Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    Witam Dziewczyny, Lara u nas tez deszczowo i pochmurnie, u nas dziś najważniejszy Dzień roku więc mimo deszczu uśmiech na twarzy jest
    A to dzisiaj urodzinki Zosi ? WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ZOSI MOC BUZIAKÓW I PRZYTULASKÓW
    Mimo brzydkiej pogody też się nie smucę Deszcz był potrzebny po tych upałach a tu znowu zapowiadają takie upały

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Witajcie
      Justynka- jak imieniny? dla Zosi wszystkiego najnajlepszego! zdrówka, beztroski, radości i zawsze usmiechniętej minki
      Witajcie

      Lara- jesteś dla mnie mistrzem przetworów a ta cukinia mnie zaintrygowała, jeśli będziesz miała chwilkę to bardzo cię prosze o jakiś przepis co w jakiś proporcjach. Będę bardzo wdzięczna:P

      Pradip- i tak gratuluje wygranej dziwne jest to, że większość organizatorów nie che nipu czy pesel a tu nagle ktoś wyskakuje i chce takie dane (i to przy niewielkiej nagrodzie). Ale fakt, że ręczniki u nas idą jak woda. i kupiłaś coś sobie za ten ostatni kupon?

      A my wczoraj wróciliśmy znad wody. choć pogoda kiepska była i tak spędzilismy bardzo miło czas ze znajomymi, co maja dziecko wt ym samym wieku co nasza córa.

      też dziś pada, ale moze warzywka troszkę ożyją. Mąż mi lata w skowronkach, bo samochód kupujemy nowy, a wiadomo chłopcy samochodami bawic się lubią:P:P

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        już piszę
        5 kg cukinii
        1 kg cukru
        4 galaretki np pomarańczowe lub agrestowe
        5 łyżeczek kwasku cytrynowego
        1 olejek pomarańczowy (ja nie dodaję )
        Cukinię obrać usunąć gniazda nasienne Połowę pokroić na małe kawałki a połowe zetrzeć na tarce Smażyć aż zgęstnieje Dodać galaretki ,cukier ,kwasek i smażyć jeszcze ok 30 min Gorące nakładać do słoików
        I właśnie nie pisze czy się pasteryzuje a sama nie pamiętam ale raczej nie ze względu na galaretki
        Patrycja - takie kupno to wiadomo jaki to człowiek podekscytowany Szczególnie faceci

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
          Witam poniedziałkowo
          Jak tam po weekendzie ? My odwiedziliśmy babcie ,dzieci się wybawiły Teraz jeszcze śpią Ja w podróży samochodem zaczęłam czytać książkę i teraz chyba się nie oderwę
          Dziś brzydka pogoda ,czeka nas siedzenie w domu a miałam iść do koleżanki
          My byliśmy na działce i obiedliśmy się pysznego ciacha bo ciocia miała urodziny a piecze najlepiej z całej rodziny ale mi sie zrymowało
          Co czytasz?
          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          Witam Dziewczyny, Lara u nas tez deszczowo i pochmurnie, u nas dziś najważniejszy Dzień roku więc mimo deszczu uśmiech na twarzy jest
          Soto lat sto lat niech żyje Zosia nam ))) wszystkiego naj naj od ciotki i Kubulca
          Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
          Pradip- i tak gratuluje wygranej dziwne jest to, że większość organizatorów nie che nipu czy pesel a tu nagle ktoś wyskakuje i chce takie dane (i to przy niewielkiej nagrodzie). Ale fakt, że ręczniki u nas idą jak woda. i kupiłaś coś sobie za ten ostatni kupon?

          A my wczoraj wróciliśmy znad wody. choć pogoda kiepska była i tak spędzilismy bardzo miło czas ze znajomymi, co maja dziecko wt ym samym wieku co nasza córa.

          też dziś pada, ale moze warzywka troszkę ożyją. Mąż mi lata w skowronkach, bo samochód kupujemy nowy, a wiadomo chłopcy samochodami bawic się lubią:P:P
          Dziwnę ale myślę że wysyłali automatycznie wiadomość a w konkursie były do wygrania też aparaty z tym że żeby ten podatek odprowadzić w ogóle nie potrzeba ani peselu ani nipu tylko organizatorzy na łatwiznę idą :/
          Zamówiłam sobie wczoraj buciory bo tych bluzek które chciałam nie dostałam rozmiaru
          Super że dzieciaczki sie wybawiły.
          Deszcz faktycznie potrzebny ale ja chce słonko...

