Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Patrycja ale ta Twoja teściowa to ....... no tak się nie robi, co za człowiek

    Dominika to widzę że synek szybko się adaptuje w tym żłobku, jak już go zostawiałaś samego to super. Ja Majkę dopiero po 3 dniu zostawiłam na chyba 2 godzinki, potem chyba na 5 i od następnego tygodnia już normalnie chodziła na 9 godzin. Na początku też tylko koło cioci się kręciła, najlepiej na kolanach i broń boże żeby jakieś inne dziecko ciocia też chciała wziąć na kolana. A teraz to wariuje już na maxa, wczoraj po nią pojechałam a ona cała mokra, juz myślałam że gorączke ma i jest taka rozgrzana a ona tak wariowała bo ciocie wyjęły zjeżdzalnię a ona to uwielbia.

    Justyna jedziemy do takiego ośrodka bardziej rekreacyjnego, jak pogoda będzie ładna to planujemy jakieś rowerki wode czy kajaki, ale tak w ogóle to najważniejsze żeby się spotkać i poplotkować

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      u nas za oknem słońce, jeszcze chwila i wyskakujemy na spacer co do butów to się okazuje ze i nas czeka wyprawa po nowe buciki;( ale nie tyle wizytowe tylko na rezerwę
      A moja reklamacja nieuznana;/ wiec chyba wiecej nie wybiorę sie do CCC dziury w podeszwach i nie uznali wady;/

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Dzień Dobry
        Zacznę od życzeń dla Dominiki Dużo szczęścia na nowej drodze życia, powodzenia i wytrwałości w małżeństwie :* I oczywiście dużo zdrówka dla synka
        Remont na pewno pójdzie szybko i sprawnie ja też robię prawie wszystko w domu sama, bo jak proszę męża to muszę odczekać swoje ustawowe pół roku zanim on to zrobi
        A poza tym na nogach jestem od 6 rano bo tak postanowiło obudzić się moje dziecko, które swoją drogą coraz częściej śpi z nami co mnie przeraża. Macie jakieś sprawdzone sposoby na to aby odzwyczaić dziecko od spania w łóżku rodziców????

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Dominika Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia A synkow zdrowia życzę Takie są te początki ale będzie coraz lepiej
          Joanna synek to szybko przeszedł a córka to róznie bywa zbytni była przezwyczajona do spania z nami i do tej pory z nami sypia
          Ja też dziś od rana na nogach Szukałam sobie bolerka do sukienki i przy okazji posprzątałam w szafie dzieci i mąż spali jeszcze
          Anis zazwyczaj to reklamacje przyjmują wiem po znajomych a tu u ciebie się nie dało :/
          Justyna Wszystkiego najlepszego dla ZOSI Moc uścisków i całusów od cioci :****************
          perpetua jak teściowa obiecała to mogła dotrzymać słowa :/
          ale ziiimno dzisiaj u nas

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            ja jestem sceptyczna do tej firmy, jedna para poszła do kosza zimowe stwierdziłam ze zareklamuje tanie nie były, po 5 miesiącach powstały dziury na podeszwach, przez co przemakają, opinie wystawił kierownik skelpu a nie rzeczoznawca jak powinien;/ ale ni jak mają sie do odwołania, mimo iż konsultowałam to z rzecznikiem;/
            daruję sobie i wiecej tam butów nie kupię.e

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Anis, ale wiesz, że masz prawo żądać opinii rzeczoznawcy? i sklep Ci tej opinii nie może zabronić, ja mam taki charakter że walczyłabym. Też miałam kilka razy sytuację, że sklep mi omówił reklamacji, żądałam opinii rzeczoznawcy który to stawał po mojej stronie, więc walcz kobieto!
              a ja właśnie jestem po rozmowie z byłym pracodawcom męża, mój mąż zwolnił się z poprzedniej pracy 3 kwietnia i nie dostaliśmy pieniędzy za ten okres i właśnie rozmawiałam z właścicielkom firmy, która miała pecha, że trafiła na mnie bo akurat znam prawo pracy i odbijałam każdy jej argument pt " dlaczego ona nie musi płacić". Nadal cała się trzęsę z nerwów. Stwierdziliśmy z mężem, że jak nie otrzymamy tych pieniędzy to pójdziemy do jakiegoś rzecznika praw pracownika bo ja nie odpuszczę.

