Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Monte Snack (wątek zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Monte Snack

    Dzięki TRND Polska wraz z rodziną mam przyjemność testować kanapki mleczne #Monte. Muszę przyznać, że bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Schłodzony przysmak jest smaczną i zdrową przekąską, która idealnie nadaje się do szkoły czy pracy. Dużym plusem jest biszkopt, który nie rozpada się nawet kiedy ciasteczko nie jest już bardzo zimne. Poza tym sam smak. Poezja...czekoladowo-orzechowy, ale nie za słodki. Smakuje zarówno dzieciom jak i dorosłym. Monte Snack z pewnością na stałe zagości w naszej lodówce oraz śniadaniówce.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Monte Snack

      Witam, my też otrzymaliśmy zestaw kanapek Monte, nie powiem smaczne> Mojemu 3 latkowi smakują nieprzeciętnie,aż się oblizuje i krzyczy o jeszcze. Natomiast mi - no raczej dobre, ale moje delikatne podnibeienie wyczuwa jakiś posmak coś na kształt proszku do pieczenia czy sody, no w każdym bądź razie jakiegoś spulchniacza.
      Dziecku raz na jkiś czas mogę kupić, z zaznaczeniem raz na jakiś czas....

      Skomentuj


        Odp: Monte Snack

        Kanapeczki Monte Snack rewelacja ! Rozeszły się w oka mgnieniu . Koleżanki ,koledzy duzi i mali zachwyceni i w kanapkach zakochani Na pewno pozostaniemy my jak również nasi testerzy wiernymi klientami kanapeczek Połączenie biszkoptu z mlecznym kremem do tego ten środek czekoladowo -orzechowy ...poezja po prostu

        Skomentuj


          Odp: Monte Snack

          Moje dzieci i ich koledzy spróbowaliśmy Monte Snack - są na prawdę pyszne - dzieciom baaardzo smakują dla mnie ciut za słodkie ale od pierwszego kawałeczka wiadomo ,że to Monte -my uwielbiamy Monte w każdej dlatego forma kanapki to strzał w dziesiątkę
          Wygodna forma pozwala na zabieranie jej do szkoły czy na spacer - jestem na tak

          Skomentuj


            Odp: Monte Snack

            W ostatnim czasie mam pyszną okazję wypróbować wraz z dziećmi oraz przyjaciółmi i znajomymi mleczną kanapkę Monte Snack. Dla nas REWELACJA!!! dzieci przepadają za jej smakiem, a to za sprawą delikatnego czekoladowego biszkoptu przełożonego mlecznym oraz przepysznym czekoladowo-orzechowym kremem. Mniam, po stokroć mniam!!! Rozpływa się w ustach. Pożywna przekąska do szkoły i nie tylko oczywiście, a na dodatek zdrowa i to jest ważne. Wyśmienita czekolada, orzechy laskowe oraz mleczny krem, powiadam Wam smaczniusia ta kanapka, zatem warto sięgnąć po nią i po prostu spróbować
            Attached Files

            Skomentuj


              Odp: Monte Snack

              Kto nie spróbował niech żałuje. Monte snack to strzał w dziesiątkę. Czekolada i ciastka już dawno mi się przejadły i długo szukałam czegoś nowego na moje zachcianki. Pożywna przekąska jest najwyższej jakości smakuje wyśmienicie dzieciom i dorosłym. Sięgam po nią zawsze gdy mam ochotę na coś słodkiego pomiędzy posiłkami. Dbam o kondycję fizyczną i o zdrowie ten mleczny batonik pozytywnie mnie zaskoczył.

