Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Monte Snack (wątek zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Monte Snack

    I ja próbowałam wraz z moimi córkami Monte Snack .
    Dzieciom smakowało, natomiast osobiście dla mnie "środek" jest nieco gąbczasty
    Ogólnie jako przekaskę dla dziecka w wieku szkolnym polecam .

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Monte Snack

      Monte Snack to chwila przyjemności, która może trwać i trwać... Przepyszna po prostu

      Skomentuj


        Odp: Monte Snack

        Witam ja i moja rodzina także mieliśmy przyjemność testować Monte Snack. Jest ona niezwykle puszysta, lekka pełna smaku mleka, czekolady i orzechów, po prostu rozpływa się w ustach i zabiera nas do nieba. Polecam nie tylko dla dzieci ale i dla dorosłych

        Skomentuj


          Odp: Monte Snack

          Ta mleczna kanapka jest przepyszna! Biszkopcik jest kruchy, nie gumowaty, krem boski i mocno mleczny, a czekoladowa niespodzianka w środku powalająca! Wszystko okey gdyby nie cena...
          Są stanowczo za drogie jak na swój rozmiar!

          Skomentuj


            Odp: Monte Snack

            Również mieliśmy okazję spróbować Kanapki MonteSnack . Zazwyczaj nie przepadam za tego typu "kanapkami" jadłam tylko innej firmy całą mleczną i nie przypadła mi do gustu. Deserki Monte bardzo lubię, wiec ciekawa byłam smaku tego cuda. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie smak - podobny do deserku. Zimna wyjęta z lodówki - dobrze schłodzona kanapka jest smaczna a dzieciaki po jej zjedzeniu nie mają utytłanej całej buzi
            Co do składu, wiadomo nie oczekujmy wielkiego WOW Ale zazwyczaj to co pyszne i słodkie nie może być super zdrowe. Raz na jakiś czas wszystko wolno. Czasem kanapka ląduje w śniadaniówce w towarzystwie owoców i warzyw.
            aredzimska

            Skomentuj


              Odp: Monte Snack

              Również dostałem kanapkę do testowania. Jak dla mnie, to średnia (mimo to, najlepsza z tego typu przekąsek), ale nie przepadam za takimi deserami. Dzieciaki i znajomi, którym rozdałem natomiast zachwyceni. Chyba mogę polecić innym spróbowanie i zakup tego produktu.

              Skomentuj


                Odp: Monte Snack

                Zgadzam sie to są pyszne kanapki i szybko znikają, smakują zarówno młodszym i starszym

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Monte Snack

                  Ja też jestem w projekcie trnd Monte Snack. Z dużą przyjemnością mogę polecić małemu i starszemu - delikatne, pyszne, mleczno-czekoladowe, na szybko, na głód, na pogodę i niepogodę - smaczne

                  Skomentuj


                    Odp: Monte Snack

                    My też testujemy kanapki Monte Snack. Gdy moje dzieci usłyszały o tym projekcie natychmiast kazały mi się zgłosić do testowania. Byłam nieco sceptyczna, bo staram się ograniczać im słodycze, ale poczytałam o składzie kanapki, kaloryczności, wartościach odżywczych i uznałam, że warto się zgłosić. Skoro i tak dzieci jadają słodycze, to niech lepiej jedzą coś, co jest dobrej jakości. Dzieciaki oczekiwały na przesyłkę z niecierpliwością. Gdy wreszcie dotarła, rzuciły się do rozpakowywania. Strasznie spodobał im się suchy lód. Podziwiały jego parowanie zajadając Monte Snack. Nawet mój mały synek ( w sobotę skończy 2 latka) rozsmakował się w niej, choć nie lubi słodyczy. Sama też spróbowałam od niego kawałek i przekonałam się, że nie jest zbyt słodka, ma mleczno-czekoladowy smak - znakomity.
                    Następnego dnia odkryłam, że kanapek ubyło.... Moje starsze córki spałaszowały jeszcze po jednej kanapce i zabrały po dwie dla swoich przyjaciółek. Musiałam założyć embargo na kanapki ) żartuję, to nie było embargo, ale kontrolowany podział. W lodówce przy pudełku zamieściłam kartkę: "Tylko za zgodą mamy", bo w końcu to ja odpowiadam za projekt i muszę wiedzieć, komu je daję, żeby poznać opinie testujących.
                    Muszę przyznać, że są one wyłącznie pozytywne, z czego bardzo się cieszę.

                    Skomentuj


                      Odp: Monte Snack

                      Nam też udało sie testować pyszne kanapki. To była bardzo smaczna kampania. Podsumowując mogę stwierdzic że Monte Snack , to pyszna mleczna kanapka dla dzieci i nie tylko, dorośli też chetnie po nią sięgają a pyszny orzechowo- czekoloadowy krem zadowoli każdego łasucha.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Monte Snack

                        Monte Snack,mleczna kanapka to idealna przekąska na którą każdy może sobie pozwolić. Puszysty i zarazem kruchy biszkopt wypełniony mlecznym i czekoladowo-orzechowy krem idealnie ze sobą współgrają. Idealna nie tylko dla dzieci.

                        Skomentuj


                          Monte Snack mleczna kanapka

                          Miękki, aksamitny biszkopt, niesamowity mleczny oraz czekoladowo-orzechowy krem kusi podniebienie. w 29 gr przekąski mieści się kwintesencja i eksplozja słodkiego smaku.

                          Skomentuj


                            Odp: Monte Snack mleczna kanapka

                            Monte snack jest pyszny dodatek do kawy .Biszkopcik puszystyaczkolwiek jak dla mnie za słodki za to w środku pyszny roapływający mleczny krem .Polecam dzieci za nim przepadają

                            Skomentuj


                              Odp: Monte Snack

                              My już po testowaniu mlecznej kanapki Monte Snack. Szybko się skończyły, są na prawdę pyszne- tak twierdzą wszystkie dzieci, które zostały poczęstowane. Dorośli tez nie narzekali Monte Snack to przepyszny, mięciutki biszkopt wypełniony mlecznym kremem i po środku pas czekoladowo-orzechowy. Nie za słodka, pożywna przekąska dla małych i dużych

                              Skomentuj


                                Odp: Monte Snack

                                Monte Snack to pyszny delikatny biszkopt wypełniony mlecznym i orzechowo-czekoladowym kremem.Pyszna kanapka rozpływajaca się w ustach która smakuje nie tylko dzieciom ale i dorosłym.Idealna dla dziecka do szkoły na drugie śniadanie a dla dorosłych do kawki czy herbatki.Można ją zabrać wszędzie i gdy poczujemy się głodni śmiało zjeść.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X