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Anis spróbuj rządac tej opinie - wiem ze to troche zachodu ale warto bo sklep uswiadcza sie w tym ze tak mozna, Lara Zosienka dziekuje za zyczenia , wlasnie pojechala ode mnie siostra i mam tyle do zrobienia ze ehhh (nie zapowiedziana wizyta ) Gabii plus Zosia potrafia duzo nabałaganic razem, Asiu Ty dobra jestes - i walczcie o swoje milego ja ide sprzatac

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  27otsifem ja kiedyś taka nie byłam i potulnie godziłam się o wszystko, a teraz o wszystko się wykłucam, może nie zawsze mam rację, ale i tak próbuję

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Dziewczyny tak też zrobiłam, gdyż wcześniej konataktowałam sie z rzecznikiem praw konsumenta, jednak sklep nadal upiera się na swoim, mogę zapoznać się z opinią rzeczoznawcy którego polecał mi rzecznik praw konsumenta, ale to jest płatne;/ a nei chce już ponosić dodatkowych kosztów, chyba skonsultuje jeszcze raz sie ale już e-mailowo z rzecznikiem praw konsumenta dołącze zdjecia oraz papiery które składałam ja i otrzymywałam ze sklepu.
                    Najlepszy odpis sklepu, to ze dziecko nie jest w stanie zniszczyć tak butów czyli niby że ja je tak zniszczyłam;d

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Anis - to ci odpowiedzieli :/ Oni i tak będą mówić swoje
                      Joanna - dobrze że tak walczysz o wszystko szczególnie o wypłatę dla męża Niech nie myślą że zawsze będzie im łatwo szło Bo jednak Ludzie wolą sobie darować niż walczyć o swoje !
                      Justyna chyba imieninowa wizyta

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Lara dokładnie siostra jest chrzesna Zosi - Młoda dostała mały prezent w postaci ksiazeczek i przeszczesliwa - dziewczynki sie wybiegały i moja panna spi juz chwilke

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                          Lara dokładnie siostra jest chrzesna Zosi - Młoda dostała mały prezent w postaci ksiazeczek i przeszczesliwa - dziewczynki sie wybiegały i moja panna spi juz chwilke
                          U nas mała również uwielbia ksiażki, ja nie miałam takiego zapału jak ona jelsi chodzi o czytanki czy bajki, czasami nawet bardziej się cieszy z ksiązki niż z jakiejś zabawki

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            witajcie
                            Justyna, Anis- mam nadzieję, że moje dziecko z równie dużym zapałem jak wasze pociechy będzie lubić książki- na razie je próbuje jeść tylko- ale jak wiadomo, by poznać ksiązki treść, trzeba ją wszak zjeść

                            justyna- to ucałuj Zosię od cioci patrycji

                            Asiu, i bardzo dobrze! walczcie! i wygrajcie

                            Anis-też w CCC nacięłam się, niestety czasem trzeba iść przez życie "rozpychając się", mam nadzieję, że uda się jednak reklamację uwzględnią

                            Właśnie mi dziecko śpi robię sobie zasłużoną przerwę, dziś wzięło mnie na przeorganizowanie kuchni, wszystko poukładałam inaczej (wyczytałam gdzieś o tym by kuchnie dzielić na 5 stref: przygotowanie, przechowywanie, gotowanie itd i wg tego poukadałam) .Teraz pewnie ze 3 dni nie będę wiedziała co gdzie leży.

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Widać dzieciątko ma zapał do książek czyta książki dogłębnie co do sklepu po wpisach dziewczyn postanowiłam jeszcze raz sie skontaktować z rzecznikiem zobaczymy co mi odpiszą i jak potoczy się sprawa dalej
                              Ale myślę ze bez względu jak się potoczy, będę ten sklep omijała szerokim łukiem już wole kupić buty w biedronce, gdzie cena chociaż będzie niższa

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Patrycja dziękuje w imieniu Zosieńki ot Ty to masz siły kobieto remont, reorganizacja kuchni - podziwiam, ja dopiero teraz bo tak ciepełko na polku ze Zosiek tylko by siedziała na nim, pomagałysmy B. na działce troche - dziecie spi a ja mama chwilke

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X