Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Hej! nastawiłam budzik na 6....i zobaczcie jak rano wstałam Przyznaję się ze wstydem, że z córką dopiero niedawno otworzyłyśmy oczka Teściowa ma to by ze zgrozy chyba poleciała na msze dawać, prosząc o nawrócenie leniwca na drogę pracowitości

    Madziu super, że wszystko w porządku. Odpoczywaj, odpczywaj i jeszcze raz odpoczywaj

    Też życzę Wam kochane spokojnych, rodzinnych świąt, ciepłych (dosłownie też) dni w sielankowej, pełnej miłości atmosferze, by to jedzonko nie poszło w boczki , wyspania się i niech nasze pociechy pośpią co najmniej do 10

    P.s. Chyba w śmigusa to śnieżkami będziemy się rzucać

    A ze mnie to gospodyni marna, żeruje na mamach, robię tylko ciasto i sałatkę razy dwa by zanieść do każdej z mam i tyle. My u siebie będziemy tyle co z samego rana i wieczorkiem, bo rozjazdy tak to tylko. A dziś Ola będzie robić pisanki- znaczy się ja będę a Olcia będzie siać zniszczenie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      jejku jak widzę te wczesnoporanne godziny waszych wpisów to jestem przerażona :P Spać nie możecie? Mój synek wstaje ok 7.00 a dziś rekord- pewnie z powodu choroby- bo obudził się o 8.20 no a ja razem z nim

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        A czy przy porannej kawce zagłosowałyście na nas? Obiecuję dziewczyny nigdy więcej tych konkursów na głosy ;(
        ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/46053

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Madzia odpoczywaj i regeneruj siły na poród - my tu wszystkie trzymamy kciuki za Ciebie i Patrycje


          Patrycja i dobrze, ze się wyspałyscie
          my juz troszku posprzatałysmy, Zosia poszła na chwlke do babci robic ciasto - bo ona uwielbia walkowac ciasta


          tutaj zegarek jest przestawiony o godzine do przodu wiec Dominika nie piszemy tak na prawde godzine poźniej, ja wstaje razem z mezem czesto bo pijemy razem kawe gadamy przy tym, obgadujemy dzien co i jak, ja wracam do lozka jak on wychodzi do warsztatu ae czesto juz mi sie nie chce spac, Zosia spi roznie niekiedy po 7 wstaje,dzis było po 8

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Z kawami uważajcie!!! Nie pijcie jej na czczo, lecz ok 30 minut po posiłku i maksymalnie 2-3 dziennie.

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              ojejku faktycznie masz rację z tym zegarkiem nie zauważyłam Redakcjo proszę czas poprzestawiać bo żyłam w nieświadomości!

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Termin na 19 kwietnia ale pewnie będzie wcześniej :-)
                A u mnie słonko i nawet ciepło..ciekawe co jutro bo wybieram się z koszyczkiem :-) kościół blisko więc trochę się przewietrzę..

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  ojoj to już na prawdę nie długo hmm to będzie chyba jeszcze baranek jeśli chodzi o znak zodiaku nie?

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Madzia to już już za chwilkę przywitasz dzieciątko, eh aż sobie przypomniałam jak to było z moja Zosią - moja na początku spieszyła się strasznie, było ryzyko przedwczesnego porodu, potem jak minął 36 tyd. to wszystko sie uspokoiło i Zofija wytrzymała w brzuchu do wyznaczonego dnia porodu ,

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                      Madzia to już już za chwilkę przywitasz dzieciątko, eh aż sobie przypomniałam jak to było z moja Zosią - moja na początku spieszyła się strasznie, było ryzyko przedwczesnego porodu, potem jak minął 36 tyd. to wszystko sie uspokoiło i Zofija wytrzymała w brzuchu do wyznaczonego dnia porodu ,
                      to samo zaczęłam wspominać

                      Ja też przegapiłam testowanie a tak czatowałam
                      Ja pójdę święcić ale tylko z Kubą O ile będzie w pełni zdrowy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Dziewczyny jutro wyjeżdżamy do mojej teściowej na Świeta i nie wiem czy rano zdążę tu jeszcze zajrzeć więc już dziś chciałm Wam życzyć zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Ja także życzę przede wszystkim zdrowych i spokojnych świąt w ciepłej, rodzinnej atmosferze! I niech zawita trochę słonka

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                            ojoj to już na prawdę nie długo hmm to będzie chyba jeszcze baranek jeśli chodzi o znak zodiaku nie?
                            No jeszcze na baranka się załapie..chyba, że zmieni zdanie i poczeka na kolejny znak..

                            Ja też dziewczyny zycze Wam spokojnych świat..radosnych..spędzonych w gronie najbliższych..dużo zdrówka dla Was i Waszych dzieciaczków i obyście się nie przejadły a smigus dyngus był tak mokry, że ubranie będzie wymagało zmiany :-)

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Dziewczyny Drogie i Redakcjo Babyonline życzę Wam dużo radości, wiosennego nastroju i mokrego dyngusa

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                                No jeszcze na baranka się załapie..chyba, że zmieni zdanie i poczeka na kolejny znak..

                                Ja też dziewczyny zycze Wam spokojnych świat..radosnych..spędzonych w gronie najbliższych..dużo zdrówka dla Was i Waszych dzieciaczków i obyście się nie przejadły a smigus dyngus był tak mokry, że ubranie będzie wymagało zmiany :-)
                                Baranki są super Mój synek to baranek i jest kochaniusi A poza tym teraz święta więc idealnie na wielkanoc hehe

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X