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            pradip -pyszności pojadłaś ja mam bzika na punkcie pieczenia Piekłabym codziennie gdybym mogła ale piekarnik nie ten no i składników trzeba zawsze mieć Chociaż teraz w sezonie to łatwiej coś zrobić a Czytam Camilla Lackberg Księżniczka z lodu (saga więc kolejne części też poczytam)
            racja co do pogody Popadało to mogłoby wyjść słońce teraz

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Dziewczyny gorąco dziekuję w imieniu Zosia za życzenia ja nie wierze ze mam taką dużą Panne w domku moje dziecie padło i spi już dłuża chwilkę, Patrycja na imieninach posiedzielismy posmialismy sie i zleciało miło, wczoraj odpoczywalismy i lenilismy sie przyznaje sie , Patrycja co kupujecie bo moj B. tez cos o autku mowi bo nasze cos szwankuje ;/ ale chyba na zmiane sie narazie nie zdecydujemy bo dom wazniejszy, Lara dziekujemy za przepis jak bede miec duzo cukini tomoze sie pokusze o zrobienie, u nas tez deszcz i rzeczywiscie potrzebny on jest ale tak dziwnie bez słonka i Zosia tez caly czas ciagla na polko a tylko bylysmy na chwilke bo zimo

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Justyna - tak jak ten czas leci Już duża panna z Zosi A przepis polecam i bez obaw bo wiem jak to brzmi że z cukini ale Smak jest inny bo to zależy jaki smak galaretki wybierzemy nawet jak galaretka ananasowa będzie to dżem wyjdzie niczym ananasowy
                Moje dzieci już kałuże zaliczyły Nie dość że w kaloszach były to i tak brudne do domu wróciły

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Witajcie

                  Lara-właśnie wysłałam męza po cukinię, będę kucharzyć, dziękuję za przepis, coś czuję że zrobi furorę

                  Justynka- mąż nabył Forda Maverick-auto już sie prosiło o zmianę na nowsze. Jak Zosia po urodzinkach?

                  Pradip- Uwielbiam jeść ciasta, piec już mniej

                  w ogóle to moje dziecko śpi jeszcze i aż poleciałam patrzeć czy oddycha dziś czeka nas dzień zakupów, mąż się za głowie złapie, tyle tego jest, bo jak już coś się kończy to hurtem

                  MIŁEGO DNIA!

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    witam u nas deszczowo i zimno ;/ Zosi pogoda znow sie nie podoba przyzwyczaiła sie ze wiekszosc dnia sodza na polku, ja dzis chyba bede piekla muffinki z borowka bo za mna chodza, wczoraj zebrałam ogórki i dziś będe kusić , Zosia dobrze po urodzinach czesciowo prezenciki dostala i oczywiście zachwycona - do tej godzinki teraz była lektura nowych ksiązeczek i wierszyków bo to dla niej najwazniejsze prezenty, urodzinki dla najbliższych wyprawimy w niedziele tylko oby pogoda była bo będzie zonk, Patrycja u nas tez zawsze zakupy hurtowe - tutaj kupuje tylko co potrzebne mi a tak to na większe zakupy jade raz na tydzien, półtorej choć nie wiem czy to moje wrazenie ze kupuje nie wiele a tak ida duże pieniądźe na żywność - wszystko jest drogie i coraz droższe albo to moje wrażenie ;/ a teraz jak takie lato będzie to warzywa zimą wogóle będą w super cenach ;/

