Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Monte Snack (wątek zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Pomysł na drugie śniadanko dla uczniaka i nietylko

    Witam Szanowne panie :-)

    Ja częstowałem moje ulubione dzieciaki kanapką Monte Snack i powiem szczerze, że starsza córka (5 lat) całkiem ją sobie chwaliła. Za to młodszy syn (3 lata) uznał ją chyba troszkę za zbyt słodką. Jada ją ze smakiem od czasu do czasu ale zawsze połowę. Z drugiej strony może to i dobrze?
    Słodycze powinny być w umiarze
    Inna sprawa że te kanapki są całkiem niezłe jako mały dodatek do kawy w pracy więc i ja się czasem daję skusić.

    Pozdrawiam Serdecznie
    Grzegorz

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Monte Snack

      Witam
      Same pozytywne opinie. Ja też potwierdzam - smaczne (zwłaszcza to białe nadzienie). Dzieci się uzależniły i na każde pytanie:
      - Co byście zjadły?
      Wołają:
      - Monte Snack!!!
      Ale wszystko z umiarem. Jednak to cukier więc nie można przesadzać. Jakieś E471, E500 więc jak zawsze nie można przesadzać.
      Ale polecam

      Skomentuj


        Odp: Monte Snack

        Kampania jest świetna! Nie tylko dzieci są uradowane, również mój mąż! Uwielbiają Monte Snack Kanapka jest naprawdę zdrowa i pożywna, jest świetną alternatywą dla chipsów i niezdrowego podjadania. Delikatny krem rozpływa się w ustach, po prostu magia! Nie jest drogi, łatwo dostępny, już samo opakowanie przyciąga do konsumpcji

        Skomentuj


          Odp: Monte Snack

          My też jesteśmy zachwyceni smakiem mlecznej kanapki Monte Snack.Pyszny biszkopt z rozpływającym się delikatnym mleczno-czekoladowo-orzechowym kremem,bardzo nam zasmakował.Dzieci chętnie sięgają po niego na przekąskę lub zabierają do szkoły na drugie śniadanie.Smakuje zarówno tym małym jak i dużym

          Skomentuj


            Odp: Monte Snack

            Mam właśnie wielką przyjemność uczestniczenia w projekcie #montesnack, jako ambasador mogę podzielić się z innymi tym wyjątkowym smakiem. Nie jest to trudne i daję dużo przyjemności, ponieważ smak tej mlecznej kanapki przeważnie wywołuje u wszystkich uśmiech na twarzy. Nie ważne czy mali czy duzi, po zjedzeniu tego wyjątkowego, delikatnego biszkoptu wypełnionego mlecznym oraz czekoladowo-orzechowym kremem są wniebowzięci. Monte snack jest już dostępne, więc możecie spróbować sami !

            Skomentuj


              Odp: Monte Snack

              Monte Snack to przepyszny batonik, który smakuje małym jak i dużym. Pyszny biszkopcik z kremem mlecznym i czekoladowo - orzechowym to idealne połączenie. Rozpuszcza się w ustach dając rozkosz podniebieniu. Fajnie zapakowany, przyciąga wzrok. Skład batonika przyjazny dla zdrowia. Polecam każdemu.

              Skomentuj


                Odp: Monte Snack- super!

                Jestem mile zaskoczona kanapkami Monte Snack!

                Bardzo ładnie wyglądają, apetycznie, a smak doskonały! Są lekko słodkie ale nie za słodkie. Sycące. JEdna kanapka wystarczy w zupełności jako lekka przekąska. Dzieci i dorośli je uwielbiają! Taki mini torcik

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: drugie śniadanko

                  Monte Snack to naprawdę fajna opcja drugiego śniadanka dla każdego - i młodego i starszego. Delikatny biszkopt pełen mlecznego czekoladowo- orzechowego kremu - prawdziwa uczta dla każdego łasucha! Kanapka nie jest zbyt słodka, biszkopt nasączony smakiem, a nadzienie smakuje jak stare dobre Monte z pudełeczka, które znamy już od lat. Mój synek uwielbia Monte Snack, dlatego staram się dogadzać mu w ten sposób od czasu do czasu tą kanapkową przekąską

                  Skomentuj


                    Odp: Monte Snack

                    dostaliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości przetestowania od dziś już zawsze będzie gościć u nas kanapeczka monte

                    Skomentuj


                      Odp: Monte Snack

                      Polecam Monte Snack. To świetna przekąska nie tylko dla dzieci. Mięciutki biszkopt i pyszne mleczno - orzechowe nadzienie - to jest to! Mieliśmy okazje przetestować mleczne kanapki i powiem, że to najsmaczniejsza kampania w jakiej uczestniczyliśmy Moje dzieciaczki nie potrafią przejść obojętnie obok lodówek w sklepie, na których leżą mleczne kanapki Monte Snack.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Monte Snack

                        Kanapki Monte ktore otzrymalam w ramach projektu trnd rozeszly sie bardzo szybko, moim zdaniem sa za slodkie zaa duzo cukru maja w sobie jak dla dzieci, ale jak na slodka przekaske nadaje sie doskonale

                        Skomentuj


                          Odp: drugie śniadanko

                          A my będziemy inni: na drugie śmiadanko wybieramy serek bądź jogurt i banana Albo kanapeczki i ogórek. Jest wiele smacznych opcji, które są zarazem bardzo zdrowe. Syn uwielbia kolorowe drugie śniadania (tego mu mleczna kanapka nie da).

                          Skomentuj


                            Odp: Zdrowa przekąska

                            Najlepsze są chyba ciastka owsiane

                            Skomentuj


                              monte snack mleczna kanapka

                              Jestem mamą dwójki dzieciaczków. Pewnie jak niejedna z Was, nie jestem zwolennikiem podjadania słodyczy między posiłkami. Ale, gdy dzieci robią "oczy kota w butach" to nie sposób odmówić im jakiejś słodkiej przekąski. Doskonałym rozwiązaniem jest Monte Snack. Pyszne, a do tego przygotowane z pełnowartościowych produktów.
                              Delikatna śmietanowo-orzechowo-czekoladowo przekąska jaką jest Monte Snack to strzał w dziesiatkę dla dzieci, ale i dla dorosłych do porannej kawy. Jest wyśmienita, smaczna, cukru w sam raz, krótki termin do spożycia i to świadczy, o małej ilości konserwantów. Idealne dla moich pociech

                              Skomentuj


                                pyszna kanapka monte snack

                                witam jestem mama dwóch urwisow 11lat i 10 miesięcy jesteśmy szczęśliwi ze to wlasnie my mamy możliwość przetestowania pysznych kanapek monte snack sa pyszne i w brew opinia niektórych ludzi na pewno zdrowsze od jakiś beznadziejnych fast foodow wiec jako mama kanapki dostają odemnie 6+

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X