Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    dobre dobre z tym szamanem - powie ten tekst jemu jak bedzie sie denerwowal przy najstepnym myciu

    Twoja tesciowa lubi chyba dawac rady cio nie??? moja na szczescie tak daleko nie zapedza sie w radach


    Oj tak. Ja to zastanawiam się czy nie zbić majątki i jakiejś książki satyrycznej nie wydać o złotych radach teściowej. Albo rozważaniami np. o wyższości mycia, szorowania podłóg na kolanach nad mopem, którego używają leniwe gosposie, które tylko udają, że sprzątają (zgadnij do której grupy się zaliczam )

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość


      Oj tak. Ja to zastanawiam się czy nie zbić majątki i jakiejś książki satyrycznej nie wydać o złotych radach teściowej. Albo rozważaniami np. o wyższości mycia, szorowania podłóg na kolanach nad mopem, którego używają leniwe gosposie, które tylko udają, że sprzątają (zgadnij do której grupy się zaliczam )
      ale za az tak??? nie mów mi, ze z spokojmu słuchasz tych cennych uwag :P, a na ksiazce majatek bys zbila i to duzy zapewne

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
        ale za az tak??? nie mów mi, ze z spokojmu słuchasz tych cennych uwag :P, a na ksiazce majatek bys zbila i to duzy zapewne
        Ten typ już tak ma. Teściowa wszystkim w koło daje złote rady. Swoim dzieciom, rodzeństwu, kto żyw tylko i ma uszu niechaj słucha Więc nie traktuję tego osobiście za zniewagę. Jedni hodują króliki, inni sklejają modele, a mojej teściowej hobby to dawanie rad. Mój mąż ma sposób, że po prostu sobie wychodzi gdzieś (do łazienki, gdziekolwiek), a moja teściowa mimo, że obiekt znikł to i tak kończy tyradę do pustej ściany. Ja puszczam mimo uszu zazwyczaj, a jak coś juz mnie zdenerwuje to mówię, że moja mama też robi jak ja i wtedy spokój P.s. Kiedyś medytowałam trochę i to też pomaga

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          rady teściowej -taka książka na pewno zbiłaby majątek
          U mnie tego sprzątania nie ma końca ja się do świąt nie wyrobię

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
            rady teściowej -taka książka na pewno zbiłaby majątek
            U mnie tego sprzątania nie ma końca ja się do świąt nie wyrobię
            Początkowo też miałam takie ciśnienie, że to świąt się nie wyrobie. A teraz odpuściłam i pomyślałam, że tylko popiore, odświeżę wszytstko, okna umyje i kilka jeszcze rzezy i daje sobie spokój. Na porządki mam całą wiosnę a szybka i tak zaraz brudna będzie, ubrania znów do prania, kurz błyskawicznie też jakoś się mi pojawia znów... także pal licho! I tak będzie zaraz bałagan i tak

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Współczuję wam takiej teściowej, ja mam cudowną w nic się nie wtrąca, nie mówi jak i co mam sprzątać, oraz czym.
              ja już na święta mam posprzątane to co najważniejsze,a kurze i podłogi zostawiam na przyszły tydzień. Bo u nas jest tak ze ja rano sprzatak a jak Zuza wstanie to nie mija godzina i już pełno papierów zabawek i puzzli na ziemi.

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                Współczuję wam takiej teściowej, ja mam cudowną w nic się nie wtrąca, nie mówi jak i co mam sprzątać, oraz czym.
                ja już na święta mam posprzątane to co najważniejsze,a kurze i podłogi zostawiam na przyszły tydzień. Bo u nas jest tak ze ja rano sprzatak a jak Zuza wstanie to nie mija godzina i już pełno papierów zabawek i puzzli na ziemi.
                Moja pociecha jeszcze nie chodzi, tylko z pozycji podłogi a robi bałagan straszny, więc jakie tornado musi pozostawiać po sobie pociecha starsza

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Oj nawet nie pytaj i ciesz się że jeszcze dzidzia jeszcze mała bo jak już zacznie sie interesować innymi rzeczami niż zabawki to się zaczyna bałagan 24 godziny na dobę. Wycinanie, malowanie, kolorowanie itp

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    :-) Jako ciocia zawsze oddawalam sie z entuzjazmem zabawie z dziećmi a teraz jako mama widzę też drugą stronę medalu- niekończące się sprzątanko ;-) Musze zakupic takie duże pudła na zabawki- wrzucam rzeczy i posprzątane:-)

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                      :-) Jako ciocia zawsze oddawalam sie z entuzjazmem zabawie z dziećmi a teraz jako mama widzę też drugą stronę medalu- niekończące się sprzątanko ;-) Musze zakupic takie duże pudła na zabawki- wrzucam rzeczy i posprzątane:-)
                      Takie pudła są rewelacyjne. My mamy takie z zameczkiem pod spodem które można złożyć to tata pokazał Zuzi że zameczek się odpina i można je złożyć i schowac tak dodatkowo żeby mama szukała. Albo teatrzyk w nich robić.
                      A do takiego całkiem wielkiego Zuza wchodzi przykrywa się kocem i karze szukać prezentu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Jedno pudełko a dziecko znalazło ile zastosowań;-) ja na razie mam jedno z kółeczkami, bo może udaeać wagon. Ake planuje zakup kolejnych pudel duzych na zabawki.

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                          Początkowo też miałam takie ciśnienie, że to świąt się nie wyrobie. A teraz odpuściłam i pomyślałam, że tylko popiore, odświeżę wszytstko, okna umyje i kilka jeszcze rzezy i daje sobie spokój. Na porządki mam całą wiosnę a szybka i tak zaraz brudna będzie, ubrania znów do prania, kurz błyskawicznie też jakoś się mi pojawia znów... także pal licho! I tak będzie zaraz bałagan i tak
                          ja tez ogromnych rewolucji w sparzatniu nie robie - ile zrobie to zrobie potem tez bedzie na to czas, choc powiem Wam ze Zosia mi starsznie pomaga w sprzątaniu - lubi chodzic z szmatkom, odkurzac - wiec pomocnika ma dobrego

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                            Jedno pudełko a dziecko znalazło ile zastosowań;-) ja na razie mam jedno z kółeczkami, bo może udaeać wagon. Ake planuje zakup kolejnych pudel duzych na zabawki.
                            to ja chce kupić takie materiałowe kosze na zabawki i mąz ma robić drewniane - tylko oczywiscie na te drewniane musze poczekac bo zarobiony jest strasznie

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Mat eriałowe też mi sie podobają.I takie mniejsze pudełka by móc włożyć je na pólki, już upatrzyłam nawet mebelki dla małej by takie pudełka ładnie się komponowały. Tylko jeszcze trzeba je kupić

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Patrycja jestescie przed robieniem pokoju dla Oli rozumiem? nasza panna ma swoj kącik w sypialni u nas - hmm mi osobiscie tak lepiej choc pewnie w niedlugiej przyszlosci trzeba bedzie ja przeniesc do siebie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X