoba zgarnia nagrodę i znika w siną dal.

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Mnie co prawda dawno też nie było, ale widząc takie zamieszanie jakie panowało jakiś czas temu nie chciało mi się tutaj nic pisać.
                Myślę, ze redakcja powinna zmienić regulamin, nagroda dla uczestnika raz w miesiącu lub wygrana za udział w miesięcznej dyskusji na forum

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                  Mnie co prawda dawno też nie było, ale widząc takie zamieszanie jakie panowało jakiś czas temu nie chciało mi się tutaj nic pisać.
                  Myślę, ze redakcja powinna zmienić regulamin, nagroda dla uczestnika raz w miesiącu lub wygrana za udział w miesięcznej dyskusji na forum
                  dobry pomysł

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Pomysł może być dużo, losowanie użytkownika miesiąca czy posta który wybitnie przypadł redakcji do gustu, ale to już nie zależy odemnie.

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                      Pomysł może być dużo, losowanie użytkownika miesiąca czy posta który wybitnie przypadł redakcji do gustu, ale to już nie zależy odemnie.
                      z tymi postami i ich ocenianie był już wątek i Redakcja nie chciała tego tak rozwiązywać z tego co pamiętam - do tej pory w moim odczuciu był to fajny konkurs i uczciwy, teraz ma co do niego wątpliwości ale o tym już pisałam i nie będę sie powtarzać

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Przyznam, ze kiedyś też byłam na forum gdzie przyznawano nagrody, i przez to zamiast normalnej komunikacji powstawała zawiść miedzy dziewczynami, a w ubiegłym tygodniu ktoś wygrał?

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                          Przyznam, ze kiedyś też byłam na forum gdzie przyznawano nagrody, i przez to zamiast normalnej komunikacji powstawała zawiść miedzy dziewczynami, a w ubiegłym tygodniu ktoś wygrał?
                          Anis Redakcja nie podała wyników z ostatnich dwóch tyd. wstecz, dopóki nie pojawiła sie pewna osoba tutaj była fajnie i ja nie odczuła aby była jakas zawiść miedzy dziewczynami, zważając iz Dziewczyny bardzo sie zzyły z sobą, pojawiła się pewna osoba i narobiła zamieszania w moim odczuciu, nie raz Dziewczyny zostały przez nią obrażone ;/ i zrobiło się niefajnie ...

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Ja w ubiegłym roku pisałam częściej, pamiętam również ciebie.
                            Potem już tylko zerkałam, nie zawsze pisząc, wszystko zależy od czasu jakim dysponujesz;/
                            Redakcja może się wkurzyła i przestała przyznawać nagrody ;D do czasu ustabilizowania sytuacji na forum

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              ja Ciebie oczywiście też pamiętam, nie nie wydaje mi się bo zła akcja na forum z tego co kojarze rozpoczęła się z poczatkiem kwietnia - w pierwszym tyg. z tego co doczytałysmy z wypowiedzi Redakcji była interwencja Redakcji skierowana bezpośrednio do tej osoby, w next tyd. ta osoba wygrała i od tego momentu nie było wyników ale myśle ze sie pojawią w przyszłości - jest tez poczatek miesiaca nowego - Redakcja ma do ogarnięcia kilka konkursów więc poczekamy zobaczymy

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Anis wprowadziłam Cię w błąd po wygranej tej osoby wygrała Marzena jeszcze drewnianą straż pożarną i od tego mementu nie było wyników - teraz sie wszystko zgadza

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X