Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    nie jestem łowca - na fb łowcy okazji Dziewczyny prezentują swoje nagrody to co po nie które maja dopiero szczescie i jakie nagrody wygrywaja, a w kampani le petit marselie duzo duzo osób sie dostał z tego co kojarze, w kwestii czasu na frum jestem rano jak Zosiek spi, potem jak ma drzemke popołudniowa - wowczas albo pisze tutaj, albo odpisuje mezowi na meile klientow, licze mu zamowienia, wysylam zamowienia na płyty wiec ten czas gdy Zosia spi pracuje troszku dla niego,wieczorkiem jesli jestem to jak Zosia spi, bo gdy ona jest w ruchu nie am za duzych sans by popisac bo ona tez chce, oowizki typowo domowe wykonuje z Zosiakiem bo ona to lubi, wieszamy pranie razem, skladamy razem bawiac sie przy tym w np. parowanie do par skarpetek, jak ja tez musle o Lara i jej siostrze, Marzena z tego co wyczytałam na fb jej bloga sa w domku z Małą i mam nadzieje ze u nich lepiej i e z synkiem juz tego dobrze bo z tego co czytalam to sie zarazil,u nas dzis maz na dzialce znow - mj pracoholik, potem byłam z Młoda nazakupach jakis bo lodowka pusta sie stala a teraz czas isc spac - dobrej nocy dziewczyny

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      witajcie
      Gdzie słonko ja się pytam? dziś do rodziców moich jedziemy z Olą. Mąż znów pracuje...ehh.

      Justynka jesteś wspaniałą organizatorką czasu

      Pradip na działce impreza bardzo dobry pomysł Życzę słonecznej bajecznej pogodny.

      też mam nadzieję, że u dziewczyn i ich rodzin wszystko jest w porządku i ta seria choroba pójdzie sobie w siną dal

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Z tymi łowcami masz rację, kiedyś czytałam o dziewczynach co potrafią wygrać foteliki dla dzieci czy inne fajne rzeczy
        ja się śmieje, że wygrałam od życia męża i córcię

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Witam Was - Patrycja słonko zawedrowało do nas , Wam zycze rowiez słonko milego my idziemy na spacer kolejny

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            U nas też piękne słoneczko, wiec już Patrycja wiesz gdzie jest

            Co do konkursów to tyle tego w sieci jest, że jak ktoś ma czas to mógłby tylko grać i praktycznie nic dla dziecka nie kupować, no jeszcze zakładająć że miełaby trochę szczęście. Kiedyś nie wiedziłąm że tyle fajnych rzeczy jest w internecie, bo jak byłam w ciąży to mogłabym trochę nad tym posiedzieć i powygrywać coś dla maluszka, a terz to na to czasu nie mam za bardzo.

            Justyna u nas też jest tak że jak mała nie śpi to albo przychodzi do komputera i też chce pisać albo odciąga mnie za rękę od niego do innej zabawy.
            Jak możesz to podaj link na FB do Marzeny bloga.

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              jejku o najważniejszym zapomniałam, dziewczyny POMOCY! Teściowa za tydzień ma urodziny i musze jej sprawić jakiś oryginalny umowoniek, cos podpowiecie?? Lubi czytać książki, ale dostała od nas na świeta więc teraz odpada i generalnie to wszystko ma, ciężki przypadek co? ale liczę na Was

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Właśnie córkę na spacer z dziadkami wyekspediowałam i mam chwilę wolnego Słonko znalazło się też u dziadków

                Prezent dla teściowej? Hm? Ja swojej szczerze mówiąc to kupiłabym bilet na jakąś Grenlandię w jedną stronę oczywiście, ale myslę, że tu taki prezent nie wchodzi w grę Jak wszytsko ma to może zafundujcie jej jakieś zabiegi, masaż czekoladą czy coś w tym typu w spa?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                  jejku o najważniejszym zapomniałam, dziewczyny POMOCY! Teściowa za tydzień ma urodziny i musze jej sprawić jakiś oryginalny umowoniek, cos podpowiecie?? Lubi czytać książki, ale dostała od nas na świeta więc teraz odpada i generalnie to wszystko ma, ciężki przypadek co? ale liczę na Was
                  Oj to ciężka sprawa, może jakiś fajny album są fajne albumy drewniane szkatułki,poza tym wyglądają świetnie jako dekoracja

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Justyna a dla mnie i tak albo jesteś super szczęściarą albo super zaradną osobą więc tak czy inaczej brawo
                    A i zapominałam Ci wcześniej napisać że do mnie przyszło pudełko z Le Petit ale nie miałam jeszcze czasu ogarnąć co teraz muszę za to zrobić. Co Ty dostałaś?

