Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Monte Snack (wątek zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Monte Snack

    Witajcie! Mnie również przypadło w udziale testowanie mlecznej kanapki Monte Snack. Moje dzieciaki są zachwycone. To super przekąska nie tylko jako drugi śniadanie Córka zabiera Monte Snack do szkoły i dzieli się z koleżankami. Dla tych, którzy nie próbowali jeszcze mlecznej kanapki, podpowiem, że jest to przepyszny biszkopt wypełniony mlecznym oraz czekoladowo-orzechowym kremem. Uważam, że jest w sam raz, jeśli chodzi o stopień słodkości. Córka wolałaby, aby w środku nie było orzechowego kremu, a ja z kolei, wolałabym, aby składał się głównie z czekoladowo- orzechowego kremu Może powinny powstać dwie takie kanapki Jednym słowem zachęcam do spróbowania.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Monte Snack

      Witam
      Mi też przypadło w udziale testowanie i jestem bardzo zadowolony. Mojej rodzinie bardzo smakowały, są takie akurat, nie za słodkie nie za gorzkie i bardzo syte. Jak zaprosiliśmy znajomych z dziećmi na poczęstunek Monte Snack to podzielili naszą opinię. Nawet niejadki zajadali się ta kanapką

      Skomentuj


        Odp: Monte Snack

        Też mieliśmy okazję ze znajomymi i rodziną wypróbować Monte Snack. Prawdę mówiąc miałam obawy co do składu...ale nie jest taki zły, więc spokojnie od czasu do czasu można pyszną kanapeczką Monte Snack rozpieścić podniebienie, lub wsadzić dzieciom do śniadaniówki. Dzieciaki uwielbiają Monte Snack i widzę ze chętniej po nie sięgają niż po inne smakołyki, więc polecam.

        Skomentuj


          Odp: Monte Snack

          My również testujemy kanapkę Monte. Mojej córeczce bardzo smakuje. Dobrze wie że kanapka schowana jest w lodówce sama idzie i wyciąga. Mleczna kanapka będzie często gościć u nas w domu
          Attached Files

          Skomentuj


            Odp: Monte Snack

            Przekąski Monte Snack są wspaniałe. Moim dzieciom i dzieciom znajomych bardzo posmakowały. Dorosłym również. Bardzo smaczna, pożywna przekąska. Mleko, kakao i orzechy to jest to! Kanapka godna polecenia!

            Skomentuj


              Odp: Monte Snack

              Rzeczywiście. Te kanapki mają coś w sobie że przyciągają każdego. Moim dzieciom teraz do szczęścia dużo nie trzeba.
              Moja córka chodzi w szkole na zajęcia kulinarne. Zaniosła kilka sztuk Monte Snack. Pani podzieliła i dała każdemu do spróbowania. Chyba nie było nikogo komu by nie smakowało.
              Za tydzień dzieciaki mają przynieść składniki i będą próbować odtworzyć ten smak samemu robiąc taki krem do słoiczka. To moze być fajne doświadczenie.
              A to wszystko dzięki małej kanapeczce Monte Snack.

              Skomentuj


                Odp: Monte Snack

                Wraz z moimi znajomymi i ich dziećmi miałam okazję spróbować kanapek Monte Snack. Przekąska okazała się strzałem w dzięsiątke, delikatny puszysty biszkopt, miękkie mleczne nadzienie oraz pyszny krem. Dzieci jak i dorośli zajadali się pysznymi kanpkami - mało kto skończył na jednej .
                Swietny dodatek do drugiego śniadania dla dziecka do szkoły czy do kawy w pracy. Przekąska na pewno będzie często gościć w naszej lodówce !

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Monte Snack

                  u mnie kanapeczki juz sie skonczyly ale za kazdym razem jak ze swoim dzieciaczkiem mijam lodowke zawsze musze sie wracac.... bo moja pociecha nie chce wyjsc bez kanapeczki..tak smakuja

                  Skomentuj


                    Odp: Monte Snack

                    ja dostalam kolejne opinie od znajomych co prawda spoznione ale zawsze cos...
                    wszystko sie potwierdza- sa naprawde pyszne, nadaja sie swietnie na drugie sniadanie, albo po calym dniu biegania po placu zabaw
                    dzieci naprawde je uwielbiaja

                    Skomentuj


                      Odp: przekąski - Monte snack

                      My również polecamy jako przekąski np. do szkoły Monte Snack Synek stwierdził, że są najlepsze ze wszystkich mlecznych kanapek Czuć w nich delikatny biszkopt wypełniony mlecznym i czekoladowo-orzechowym kremem, właśnie ten orzechowy posmak bardzo przypadł do gustu mojemu dziecku. Chętnie zabiera Monte Snack do szkoły dla siebie i kolegi i mówi, że inni im zazdroszczą takiego fajnego śniadania Ja tez chętnie jem tą mleczną kanapkę jako przekąskę przy porannej kawie !

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Monte Snack

                        Kanapki Monte snack to idealna przekąska dla małych łasuchów
                        Nasze kanapki zawitały na zajęciach tanecznych moich córeczek. Dziewczynki i ich znajomi byli bardzo uradowani. Po wysiłku tanecznym kanapeczka bardzo się przydała. By wszystkie dzieci były zadowolone musiałam jeszcze 5 sztuk dokupić - dzieki temu dzieci miały frajdę. Kanapka delikatne ciasteczko z pysznym kremem , bardzo pyszne , wypasione - takie opinie usłyszeliśmy po konsumpcji . Produkt na drugie śniadanie lub przekąska to były główne wnioski rodziców. Myślę że Monte Snack w naszym kręgu miał super reklamę i bardzo polecam tym , którzy jeszcze nie mieli okazjii Kanapki Monte skosztować

                        Skomentuj


                          Zott Monte Snack

                          Ja rowniez testowalam z dziecmi.Przekąska świtna,lekka,puszysta,rozpływajaca sie w ustach szkoda ze szybko sie konczy.Wyróżnia ją wyjątkowy smak.Znajomych dzieci tez sa po konsumpci i radosc ogromna.Zakupiliśmy juz następne pudełko.Polecam wszystkim mamom dla swojej pociechy

                          Skomentuj


                            Odp: Monte Snack

                            Witam,
                            Ja również mogę się pochwalić przetestowaniem mlecznej kanapki Monte Snack. Cała moja rodzinka ją uwielbia, a dzieciaki wprost szaleja na jej punkcie. Jest naprawdę przepyszna Monte Snack to delikatny biszkopt, mleczne nadzienie i krem orzechowy... Serdecznie polecam

                            Skomentuj


                              Odp: przekąski - Monte snack

                              Monte Snack jest pyszny sama próbowalam biszkopcik jest kruchy, krem cudownie boski i mocno mleczny, a czekoladowa niespodzianka w środku powalająca, uwielbiam do kawki jako przekaske, a córcia moja do szkoly jako dodatek do sniadanka.

                              Skomentuj


                                Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                                Napisane przez tati222 Pokaż wiadomość
                                Ja osobiście uwielbiam kukułki - smak dzieciństwa
                                Moje dzieci zaś nie mogę obejść się bez mlecznych kanapek, zwłaszcza tych monte snack. Czy wasze też?
                                Kukułki też uwielbiam Chociaż rzeczywiście w dzieciństwie więcej się tych cukierków zajadało ,teraz taki wybór że i inne cukierki wyparły kukułeczki pyszne
                                A z monte snack dzieci też nie mogły się obejść ale szybko za szybko się skończyły

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X