Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Monte Snack (wątek zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: przekąski - Monte snack

    Pyszny mięciutki biszkopcik z mlecznym czekoladowo-orzechowym kremem to oczywiście Monte Snack.Przepyszna przekąska dobra do zabrania do szkoły.Jak dla mnie rewelacja dla dużych i małych.POLECAM

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Monte Snack

      Dostaliśmy się do kampanii Monte Snack Moje dzieci oszalały na ich punkcie są przepyszne , mimo że ja sama osobiście nie przepadam za słodyczami to po wypróbowaniu stwierdzam że nie jest za słodka co mi bardzo odpowiada

      Skomentuj


        Odp: Monte Snack

        Witam my również testujemy Kanapki Monte Snack są naprawdę przepyszne i ten posmak orzechów, no i biszkopt który się nie kruszy. REWELACJA . Dzieciaki wcinały te przysmaki a teraz jak idę na zakupy tylko słyszę kup nam to pyszne MONTE SNACK.

        Skomentuj


          Odp: Monte Snack

          U mnie również testowanie kanapek Monte Snack poszło wielką parą, już dawno zjedzone przez moje dzieci,ale i ja się załapałam na jedną :-) Kolejne kanapki rozdane-opinia o kanapkach pozytywna.Każdy zadowolony.Przyjaciele,rodzina smakowala mlecznej kanapki,i wrażenia super,mleczną,czekoladowa,rozpływa się w ustach a co najważniejsze smaczna. Moje dzieci brały sobie do szkoły-swietna przekąska na drugie śniadanko. Czy do szkoły czy do pracy.Polecam

          Skomentuj


            Odp: Monte Snack

            witam ja i moje dzieciaczki tez przetestowalismy monte snack i jestesmy tez zadowoleni ze mozemy sobie szybko cos przekasic bo jest to dobre

            Skomentuj


              Odp: Monte Snack

              Jestem mamą dwójki dzieciaczków. Pewnie jak niejedna z Was, nie jestem zwolennikiem podjadania słodyczy między posiłkami. Ale, gdy dzieci robią "oczy kota w butach" to nie sposób odmówić im jakiejś słodkiej przekąski. Doskonałym rozwiązaniem jest Monte Snack. Pyszne, a do tego przygotowane z pełnowartościowych produktów. Idealne dla moich pociech

              Skomentuj


                Odp: Monte Snack

                Witam.My równieżmamy przyjemność testowania kanapki Monte snack.Dzieci sa zadowolone chociaz moj syn twierdzi ze srodek kanapki jest za słodki dlatego zjada wszystko co dookola srodkaale za to moj maz ja i reszta rodziny twierdzimy ze jest pyszna i w sam raz na drugie sniadanie do kawy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: przekąski - Monte snack

                  Kanapki Monte Snack bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Są smaczne, pożywne.Jest to delikatny biszkopt wypełniony mlecznym oraz czekoladowo-orzechowym kremem. Smak orzechów jest intensywny. Kanapka jest lekką przekąską, która smakuje dzieciom w różnym wieku - dorosłym również.

                  Skomentuj


                    Odp: Monte Snack

                    Monte Snack to delikatny biszkopt wypełniony mlecznym oraz czekoladowo-orzechowym kremem. Mleczna kanapka Monte całej rodzinie bardzo smakowała, nie ma ograniczeń wiekowych, przekąska nie za słodka, delikatna, miękka i przepyszna.

                    Skomentuj


                      Odp: Monte Snack

                      Monte Snacki rozchodzą się w bardzo szybkim tempie , muszę je dzielić na pół , aby wszyscy chętni spróbowali . Smakują wszystkim i małym i dużym . Zadziwiające jest to , że smakują nawet tym , którzy nie gustują w tego rodzaju przekąskach . Być może , że niektórych udało mi się przekonać do jedzenia zdrowego słodycza .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Monte Snack - pyszna przekąska

                        witam,
                        moja córeczka zajada się pysznymi kanapkami- monte snack. Mają delikatny biszkopt wypełniony mlecznym i czekoladowo- orzechowym nadzieniem. Moja córeczka zabiera do przedszkola na drugie śniadanie. Monte snack są przepyszne i idealne na przekąskę. Polecam w 100%.

                        Skomentuj


                          Odp: Monte Snack

                          Witam was wszystkich
                          Wraz z cała rodziną mieliśmy ostatnio okazję spróbowania kanapek Monte Snack. Największa przyjemność miała z tego moja czteroletnia córka, która co rusz podbierała z lodówki kolejną porcję oraz mąż Oboje uwielbiają wszystko, co słodkie, więc wyjedli prawie wszystko Ja oczywiście też nie omieszkałam paru pochłonąć do kawy, jednak z pewnością smakowały mi mniej niż im. Według mnie spełniają oczekiwania, ale były dla mnie zbyt słodkie, kakaowo-czekoladowe wnętrze wg mnie jest wręcz przeraźliwie słodkie, ale to tylko moje subiektywne zdanie Na ogół nie jem dużo słodyczy więc to może być powodem.
                          Pozdrawiam was

                          Skomentuj


                            Odp: Monte Snack

                            witam

                            też jestem w gronie testujących

                            bardzo wszystkim polecam MONTE SNACK

                            naprawde znakomita kanapka. bardzo smakuje wszystkim , którzy ją dla mnie testują

                            przy tym bardzo odżywcza i zdrowa

                            bardzo szybko znika z lodówki. ulubiona przekąska mojej 9letniej córki

                            Skomentuj


                              Odp: Monte Snack

                              Monte Kanpka okazała się strzałem w 10 dla mojego syna oraz jego kolegów.
                              Jest delikatna w smaku ,odżywcza, pełna mleka i co najważniejsze smakuje zarówno dzieciom jak i dorosłym
                              Znika z lodówki w zastraszającym tempie
                              Polecam wszystkim

                              Skomentuj


                                Odp: Monte Snack

                                My również testujemy. Dzieci nie mogą się doczekać gości. Bo wiedzą, ze poczęstuję ich kanapkami mlecznymi. A wiadomo, że trzeba częstować wszystkie dzieci Mamie do kawy też "podchodzi" idealnie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X