Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Monte Snack (wątek zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

    Ja osobiście uwielbiam kukułki - smak dzieciństwa
    Moje dzieci zaś nie mogę obejść się bez mlecznych kanapek, zwłaszcza tych monte snack. Czy wasze też?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Pomysł na drugie śniadanko dla uczniaka i nietylko

      Jestem mamą przedszkolaka, który koniecznie musi dostać coś smacznego na drugie śniadanie, gdyż jego bardzo aktywny dzień zaczyna się już o 6.30!
      Niedawno również odkryliśmy kanapkę Monte Snack i synkowi bardzo przypadła ona do gustu Ma mocno kakaowy smak i orzechowe nadzienie. Trzeba trzymać ją w lodówce, ale tak jak piszesz ma solidne opakowanie, więc wytrzyma przez jakiś czas również bez niej. Jest smaczna i moim zdaniem można od czasu do czasu dać ją maluchowi. Choć ilość zawartego w niej cukru sugeruje, że to raczej deser, a nie drugie śniadanie

      Skomentuj


        Odp: Monte Snack

        Moje dzieci oszalały, kiedy spróbowałby Monte Snack! Jestem zdumiona, bo Kinder Mleczna kanapka nie przypadła im, aż tak do gustu Mi również bardzo smakuje, chociaż bardzo słodkie. No i jestem przerażona ilością cukru w składzie....

        Skomentuj


          Odp: Monte snack

          Kochani ostatnio przetestowałam w projekcie Trnd pyszne mleczne kanapki Monte Snack. To wspaniały delikatny biszkopt wypełniony mlecznym oraz czekoladowo-orzechowym kremem. Dzieci wprost je pochłaniają i wołają o jeszcze.To zdrowa i smaczna przekąska .Polecam kto nie próbował,nawet dorosły się skusi na taką fantastyczną przekąskę .Jedyny minus to to że strasznie szybko się kończy.Fajną jest też niespodzianką w śniadaniówce dziecka w szkole gdzie teraz wszystko słodkie zabronione.

          Skomentuj


            Odp: Monte snack

            Dzień dobry wszystkim mamusiom
            My również otzrymalismy do degustacji i poczęstunku mleczne kanapki Monte Snack. Wszystkie dzieci,które u nas ich próbowały,a było ich sporo(musiałam dokupić kilka ) były zachwycone ich smakiem. Uważam,że to fajna forma szybkiego deseru,kiedy nie chce nam się czegoś szykować,lub słodkość jako dodatek do śniadania w szkole. Polecam łasuchom

            Skomentuj


              Odp: Monte Snack

              I ja zostałam szczęśliwcem paczki monte snack fajnie, bo nie znałam ich do tej pory, smakują zdecydowanej większości,ale tylko z lodówki lekko twarde, nie sa tak cudowne składem jak zapowiadano ale i tak jest godnie i są tańsze od pewnej znanej firmy, myślę że bez problemu raz na jakiś czas można taką przekąskę sprawić i sobie i swoim dzieciom pozdrawiam

              Skomentuj


                Odp: Monte Snack

                Kanapki Monte Snack moim dzieciom bardzo smakowały (tak jak i mnie i naszym znajomym). Fajny pomysł na drugie śniadanie dla dzieci do szkoły jak i na popołudniową przekąskę.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Monte Snack

                  Ja również uczestniczę w testowaniu.
                  Dzieci jak zobaczyły ilość kanapek, to im mało co oczy z orbit nie powychodziły .
                  Niestety musiałam je troszkę przystopować, bo część poszła na rozdanie znajomym i rodzinie.

                  Pierwsze wrażenie to takie, że dzieci nie mają zastrzeżeń co do smaku - wręcz przeciwnie, są zachwycone. Natomiast dorośli stwierdzili, że są za słodkie i za suche.

                  Skomentuj


                    Odp: Smaczne i zdrowe przekąski

                    Witam Wszystkich chce powiedziec tyle ze od kiedy moglem spróbować mlecznej kanapki monte snack moje życie sie zmieniło. Wkoncu moja córka jest szczesliwa. Teraz nie mam dnia kiedy by nie chciał cudownej przekąski jaką jest MONTE SNACK . naprawde polecam wszystkim rodzicą kanaple MONTE SNACK jako małe conieco dla kazdego dziecka czy w domu czy do szkoły.

                    Skomentuj


                      Odp: Monte Snack

                      Witamy !

                      My z synkiem także dostaliśmy się do kampanii Monte Snack. Synek uwielbia mleczne, słodkie przekąski. Kanapka Monte składa się z pysznego biszkopta oraz kremu, który rozpływa się w ustach

                      Jesteśmy zachwyceni ich wysoką jakością oraz tym, jak szybciutko znikają

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Monte Snack

                        Otrzymałem do testowania i rozdania łącznie 24 kanapki "Monte Snack". Zastanawiacie się może, ile mi ich jeszcze zostało? Nie mniej i nie więcej tylko równe "0".

                        12 miałem do mojej dyspozycji, więc zjadły je moje dzieci, żona, mama, ja i poczęstowałem kuzynkę. Reszta została rozdana: dwie w pracy, jedna dla sąsiadki i pozostałe moja córka rozdała w szkole.

                        Wypełniliśmy też wszystkie ankiety i wysłaliśmy organizatorowi testu. Feedback jest niesamowity. Zdecydowana większość smakoszy określiła kanapki "Monte Snack" jako przepyszne drugie śniadanie. Wychwalali ich aksamitność smaku, umiarkowaną słodycz i puszystość. Proporcje nadzienia określili jako idealne.

                        Część smakoszy stwierdziła, że bardzo lubi mleczne kanapki i chętnie je zjada, niektórzy nawet codziennie. Zaskoczyła mnie informacja, że niektórzy nigdy ich nie próbowali, choć przyznam, że sam jadłem kanapkę "Monte Snack" po raz pierwszy. Jeden kolega mojej córki nie poczęstował się kanapką i powiedział wprost, że jej nie lubi. Ale wyjątek tylko potwierdza regułę.

                        A co wy myślicie o tych kanapkach? Smakują Wam?

                        Skomentuj


                          Odp: Monte Snack

                          kanapeczki Monte snack to bardzo fajny pomysł który sprawdza się na drugie śniadanie zarówno dla dzieci jak i dorosłych.Delikatny biszkopt wypełniony mlecznym oraz czekoladowo-orzechowym kremem który nadaje jej wyjątkowy smak.Bardzo pożywna przekąska dla każdego.Polecam

                          Skomentuj


                            Odp: Monte Snack

                            JA również dostałam się do tej smacznej kampanii. Kanapki zniknęły z prędkością światła. Wszystkim poczęstowanym bardzo smakowały, niektórzy nawet podpytywali czy nie mam jeszcze Uważam, że kanapki Monte snack do doskonała alternatywa dla drugiego śniadania w szkole lub w pracy.

                            Skomentuj


                              Odp: Monte Snack

                              Monte ma same smaczne produkty. Szkoda, że nie we wszystkich sklepach są dostępne
                              Jakże łatwą rzeczą wydaje się nam strząśnięcie brzemienia winy przez zwykły akt skruchy.

                              Skomentuj


                                Odp: Pomysł na drugie śniadanko dla uczniaka i nietylko

                                Problem jest taki, że nie wszędzie można ją kupić. U mnie więcej dorośli jedzą
                                Jakże łatwą rzeczą wydaje się nam strząśnięcie brzemienia winy przez zwykły akt skruchy.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X