Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Monte Snack (wątek zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Testujemy Monte Snack

    Swietna kanapka nie tylko dla dzieci. Córka je ją zawsze przed wyjściem do przedszkola. Nie muszę jej namawiać na codziennie zjedzenie śniadanka przed wyjściem z domu.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Testujemy Monte Snack

      Potwierdzam mleczna kanapka Monte Snack jest pyszna,mój syn rozdał mleczne kanapki kolegom i zniknęły w mgnieniu oka.Dzieciaki uwielbiają tą słodką przekąske.

      Skomentuj


        Odp: Testujemy Monte Snack

        Mmmm.. Monte Snack to już moja ulubiona przekąska Przepyszny biszkopcik lekka pianka i ten mus w środku... Pychotka U mnie wszystkim bardzo posmakował jest świetny

        Skomentuj


          Odp: Monte Snack

          pyszne kanapeczki monte snack
          zarówno moja córeczka jak i dzieciaczki moich znajomych poprostu szaleja za nimi. swietnie nadaja sie na podwieczorek ale najlepiej smakuja na drugie sniadanie lub na deser po obiedzie. mojej malej myszne az swieca sie oczy jak dostaje taka kanapeczke
          mmmm poprostu pycha

          Skomentuj


            Odp: Testujemy Monte Snack

            kochani mleczna kanapka MOnte Snack jest nie tylko pyszna jest przepyszna! Smaczna, zdrowa przekaska z wyczuwalną nuta orzecha laskowego charakterystycznego dla Monte rozpływa się w ustach jej subtelny słodki smak smakuje i dzieciom i dorosłym polecam do szkoły i do pracy, zmieści się i do kieszeni i do torebki czy plecaka, można ja przekąsić zawsze i wszędzie poelcam jest rewelacyjna!!

            Skomentuj


              Odp: Monte snack

              kochani mleczna kanapka MOnte Snack jest nie tylko pyszna jest przepyszna! Smaczna, zdrowa przekaska z wyczuwalną nuta orzecha laskowego charakterystycznego dla Monte rozpływa się w ustach jej subtelny słodki smak smakuje i dzieciom i dorosłym polecam do szkoły i do pracy, zmieści się i do kieszeni i do torebki czy plecaka, można ja przekąsić zawsze i wszędzie poelcam jest rewelacyjna!!

              Skomentuj


                Odp: Monte Snack

                dzieki takiej wspanialej kampanii jakiej sa mleczne kanapeczki monte snack i dzieki portalowi trnd, mialam pierwszy raz okazje cos testowac i testowac cos tak pysznego. kanapeczki sa naprawde pyszne, miekki biszkopcik z pyszna mleczna masa ktore rozplywaja sie w ustach...mmm
                pare kanapeczek udalo mi sie rozdac juz pierwszego dnia i zniknely w mgnieniu oka

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Pomysł na drugie śniadanko dla uczniaka i nietylko

                  Zgadzam się, owoce: banan, jabłko + naturalne jogurty. Ważne, żeby było naturalne, bo większość ma w składzie niezbyt ciekwe rzeczy.

                  Skomentuj


                    Odp: Monte Snack

                    witam serdecznie
                    ja tez mam wspaniałą okazje do smakowania pysznych kanapeczek monte snack. Jest to smaczna przekąska która syci, cieszy oko i brzuszek. Kanapeczkami zajadamy się z rodzinką ja, mąż no i synek. Kanapeczka Monte snack jest super alternatywą na 2 śniadanie. Osoby które jadły Monte snack są również mega zachwycone taką wspaniałą słodyczą. Szczerze polecam każdemu.

                    Skomentuj


                      Odp: Monte Snack

                      Monte Snack to moja pierwsza kampania w trnd. Nie dość, że pierwszy to jeszcze bardzo smakowity projekt trnd. Mleczne kanapki rozeszły się niczym świeże bułeczki. Na ich punkcie oszalały zarówno dzieci, jak i dorośli. Mała rzecz, a cieszy każdego łasucha

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Monte snack

                        Witam drodzy rodzice. Dostaliśmy się do projektu kanapki Monte Snack! Chciałam Wam przekazać, że są one wyśmienite. Dzieciaczki zadowolone, brzuszki pełne to każdy szczęśliwy. Smak to normalnie bajka!!! Polecam w 100 %. Pozdrawiam
                        Magena86

                        Skomentuj


                          Odp: Monte snack

                          Odnosi sporą popularność ale w sumie nic dziwnego. Smak niepowtarzalny i nie tylko dzieci uwielbiają
                          W dzieciństwie zdarza się zawsze taka chwila, kiedy otwierają się drzwi, by wpuścić do środka przyszłość.

                          Skomentuj


                            monte snack

                            Wita, chciałam się znwami podzielić opinia nań temat mlecznej kanapki montensnack, kanapka jest bardzo lekka idealnie nadaje się na drugie snaiadnie lub jako przekąska. Jest bardzo lekka nie za słodka. Zmieści się nawet w torebce. U nas domownicy ja pokochali.

                            Skomentuj


                              Monte snack to wspaniałe kanapki

                              Otrzymałam do testowania pyszne kanapki Monte snack. To wspaniała przekąska nie tylko dla dzieci, ale także dla nas matek, ojców, dziadków, po prostu dla każdego. Moje dzieci jak spróbowały tych kanapek, to codziennie muszą je dostać do szkoły. Zakupiłam dużą ich ilość, gdyż te które otrzymaliśmy, to zostały już rozdane. Ja także biorę je sobie codziennie do pracy.Polecam je każdemu są po prostu pyszne.

                              Skomentuj


                                Mleczna przekąska Monte Snack

                                Monte Snack to mój pierwszy i zarazem bardzo smakowity projekt trnd. Mleczne kanapki rozeszły się niczym świeże bułeczki. Na ich punkcie oszalały zarówno dzieci, jak i dorośli. Mała rzecz, a cieszy każdego łasucha Mleczna kanapka to idealna przekąska na drugie śniadanie lub deser. Zdrowsza niż pozostałe słodycze, a do tego sycąca i smaczna. Mniam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X