Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Monte Snack (wątek zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: monte snack

    Moje dziecko i jego mali przyjaciele też uwielbiają kanapki monte snack. Zresztą ja też je polubiłam. Są bardzo smaczne, nie są bardzo słodkie, mają dobry wilgotny biszkopt i smaczny krem. Daję te kanapki dziecku np na drugie śniadanie, albo jak wraca z podwórka jako szybką przekąskę. Bardzo dobry pomysł z tym paskiem czekolady w środku.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Monte Snack

      Świetna przekąska na drugie śniadanie dla dzieci a rewelacyjny batonik do kawki dla dorosłych, słowem „coś dobrego dla każdego.” Moim dzieciom bardzo smakowały. Nie są za słodkie, nie kruszą się, są lekkie i szybko przepysznie znikają, polecam

      Skomentuj


        Odp: Monte Snack

        Monte Snack to delikatny biszkopt , lekki , wilgotny, przelozony dwoma roznymi kremami orzechowym i mlecznym, obydwa bardzo smaczne, swietnei ze soba wspolgraja!mleczna kanapka to idelana propozycja na drugie sniadanie badz deser zarowno dla dzieci jak i doroslych!moim zdaniem rozni sie smakiem od innych tego typu deserow i widocznie nad nimi goruje warto jej sprobowac jezeli szuka sie czegos, lekkiego, zdrowego i pozywnego!

        Skomentuj


          Odp: Monte Snack

          Najsmaczniejsza kampania ostatnich czasów w jakiej jest dane mi brać udział Monte snack to świetna przekąska zarówno dla małych i dużych. Idealnie sprawdza się w sytuacjach awaryjnych gdy Twoje dziecko zaprasza do domu koleżanki a Ty nie masz o tym bladego pojęcia ) Dzieciaczki były zachwycone smakiem kanapki i ciągle domagały się więcej i więcej.

          Skomentuj


            Odp: Monte Snack

            Witam, ja również testuję kanapeczki Monte Snack. Uważam, że są przepyszne. Już wszystkie rozdane i zjedzone z wielkim apetytem. Monte Snack to delikatny biszkopt wypełniony mlecznym oraz czekoladowo-orzechowym kremem, dla dużych i małych łasuchów. To przyjemność nie do odmówienia. Pozdrawiam i zachęcam do skosztowania.

            Skomentuj


              Odp: Monte Snack

              Również jestem zachwycony Monte snack. W sumie nie tylko ja ale co najwazniejsze moja córka i dzieci znajomych . Monte snack jest idealna przekąską taki mały i zdrowym co nieco dla małych urwisów . Polecam każdemu MONTE SNACK firmy ZOTT bo naprawde warto.

              Skomentuj


                Odp: Monte Snack

                Pyszna przekąska. Dla dziecka doskonała w nagrodę za grzeczność a dla dorosłych super "zagryska" do kawki. Pyszny wynalazek, tylko trochę trudny do dostania w sklepach. W smaku bardzo delikatny, nie mdły, o odpowiednim poziomie słodkości. Wilgotny biszkopt, smaczny mleczny krem i pasek czekoladowo orzechowego kremu w środku - idealna kombinacja. Serdecznie polecam do spróbowania i.... zakochania się w nim.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Monte Snack

                  Pyszna kanapka, delikatny biszkopt, orzech. Pyszności, dla dużych i małych gości.

                  Skomentuj


                    Odp: Monte Snack

                    Monte Sanckowa mama dała pyszne Monte Snackowe kanapeczki małym Monte snackom . Były tak pyszne że wyparowały z lodówki w tempie ekspresowym. Tak na serio to nie jestem za słodkosciami, czasami jednak robię małe wyjątki i wtedy wolę aby było to coś takiego jak Monte Snack kanapeczka. Troszkę czekolady, mleczn krem i orzeszki. Szybko poskromią głodomorka. Do tego wiem jaki jest smak i z czego powstaje. Polecam

                    Skomentuj


                      Odp: Monte Snack

                      Dostałam pakiecik z trnd Monte Snack do testowania i jestem bardzo zadowolona. Kanapka Monte Snavk jest po prostu przepyszna. Delikatny biszkopt, delikatne mleczni i czekoladowo - orzechowy krem. Monte Snack po prostu rozpływa się w ustach. Jadłam już takie kanapki tylko z innych firm ale nie umywają się do Monte Snack - super oby tak dalej. Monte Snack smakuje wszystkim i dużym i małym, moi znajomi i rodzinka są zachwyceni i na pewno Monte Snack dla wielu zostanie nową przekąską na co dzień

