Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    witam Was co u Was? mnie troszku mało bo szyje sie ksiazeczka filcowa dla malej dziewczynki i brakuje mi czasu ;/ a jak nie szyje to bawimy sie z Zosią

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Witam i ja
      Dzieci jedzą śniadanko i szykować się będziemy do przedszkola Pogoda paskudna a miało być ocieplenie :/ Później jadę do teściowej ...
      Justyna -musisz się pochwalić książeczką

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        u mnie tez paskudnie za oknem ;/ dobija mnie ta pogoda szczerze powiedziawszy, Lara miłego dnia Ci zycze a ksiażkę pokaże jak skoncze ale jeszcze troszku pracy prze de mną

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Również Miłego dnia mimo tej pogody a Jutro idę zapisać Kubę do szkoły bo dostałam zawiadomienie ze szkoły że jutro są zapisy Jako 5 latek Nie wiem jak to będzie po tak długiej przerwie wakacyjnej...ale będę się martwić pod koniec wakacji

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            ja teraz nie orientuje sie jak to jest z tą szkoła - kiedys bylo ze moglas dziecko wczesniej poslac do szkoły lub zostawic w przedszkolu a teraz to jakos nie wiem wogole jak to sie ma =/, Twoj Kuba idzie normalnie czy wczesniej?, bedzie pierwszo klasista to pewnie bedzie chcial isc

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Witam dziewczyny u mnie dziś za oknem piękne słoneczko, oby tak dalej, do tego 5 stopni jak na razie Justyna ja też czekam na efekty Twojej pracy, mam nadzieję że się pochwalisz

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                U mnie na razie szaro, bura i ponuro ;(

                na dodatek stanęłam na wagę i 1,5 kg przytyłam przez święta? ;p

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                  U mnie na razie szaro, bura i ponuro ;(

                  na dodatek stanęłam na wagę i 1,5 kg przytyłam przez święta? ;p
                  masakra z tą pogodą ;/ wogóle człowiek ma mało energii i brakuje słonca przyjamniej mi, Dominika pobiegasz za Szymkiem i zrzucisz raz dwa ,
                  p.s głosik oddalam nie będę już pisać w wątku drugim

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Witajcie!
                    Też bardzo proszę Justynko o zdjęcia z efektem pracy
                    U nas też pogoda lutowa, a nie kwietniowa. Nawet obiadu jeszcze nie zrobiłam.
                    A może Kubuś chętnie pójdzie do szkoły?- nowy piórnik, fajne książki, plecak...ta cała oprawa bardzo zachęca zazwyczaj dziecko do pójścia do szkoły

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      uff skończyłam książeczka dla Małej Zosi - będzie prezentem od mojej mamy dla córci koleżanki z pracy
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        II tura bo na raz nie załaduje mi zdj.
                        Attached Files

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Jaka cudna..ale się napracowałaś dziewczyno ;-) podziwiam i gratuluję pomysłu i wykonania !!!
                          A u nas wreszcie wyszło słoneczko..mąż poszedł pośmigać na rowerku a ja wietrzę mieszkanko i nadrabiam lektury netowo- książkowe ;-) lodówka jeszcze pełna więc obiadem też się przejmować nie muszę..

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Justyna -piękna książeczka ty tyle serca w to wkładasz Tak ci pozazdrościłam że mówiłam mężow aby mam maszynę naprawił Zapowiedział że w niedzielę się za to weźmie
                            perpetua a może masz racje fajna wyprawka to pomoże na pewno Zresztą nauka przez zabawę to dzieci to lubią

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Justyna super Ci wyszła ta książeczka, na pewno mała będzie zachwycona,a filc gdzie kupowałaś? Masz jakiś sklep u siebie czy przez internet??

                              Zosia odda tą książeczkę? Nie chce się nia bawić??

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                dziękuję Dziewczyny - jak sie robi cos dla dzieciaczkow to sama przyjemnosc, ta jest dla małej Zosi imienniczki mojej panny to juz wogole lekko sie szylo mi , mam nadzieje ze sie bedzie podobac dziewczynce i mamie Zosi , Larajak tylko cos uszyjesz to zdjęcia poprosimy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X