Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Monte Snack (wątek zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Monte Snack

    P1110610.jpgWitam też testujemy monte kanapki,dzieci zadowolone,bez ograniczeń wiekowych,starsi też nie narzekali,chociaż twierdzą że zbyt słodkie te nadzienie,ale ogólna ocena to 5+,a nawet 6

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Monte Snack

      Monte Snack jest stosunkowo smaczną przekąską, ale daleko jej do ideału. Jest przede wszystkim nieco za słodka, a lektura składu na opakowaniu przekonuje, że nie jest to produkt zbyt zdrowy dla najmłodszych. Przy okazji serwowania warto zwrócić uwagę na odpowiednią temperaturę - zimna kanapka (prosto z lodówki) smakuje gorzej, więc przed zjedzeniem warto poczekać, aż się choć trochę ogrzeje.

      Skomentuj


        Odp: Monte Snack

        Dla mnie i moich bliskich kanapki Monte snack to idealna przekąska, kiedy mamy ochotę na coś słodkiego, a równocześnie chcemy aby to było również coś pożywnego. Kanapka zasmakował dzieciom, ale i dorosłym. Dla moich dzieci to doskonały podwieczorek. Mleko, czekolada i orzechy to świetne połączenie. Dobrze, że są dobrze dostępne w sklepach i cenowo bardzo przystępne bo już zakupiliśmy kolejne kilka sztuk.

        Skomentuj


          Odp: Monte Snack

          Kanapki Monte Snack rozeszły się u mnie jak ciepłe bułeczki,a nawet i lepiej.

          Co do mlecznych kanapek,jestem pozytywnie zaskoczona i to bardzo.Spodziewałam się cieniutkiej,małej kanapeczki a tutaj dość sporej wielkości przekąska.
          Smak idealny-mięciutki biszkopt który nie jest suchy,krem mleczny z nutą orzechową.Własnie dla konkurencji- innych mlecznych kanapek może być ten "pasek"orzechowy który przechodzi przez środek kanapki.

          Osoby które zostały obdarowane Monte Snack były zadowolona
          Na pewno kupię nie raz taką przekąskę.
          Attached Files

          Skomentuj


            Odp: Testujemy Monte Snack

            U mnie cała rodzina je Monte ma ogólnie same dobre produkty. Świetnie sprawdza się także monte drink
            Jeśli istnieje piekło, to na tym właśnie polega. Piekło to nie płomienie i widły diabłów. To miejsce, gdzie człowiek czuje się poza granicami rozsądku

            Skomentuj


              Odp: Pomysł na drugie śniadanko dla uczniaka i nietylko

              Owoce w każdych ilościach będą dobre. Może też zabierać jogurty
              Jeśli istnieje piekło, to na tym właśnie polega. Piekło to nie płomienie i widły diabłów. To miejsce, gdzie człowiek czuje się poza granicami rozsądku

              Skomentuj


                Odp: Testujemy Monte Snack

                Także testujemy kanapki są bardzo smaczne. I nadają się dla każdego członka rodziny
                Od sojuszników gorszy jest tylko ich brak.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Testujemy Monte Snack

                  my także testujemy Monte Snack, i jest przepyszny taka fajna drobna przekąska spacerowa czy do kawki. Ja nie byłam przekonana do takich rzeczy, ale przekonała mnie jest sycąca i nie zawiera samego cukru, pozwala zapomnieć o pierwszym małym głodzie. Za to mój synuś 3 letni oszalał na jej punkcie i codziennie rano zaraz po przebudzeniu częstował się kanapeczkę Monte Snack.

                  Skomentuj


                    Odp: Testujemy Monte Snack

                    Monte Snack to znakomita przekąska dla całej rodziny,pysznie smakuje i nie dużo kosztuje. To lekki biszkopt wypełniony mlecznym oraz czekoladowo-orzechowym kremem. Smakowita kanapka do kawy dla mamy i dla dzieci do szkoły na drugie śniadanie.

                    Skomentuj


                      Odp: Testujemy Monte Snack

                      Moja rodzinka bardzo rozsmakowała się w Monte Snack.

                      Ciemny biszkopt z mlecznym kremem i czekoladowo orzechowym kremem to połączenie smaków, które na długo pozostaje w pamięci. Serdecznie polecamy wszystkim łasuchom i nie tylko jako zdrową przekąskę pomiędzy posiłkami

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Testujemy Monte Snack

                        u nas monte smack zniknęły w ciągu paru dni, trochę rozdałyśmy reszte córki zjadły. Fajna przekąska między posiłakmi i co najważniejsze zdrowa

                        Skomentuj


                          Odp: Monte Snack

                          Kanapka przepyszna, od razu przypadła do gustu moim pociechom... Ciemny biszkopt, z mlecznym kremem i w środku krem orzechowo-czekoladowy, mniam Mnie samej również bardzo smakuje. Kiedyś miałam sceptyczne nastawienie do tego typu produktów, ale mój Olek z taką radością pałaszuje śniadania, bo potem czeka nie niego w lodówce mleczna kanapka; bardzo dobra delikatna w smaku, nie jest za słodka, idealna do kawy lub na drugie śniadanie dla naszych pociech. Przepyszna

                          Skomentuj


                            Odp: Monte snack

                            Ja też mam przyjemność testować Monte Snack. Poniżej kilka słów o moich odczuciach

                            Za oknem coraz bardziej ponuro, ranki chłodne…. I pewnie jesienna chandra czaiłaby się gdzieś za drzwiami by dopaść mnie znienacka, gdyby nie pewna miła niespodzianka.
                            Niespodzianka w postaci słodkiego zapasu mlecznej kanapki Monte Snack zapukała do moich drzwi. Z miejsca rozpoczęło się testowanie, bo przecież dzieci nie mogły czekać ani chwili, a muszę przyznać, że i ja byłam ciekawa tej przekąski. Więc każdy z domowników chwycił za swoje ciastko. Kakaowy biszkopt wypełniony jest mlecznym kremem: słodkim, gęstym, pysznym. To tego w samym środku zatopiony jest czekoladowo-orzechowy krem. Całość doskonale się komponuje i uzupełnia, tworząc przekąskę, która zadowoli każdego łasucha.
                            Dzieci z miejsca polubiły Monte, a i moje serce szybciej bije na jego widok. Oczywiście ta przekąska nie zastąpi pełnowartościowego posiłku, ale z powodzeniem może zaspokoić głód pomiędzy posiłkami. Warto zabrać tę mleczną kanapkę na plac zabaw, na długie zakupy czy w podróż. Uratuje sytuację.
                            Polecam do spróbowania, bo naprawdę warto. Kupcie od razu więcej, bo dzieci częstują swoich przyjaciół, a nikt nie odmawia
                            Attached Files

                            Skomentuj


                              Odp: Testujemy Monte Snack

                              Kanapka Monte Snack to najprzyjemniejszy deser jaki jadłam Mleczno-czekoladowo-orzechowy batonik w smaku jest lekki, przyjemny, i szybko znika . Polecam

                              Skomentuj


                                Odp: Testujemy Monte Snack

                                Witam, kanapeczki Monte Snack to niezły sposób na zaspokojenie małego głodu naszych pociech na coś słodkiego. Chociaż dla mnie troszkę za słodkie, to dzieciakom bardzo smakowało.Polecam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X