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Monte Snack

                        Monte Snack jest przepyszny To najlepsza mleczna kanapka jakiej do tej pory próbowałam. Biszkopt i mleczny krem rozpływają się w ustach w mgnieniu oka, a czekoladowo-orzechowy krem jest taką wisienką na torcie. Dzięki niemu ciut dłużej możemy delektować się przyjemnością, jaką funduje nam Monte Snack. Jest to przekąska idealna dla dzieci i dorosłych. Pasuje i na drugie śniadanie do szkoły i do kawy. Jest pożywna i przede wszystkim smaczna. Polecam każdemu, kto lubi słodkie i zdrowe przekąski.

                        Skomentuj


                          Odp: Monte Snack

                          Witam

                          Ja również testuje kanapki Monte Snack. Pewnie w sklepie bym ich wcześniej nie kupiła, ale dzięki możliwości przetestowania już wiem, że będą się często pojawiać na mojej liście zakupów. Moje dzieci w wieku 5 i 7 lat ją uwielbiają a my z mężem często zajadamy jako deser do kawy. Czuć tu wyraźnie wilgotne ciasto, coś jak a'la brownie , wygląda w sumie podobnie, gdyby nie ten krem w środku. Krem jest biały, a przez sam środeczek przechodzi krem czekoladowo-orzechowy.Kanapka tak pięknie pachnie, że nie trzeba się długo zastanawiać nad zjedzeniem.Ciastko jest bardzo kakaowe, wilgotne i smakuje jak murzynek. Nie jest suche, ale łatwo się kruszy i nie ciągnie się (nie jest gumowe). Smak kremu czekoladowego to coś pomiędzy kremem miodelka , a kremem nutelle - Pycha.Biszkopcik jest syty i to bardzo. POLECAM!!!

                          Skomentuj


                            Odp: Monte Snack

                            Moje dzieciaki polubiły przekąskę bardziej niż dotychczasowe, a to głównie zasługa kremu czekoladowego w środku kanapki. Krem czyni Monte Snack wyjątkowe i wyróżnia kanapkę na tle innych. Deserem podzieliłam się z rodziną oraz znajomymi i ich dziećmi. Większość obdarowanych polubiła mleczną kanapkę. Z chęcią też polecam Monte innym mamom jako świetne drugie śniadanie dla ich pociech. Sama z mężem też lubimy pojeść małe co nieco, wiec my również sięgamy po Monte Snack.
                            Attached Files

                            Skomentuj


                              Odp: Monte Snack

                              Moje chlopaki wprost oszalały na punkcie monte snack, mowia ze jest pyszne i ze to super kanapka :-) fajnie ze jest łatwo dosyepna, bo przy każdych zakupach mozemy uzupelnic jej brak w lodowce, kanapka ma swietny czekoladowo orzechowy krem ktory idealnie pasuje do calosci, polecam tym którzy jeszcze nie próbowali

                              Skomentuj


                                Odp: Monte Snack

                                Witam!

                                Jako mama wiem co to znaczy nagły napad głodu u dzieci, spadek energii i zły humor. Znalazłam tez na to rozwiązanie. Monte Snack. Pyszna biszkoptowa kanapka wypełniona mlecznym oraz czekoladowo-orzechowym kremem. Po jej zjedzeniu zły humor mija a uśmiech wraca na twarz. Dzieciaki sa pełne energii i znowu gotowe do zabawy. Mnie i mojemu męzowi monte Snack również bardzo smakuje. Ja jestem łasuch więc to nic zaskakującego, ale mój mąż za słodyczami nie przepada, ale jak tylko monte Snack pojawi się w lodówce- siega po nie jako jeden z pierwszych.Sam mówi,że odpowiada mu orzechowo-czekoladowy smak tej przekąski i ciemny biszkopt.
                                Moja córka z chęcią zabiera Monte Snack jako dodatek do 2 śniadania do szkoły.
                                Jest to moim zdaniem przekąska uniwersalna- i dla mniejszych i wiekszych łasuchów, sprawdza sie jako podwieczorek lub drugie śniadanie a przede wszystkim ma swietny smak i dostarcza potrzebnej energii do zabawy lub nauki.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X