              Skomentuj


                Odp: Monte Snack

                Witam wszystkich,
                Polecam każdemu przekąskę Monte Snack. Jest bardzo delikatna i ma doskonały smak. Moje dzieci najczęściej kupowały mleczną kanapkę ale teraz zdecydowanie są za Monte Snack.
                Znajomi i ich dzieci, którzy spróbowali również bardzo miło się zaskoczyli. Według ich opinii najlepszy jest czekoladowo-orzechowy krem - też jestem za!
                Polecam każdemu, wspaniała przekąska do szkoły i na codzień !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Monte Snack

                  Monte Snack - rewelacyjna kanapka wypełniona mlecznym oraz czekoladowo-orzechowym kremem. Jeśli poszukujecie zdrowej przekąski, która zaspokoi również waszą chęć na coś słodkiego to koniecznie wypróbujcie nowość od Monte! Ja się już przekonałam

                  Skomentuj


                    Odp: przekąska

                    Ja również dostałam tą przekąskę. Polecam. Jest idealna na spacery, czy podróże. Jest bardzo podręczna a co najważniejsze smakuje dzieciom i jest zdrowa. Dwa biszkopty wypełnione mlecznym oraz czekoladowo - orzechowym kremem. Polecam! I moje chłopaki też!

                    Skomentuj


                      Odp: przekąski - Monte snack

                      Monte snack to wyśmienity pomysł na małą przekąskę lub deser zarówno dla dziecka jak i dorosłego. Moja córka pokochała mleczne kanapki a i mężowi smakują a nadmienię, że nie przepada on za słodyczami. Mleczna kanapka zawiera w sobie wszytko to, co najbardziej smakuje dzieciom tj. mleko, biszkopt, czekoladę i orzechy a w dodatku jest bardzo zdrowe.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Monte Snack

                        Dzięki TRND i ja miałam możliwość przetestować kanapki Monte Snack. Ciastko przypomina trochę biszkopcik z kinder mlecznej kanapki, ale krem w środku czekoladowo-orzechowy, w którym wyraźnie czuć orzechy laskowe zdecydowanie wygrywa Monte.Idealna przekąska na drugie śniadanie lub podwieczorek. Idealny dodatek do kawy.
                        Zdaniem mojej rodzinki są o wiele smaczniejsze od kanapek konkurencyjnych firm.

                        Skomentuj


                          Odp: Monte Snack

                          Witam
                          Moja rodzinka i znajomi również mają okazję testowania mlecznych kanapek. Muszę przyznać, że Monte Snack cieszy się dużym zainteresowaniem. To smaczna i bardzo pożywna przekąska. Rączkę wyciągają po nią zarówno dzieci jak i dorośli, bo nikt nie jest w stanie się oprzeć biszkopcikowi o takim smacznym nadzieniu. Kiedy pojawia się Monte Snack w rączkach dzieci od razu widać uśmiech na twarzy! Nic dziwnego, że wołają jeszcze, jeszcze!
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            Odp: przekąski - Monte snack

                            Niedawno wraz z moją rodziną miałam okazje poznać kanapki Monte. Okazały się one strzałem w 10! Kanapka Monte to biszkopt wypełniony mlecznym oraz czekoladowo-orzechowym kremem. Kanapki są świeże, smaczne i pożywne. Dostarczają organizmowi wielu składników odżywczych, które dostarczają energii w ciągu dnia. Świetnie nadają się na przekąskę między posiłkami, zarówno dla dzieci do szkoły jak i dla dorosłych np. na przerwę w pracy.
                            Kanapki Monte serdecznie polecam wszystkim swoim znajomym i ich dzieciom i póki co nie spotkałam się z negatywnymi opiniami na ich temat

                            Skomentuj


                              Odp: przekąski - Monte snack

                              Polecam te kanapki!Są smaczne i pożywne. Otrzymałam je do testowania od TRND, nie ma po nich śladu. Tak nam zasmakowały, że są teraz obowiązkowym punktem na liście zakupów. Nawet moja półtoraroczna córeczka lubi je jeść.Kanapki nie są za słodkie, a co za tym idzie nie są mdłe. Jest to super rozwiązanie również na drugie, szkolne śniadanie.

                              Skomentuj


                                Odp: Monte Snack

                                Ja też dostałam się do projektu TRND. Po kanapkach ani śladu. Takie są pyszne!!! Moje córy i mąż pochłaniali je wręcz. Teraz stały się podstawą na liście zakupów. Dzieciaki, którym dałam do spróbowania, również zajadały ze smakiem. Kanapaki są super jako drugie śniadanie, nie tylko dla dzieci ale dla dorosłych też!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X