Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Monte Snack (wątek zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Mleczna kanapka MONTE SNACK Testujemy

    Bardzo dobry to za mało powiedziane! Chciałoby się więcej tej niebiańskiej rozkoszy! To moja chwila zapomnienia...

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Mleczna kanapka MONTE SNACK Testujemy

      Widze że ktoś tu bierze udział w jakimś projekcie Ja również biorę udział w projekcie TRND w ramach którego dostałem do testowania kanapki Monte Snack. Zawsze kupowałem dzieciakom kanapki takie z małpką, nie pamiętam firmy, ale teraz dostali w ramach projektu Monte Snack i bardzo im smakowały. Każdy musi spróbować i sam ocenić ale myślę że warto. Cena sugerowana 1,49 ale u nas w Tesco są tańsze.

      Skomentuj


        #93
        Odp: Monte Snack

        Smaczna te mleczna kanapka Monte Snack, może się nią delektować cała rodzina, dla małego i dużego. Można zabrać do pracy-idealna do kawy i świetna przekąska dla dzieciaczka, doskonała porcja energii na placyk i do szkoły. JAk dla nas idealne proporcje słodkości, nie przytłacza ciężkością i wyzwala endorfiny

        Skomentuj


          #94
          Odp: Monte Snack - mleczna kanapka

          Monte Snack mleczne kanapki są rzeczywiście pyszne, smakują nie tylko dzieciom, ale i dorosłym. To źródło wartościowego białka i świetna przekąska dla całej rodziny. Delikatny biszkopt rozpływający się w ustach oraz mleczny i orzechowo-czekoladowy krem to kwintesencja smaku.
          Attached Files

          Skomentuj


            #95
            monte snack

            Oto opinia mamusi super biszkopcik z bardzo ciekawym nadzieniem a w środku pyszna niespodzianka krem czekoladowo-orzechowy a oto opinia mojej latorośli mamo one są pycha mamo.

            Skomentuj


              #96
              Monte snack

              Witam drogich rodziców,
              Chciałabym z Wami podzielić się informacją o kanapce Monte snack.
              Zostałam wybrana aby ją testować,
              Kanapka ta to delikatny biszkopt wypełniony mlecznym oraz czekoladowo-orzechowym kremem, jest na prawdę bardzo pyszna zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych,.
              Gorąco zachęcam do spróbowania
              Pozdrawiam

              Skomentuj


                #97
                Czy próbowaliście już mleczną kanapkę Monte Snack?

                Witam,
                ostatnio zagościł w naszej lodówce mleczny batonik Monte Snack. Jest to delikatny biszkopt wypełniony mlecznym oraz czekoladowo-orzechowym kremem. Moje dzieci polubiły ten deser i nie ukrywam, że sama też czasem kawałek od nich skubnę . Przekąskę podaje im miedzy posiłkami. Producent zapewnia, że powstaje z najwyższej jakości mleka oraz naturalnych dodatków. A wy próbowałyście mlecznej kanapki? Co sądzicie o takiej przekąsce? Jestem ciekawa waszych opinii.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: test kanapki monte snack

                  Ja również miałam okazję wraz, z moimi pociechami przetestować Monte Snack.I powiem że ja jako osoba nie przepadająca za słodyczami jestem bardzo pozytywnie zaskoczona Monte Snack.Nie jest tak przesadnie słodka jak inne produkty tej kategorii.Mleczny i czekoladowo-orzechowy krem tworzą spójną całość, tworząc wielowymiarowy smak.Ciemny biszkopt jest puszysty, lekki i wilgotny.Można spokojnie zaspokoić mały głód między posiłkami.A dzieciaki wcinały, aż się im uszy trzęsły.Smakowała nie tylko ty mniejszym dzieciakom ale także humorzastym nastolatkom.

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: test kanapki monte snack

                    Mleczna kanapka Monte Snack jest nieziemsko pyszna! Delikatny biszkopt wypełniony mlecznym oraz czekoladowo-orzechowym kremem rozpływa się w ustach i na moment przenosi w inny wymiar i inną rzeczywistość tę lepszą oczywiście. Mleczna kanapka nie jest przesłodzona co jest ogromnym plusem, minusem jest to, że szybko znika z lodówki Polecam nie tylko dzieciom, ale i dorosłym!
                    Attached Files

                    Skomentuj


                      Odp: Monte Snack Mleczna Kanapka #trnd

                      Dawno nie jadłem nic równie pysznego! Mleczna kanapka Monte Snack jest świetną przekąską dla dzieci i dorosłych. Jest źródłem łatwo przyswajalnego wapnia, białka i witamin, nie zawiera konserwantów. Rozpływający się w ustach biszkopt wypełniony mlecznym oraz czekoladowo-orzechowym kremem to po prostu niebo w gębie
                      Uwaga! Po zakupie Monte Snack możliwe są zamieszki lub nawet bójki w okolicach lodówki
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Monte Snack

                        Razem z rodzinką również mamy przyjemność brać udział w testowaniu Monte Snack. Na przesyłkę oczekiwaliśmy z niecierpliwością - szczególnie nasze dwie pociechy Już w dniu otrzymania paczki dokonaliśmy pierwszych testów. Monte Snack okazało się doskonałą przekąską dla wszystkich. Zarówno dla naszych dzieci jako drugie śniadanie do szkoły, jak i dla nas jako przekąska do pracy. Monte Snack to delikatny, ciemny biszkopt wypełniony kremem mlecznym. Dodatkowo smak dopełnia jeszcze krem czekoladowo-orzechowy. Przekąska każdemu z nas bardzo smakowała. Myślę, że jest to doskonała pozycja jako dodatek do drugiego śniadania szczególnie dla dzieciaków, które potrzebują każdego dnia dużo energii. Monte Snack na pewno taką energię dostarcza. Biszkopt jest naprawdę miękki, więc nawet maluch nie będą miały problemu z jego zjedzeniem. Polecam każdemu. U nas w domu zagości już na stałe

                        Skomentuj


                          Odp: Testowanie Monte snack

                          Mnie bardzo odpowida połaczenie lekko gorzkiego biszkoptu zmlecznym nadzieniem i słodkim kremem. Te smaki po prostu ekslodują w buzi a sama kanapka prawie sie rozpływa. Dzieciaki nie degustują jej, tylko połykają kilkoma kęsami - zarówno moje jak i te, z któymi chłopcy podzielili się smakołykiem. Widziałam to nawłasne oczy !

                          Skomentuj


                            Odp: przekąski - Monte snack

                            Ja niedawno spróbowałam tej kanapki, razem z moimi chłopakami. I powiem Wam, że czegoś tak pysznego.. .to chyba dawno nie jadłam. Przekąska nie jest wcae przesłodzonai dzięki temu bardzo smaczna. Dla zabicia lekkiego głodu - jest idealna. Dzieci się pewnie od niej szybko uzależnią ...

                            Skomentuj


                              Odp: test kanapki monte snack

                              Kanapki monte snak są pyszne, smakują zarówno dzieciom jak i dorosłym, a ja je po prostu uwielbiam

                              Skomentuj


                                Odp: Testowanie Monte snack

                                Witam , my również mieliśmy okazję przetestować wspaniałe kanapki Monte Snack. Rozeszły się bardzo szybciutko, wszystkim smakowały, jednym mniej drugim więcej. Połączenie super ciemnego biszkoptu i kremu orzechowo czekoladowego mówią samo za siebie, nie można się odpędzić i sięgnąć po kolejną.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X