                    Perpetua liczę że Twoje życzenie o bajeczną pogodę się spełni :*

                    Anis pięknie powiedziane z tą wygraną od życia mi szał konkursowy już przechodzi. Jak mi dziewczyny pokazały ile tego jest to załapałam się do testowania laktatora i mleka a jak się wkręciłam to nigdzie na nic się nie załapuję więc zapał minął

                    Jjmka z prezentem nie wiem co Ci doradzić ale moja mama ucieszyłaby się z fajnego zabiegu czy masażu

                    Poradzie mi bo mam problem Młody coraz gorzej mi śpi... Wstaje coraz wcześniej i pomimo że humor ma dobry to widać że wstaje zmęczony. Po około 2 godzinach kładę go na drzemkę i zaczyna się godzinne usypianie dla 20 minut snu. Drugi raz kładę go koło 14 i tu śpi 45 minut i zazwyczaj choć nie zawsze udaje mi się go jeszcze na około 30 minut ululać. Nie wiem co mu przeszkadza w spaniu bo ani głód ani hałas ani pielucha. Widać że chce spać bo oczka ma jak szparki, mruczy, trze uszka ale jak nie zasypia natychmiast to zaczyna gadać i kopać a jak nie reaguje to się złości :/ Jak mogę mu pomóc?

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      witam Was u nas pogoda brr oczywscie sie popsuła - i juz deszcz a miałysmy z Zochą tyle planów, my wczoraj spedzilismy dzien na polku - rano spacer po Wieliczce, potem po naszych okolicach, potem obiad w formie grila, spanko Zosi, pojechalismy do moich rodzicow bo obchodzili rocznice slubu, maz wieczorem wybył gdzies a my sie bawilysmy - , jjmka ztym voucherem to fajny pomysł jak podpowiadały Ci Dziewczyny, a moze zrób coś z Mają - np. obrazek - tutaj inspiracja http://kantorek-katjuszki.blogspot.c...-dla-taty.html (wprawdzie jest to obraz robiony dla taty - ale dla babci mozesz wyciąć kwiaty, albo cos w tym stylu, farbki do malowania palcami i zabawa - wiem wiem moze byc to głupia propozycja ale np. ja bym sie bardzi czegos takiego ucieszyła - moi rodzice dostali takie obraz robone przez Zosie i wiszą w domku), pradip pewno powoli Synek bedzie rezygnowac z drzemki tej rannej - takie jest moje odczucie, a probowalas go kłasc raz w ciągu dnia, dało to jakis efekt czy nie bardzo? a na nocne usypianie jak usypia ładnie czy z problemami?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        O rany jaki świetny pomysł, również świetnym pomysłem było by odbicie małej rączki czy stópki
                        Chyba sama się skuszę na taki pomysł rewelacja i może być elementem dekoracji pokoju czy kuchni

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          obudzilam sie wlasnie z Zosią bo jeszcze przysnęłam jak mąż wyszedł i jjmka uswiadmilam sobie ze ze podałam Ci lnka do fb Marzeny https://www.facebook.com/recenzjeporady?fref=ts, Lara się nie odzywa martwie sie - mam nadzieje ze wszystko dobrze i ze sie odezwie do nas ... milego zycze Wam

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                            pradip pewno powoli Synek bedzie rezygnowac z drzemki tej rannej - takie jest moje odczucie, a probowalas go kłasc raz w ciągu dnia, dało to jakis efekt czy nie bardzo? a na nocne usypianie jak usypia ładnie czy z problemami?
                            Próbowałam z jedną drzemką ale on z dwoma jest zmęczony a z jedną to już w ogóle masakra wygląda jakby on właśnie teraz potrzebował więcej sny ale nie potrafi się wyciszyć no i budzi mi ię z zegarkiem w ręku???

                            U nas też wczoraj grill bo znajomi wpadli ot tak z wałówką a dziś brzydka pogoda oby w niedzielę było ładnie bo mamy komunię

                            Lara kciuki dalej zaciśnięte i czekamy na dobre wieści :*

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Ta ramka bardzo urocza też mi się bardzo podoba ten pomysł.

                              pradip-widzę, że mały po wstaniu szybko idzie na poranną drzemkę, bo jak piszesz jest śpiący. To może powinien dłużej spać? Moja ma też fazę, że budzi się raniutko i widać, że jest ewidentnie śpiąca, wiec ją myk i usypiam znów, bo inaczej cały dzień marudny. Daję jej cyca i zasypia znów. I jak wstaje po tym "dospaniu', to zupełnie inne dziecko. Może u Ciebie też zadziała? Bo wydaje mi się, że dzieci niektóre, jak są śpiące bardzo i przemęczone tym niedospaniem, to paradoksalnie trudniej im zasnąć.

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Nawet nie wiedziałam, że marzena ma bloga.
                                i też cały czas trzymam kciuki, że u siostry Lary i malucha wszystko dobrze.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X