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                      Pradip- Uwielbiam jeść ciasta, piec już mniej
                      A ja bardzo lubię piec ale jeść jeszcze bardziej lubi jak ktoś upiecze
                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                      witam u nas deszczowo i zimno ;/ Zosi pogoda znow sie nie podoba przyzwyczaiła sie ze wiekszosc dnia sodza na polku, ja dzis chyba bede piekla muffinki z borowka bo za mna chodza, wczoraj zebrałam ogórki i dziś będe kusić , Zosia dobrze po urodzinach czesciowo prezenciki dostala i oczywiście zachwycona - do tej godzinki teraz była lektura nowych ksiązeczek i wierszyków bo to dla niej najwazniejsze prezenty, urodzinki dla najbliższych wyprawimy w niedziele tylko oby pogoda była bo będzie zonk, Patrycja u nas tez zawsze zakupy hurtowe - tutaj kupuje tylko co potrzebne mi a tak to na większe zakupy jade raz na tydzien, półtorej choć nie wiem czy to moje wrazenie ze kupuje nie wiele a tak ida duże pieniądźe na żywność - wszystko jest drogie i coraz droższe albo to moje wrażenie ;/ a teraz jak takie lato będzie to warzywa zimą wogóle będą w super cenach ;/
                      A co Zosia już dostałą?
                      No niestety tak się porobiło że wychodzi sie ze sklepu z małą torebeczką i pustym portfelem :/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        pradip Zosia dostała książki do czytania i duzo kolorowanek z naklajkami bo to hit u nas ostatnio , sukienke i bluzeczke - jak tylko ją dostała i rozpakowała to stwierdziła iż baba szyc czytaj babcia musi cos w niej przeszyć by pasowała , dostała też komplet warzyw do krojenia i też fajnie sie nim bawi, ksiązeczke filcową taką do aktywnej zabawy, jakieś pieniążki dostała też od dziadków tzn. moich tesciow

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Justynko jeszcze ja troszkę spóźnione życzonka pragnę złozyć twojej Zosieńce aby była zawsze zdrową, uśmiechniętą i szczęśliwą dziewczynką

                          niestety wyjazd nad morze nam nie wyszedł, odwołaliśmy jedank rezerwację i to był dobry wybór. Byliśmy tylko w niedzielę nad morzem, tak na 1 dzień wyskoczyliśmy, Majka była zachwycona resztę dni spędziliśmy u teściów, teraz jesteśmy w domu ale zaraz jedziemy do mojej mamy szybko te dni urlopowe mijają

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            jjmka -oj lecą te dni ,za dwa tygodnie przyjeżdza moja siostra z siostrzeńcem i też jak sobie pomyślę jak to minie szybko ,te wakacje Cały czas coś ...
                            ale przynajmniej nudy nie ma
                            Justyna - to Zosia teraz się zabawi nowymi prezentami
                            Patrycja - jak masz dużo cukini wypróbuj też z agrestową galaretką lub kiwi też tak dla odmiany smaku
                            a co do zakupów Nie dość ostatnio byliśmy na dużych zakupach ja wciąż chodzę tu po sklepach bo wciąż czegoś brakuje :/ i kasa leci

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Asiu dziękuje za zycznia urlopujcie sie i korzystajcie z wspolnie spedzonego czasu , Asiu powiedz mi jeszcze bylas z Maja moze na bilansie dwulatka?? bo mi narazie nie po drodze do przychodni i nie ma naszej lekarki i nie wiem czy to obowiazkowe czy mozna to trche odroczyc w czasie??

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Moja Laura bilans ominęła Wtedy chyba coś chorowały później zapomniałam,
                                to w końcu jak zadzwoniłam się umówić to powiedziała przy rejestracji że lepiej odpuścić bo to już nie będzie bilans 2 latka już parę mies po 2 latach
                                Więc pewnie najlepiej jakbyś się umówiła kiedy już lekarka będzie
                                Zresztą ja myślałam że to z przychodni dzwonią a tu samemu trzeba się umawiać
                                Mąż zamówił dziś rzeczy które będą mu potrzebne bo sam będzie sufity u nas robił po pracy Gość mu powiedział 6 tyś a za 1,5 chyba to zapłacił za te rzeczy i będzie robił sam Zawsze to jakaś oszczędność Pomoże mu taki znajomy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X